Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: coś nowego

  1. #1
    harry pot
    Konto usunięte

    coś nowego

    mam propozycje by po wygraniu z jakim bossem moglibyśmy dostawać srebrne figurki niehandlowe takie na pamiątke zgodne ze kształtem danego bossa

    mam nadzieje że przejdzie



    uszanowanko-harry pot

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Pamiątkę masz w raportach :v

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał harry pot Zobacz post
    mam propozycje by po wygraniu z jakim bossem moglibyśmy dostawać srebrne figurki niehandlowe takie na pamiątke zgodne ze kształtem danego bossa

    mam nadzieje że przejdzie



    uszanowanko-harry pot
    raport ci nie wystarczy? nie ma sensu srebrnych figurek tworzyć, tylko by zaśmiecały przedmioty, bo nie są czymś wyjątkowym, skoro każdy by takie miał.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jak chcesz pamiątkę z mini to masz od tego karty. Mają wzór danego potwora, a nawet krótki opis

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57
    zgadzam się z kolegami matissimosem i xani. Nie są potrzebne.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    ja jestem na nie

  7. #7
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Ja też jestem na nie. To głupie i niepotrzebne. Nie przejdzie.

  8. #8
    About
    Konto usunięte
    emmm już jest - karty

  9. #9
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Cytat Napisał About Zobacz post
    emmm już jest - karty
    no tak,ale one rzadko lotają

  10. #10
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Cytat Napisał About Zobacz post
    emmm już jest - karty
    No ale kart z bossów się nie dostaje.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Sądzę, że to by był kolejny "śmieć", na który można by było tylko patrzeć.
    Na nie

  12. #12
    Ale wy jesteście jak dzieci z podstawówki - jedno coś powie i wszyscy murem za nim, albo po prostu powtarzacie jego słowa.
    Fakt, brzmi jak kolejna bezsensowna propozycja. Ale ja coś w niej widzę. Może niekoniecznie ze srebra(czy też posrebrzane) ale drewniane. Taką figurkę postać "wystrugiwała by sobie" po zwycięskiej walce. Ona lądowała by w naszej karcie osiągnięć. Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.

    Ale to wiąże się to z dużym nakładem pracy, i to wszystko dla zmiany klimatycznej.

    Sam pomysł postaci zaklinającej dusze zmarłych przeciwników w drewnianych figurkach brzmi co najmniej świetnie. Zapamiętajcie to, kiedyś ktoś to opatentuje

    Gdyby miały jakąś dodatkową funkcję, jak np. Wywołanie "ducha" i zasymulowanie walki z tym bossem(bez nagród, doświadczenia i tracenia mikstur) to byłyby jeszcze ciekawsze.

  13. #13
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.
    Albo pójść o krok dalej i figurka bossa wpadałaby w czyjeś łapki za pokonanie go na określonym lvl - mogłaby nawet mieć różne kolory jak medal (absolutny rekordzista dostawałby złoty)

  14. #14
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ale wy jesteście jak dzieci z podstawówki - jedno coś powie i wszyscy murem za nim, albo po prostu powtarzacie jego słowa.
    Fakt, brzmi jak kolejna bezsensowna propozycja. Ale ja coś w niej widzę. Może niekoniecznie ze srebra(czy też posrebrzane) ale drewniane. Taką figurkę postać "wystrugiwała by sobie" po zwycięskiej walce. Ona lądowała by w naszej karcie osiągnięć. Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.

    Ale to wiąże się to z dużym nakładem pracy, i to wszystko dla zmiany klimatycznej.

    Sam pomysł postaci zaklinającej dusze zmarłych przeciwników w drewnianych figurkach brzmi co najmniej świetnie. Zapamiętajcie to, kiedyś ktoś to opatentuje

    Gdyby miały jakąś dodatkową funkcję, jak np. Wywołanie "ducha" i zasymulowanie walki z tym bossem(bez nagród, doświadczenia i tracenia mikstur) to byłyby jeszcze ciekawsze.
    Gdyby ostatnia kwestia w istocie miała realne szanse na pojawienie się (pewnie po panelu GM), to ta propozycja miałaby jakikolwiek sens, tylko że gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Kiedy każdy bez wyjątku posiada jakiś przedmiot kolekcjonerski (bo w tym wypadku tak będzie, bo inaczej być nie może), to tak jakby nikt go nie posiadał. Czyli po co wprowadzać coś, co wyjątkowo mocno nic nie zmieni, lepiej tego nie wprowadzać, a zająć się czymś innym, czymkolwiek. Nie ważne, że dodanie tej propozycji to zwyczajne podoklepywanie kilku itemków i przypisanie ich od bossów w postaci stuprocentowego loota, nie opłaca się tego robić, bo to bez sensu.

  15. #15
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Gdyby ostatnia kwestia w istocie miała realne szanse na pojawienie się (pewnie po panelu GM), to ta propozycja miałaby jakikolwiek sens, tylko że gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Kiedy każdy bez wyjątku posiada jakiś przedmiot kolekcjonerski (bo w tym wypadku tak będzie, bo inaczej być nie może), to tak jakby nikt go nie posiadał. Czyli po co wprowadzać coś, co wyjątkowo mocno nic nie zmieni, lepiej tego nie wprowadzać, a zająć się czymś innym, czymkolwiek. Nie ważne, że dodanie tej propozycji to zwyczajne podoklepywanie kilku itemków i przypisanie ich od bossów w postaci stuprocentowego loota, nie opłaca się tego robić, bo to bez sensu.
    Idąc twoim tokiem myślenia - po co zbierać karty skoro inni też mogą je mieć?

    Chodziło mi tylko o podkreślenie tego, że z odrobiną wyobraźni* da się ze średniej propozycji coś wyciągnąć.





    *Moja zanikła w wieku 16 lat..

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •