Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: mf-y

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57

    mf-y

    Ten temat stworzyłem, ponieważ zaszły zmiany z zamiany mf-ów na kasę i na aukcji sellanie. Dla mnie teraz ta wartość mf-ów jest potężnym ciosem bo mi około 75% kasy wpływało mi ze sprzedaży mf-ów na aukcji. Dlatego proponuje przywrócić starą wartość mf-ów, bo wnioskuje ze starych źródeł 1 mf za sprzedasz nie na aukcji mógł ktoś otrzymać 60k a na aukcji ponad 100k jak ktoś tyle za niego chciał a teraz 1 mf nie na aukcji 35k a na aukcji około 46k.
    A jak to nie będzie możliwę to proszę o zwiększenie ilości kupowanych mf-ów za pieniądze, np. 2.46zł -10mf, 4.92zł - 15 mf. Mam nadzieję, że coś się zmieni z mf-ami, ale też proszę o to. Jeszcze proszę o przywrócenie sprzedaży mf-ów na handlu. Proszę o wszelkie komentarze i zamieszczać tam jakieś rzeczy, których nie uwzględniłem, ale mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, no i też o innych rzeczach pisać komentarze. Proszę o rozpatrzenie tej propozycji i pozdrawiam wszystkich mf-owiczów.

    Lew

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2015
    Postów
    57
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Chcesz więcej zarabiać za sprzedaż punktów MF, to wbij level.

    Nie mam często kompa, więc nie mam jak expić, oraz na razie zbieram ranq i żetony na eq. Nie wszyscy mają ciągle kompa a i tak wbijanie samo w sobie nie jest łatwe i szybkie
    Ostatnio edytowane przez lewik magik ; 20-04-2016 o 17:55

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cena MFów nie zostanie zmieniona. Wszystko powoli wraca do normalnosci, kiedys MFy były dużo tańsze. Poprzednie ceny dawały zbyt duza przewage.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Co to za argument że kiedyś zarabiałeś na nich 100 k za sztukę?
    Cena MF jest zmienna, kiedyś na "wolnym rynku" czyli targu chodziły po 20-30 k i to była normalna cena.
    Twoje obecne 35-45 k to i tak więcej niż z czasów gdy cenę ustalał popyt i podaż a nie możliwość sprzedaży u NPC.
    Możliwość sprzedaży MF i tak daje sporą przewagę graczom "płacącym" a jeśli ci się to nie opłaca - nie kupuj i graj jak inni.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •