Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ignorowanie zaproszenia do grupy

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Ignorowanie zaproszenia do grupy

    Ice axe spamuje każdemu zaproszeniami do grupy, a nie da się mu dać ignora na tę opcję, bo taka opcja nie istnieje.

  2. #2
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Mi się wydaje że kiedyś to było.

  3. #3
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Może to powinno wylądować w propozycjach, by dodać do możliwość grupowania się do ignorowania, aż się dziwie że czegoś tak podstawowego nie ma.

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał damianxp Zobacz post
    Może to powinno wylądować w propozycjach, by dodać do możliwość grupowania się do ignorowania, aż się dziwie że czegoś tak podstawowego nie ma.
    Oby weszło razem z ignorowaniem pojedynków i wpisywaniem nicków do ignorowania "ręcznie", a nie tylko jak ktoś coś napisze.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Jestem za tym co napisała sic, aż dziwne ze jeszcze tego nie ma : )

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Ignorowanie pojedynków, już jest. Może to wejdzie od razu, z ignorowaniem propozycji pomocy, od danej osoby

  7. #7
    jest handel, są pojedynki to i grupowanie być powinno, ignorowanie osób "z góry" i do pojedynków jak pisała sic też spoko opcja, ale to nie błąd tylko propozycja
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 25-04-2016 o 23:35

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    603
    Ale zauważyłem coś dziwnego, gracz Scandal dał mi ignora na wszystko (Aktualnie nie można dać ignora na zapraszanie grupy).
    A nie mogę go zaprosić do grupy bo pisze że mi to ignoruje. Może to jest tak, że jak ignorujemy wszystko to wtedy daje zaproszenia grupy do ignora czy jakoś tak

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •