Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [Uzbrojenie] ubrania albo twożenie skina

  1. #1

    [Uzbrojenie] ubrania albo twożenie skina

    Mam 26 Poziom
    może by tak dodać opcję np. : robieniu własnego skina przebieranie się a może i nawet spanie ? , można by też zatrzymywać się w motelach i gospodach na noc ?
    opis danego ubrania np.: czerwona bluzka żeńska z długim rękawem plus 30 hp w walkach z mini bossami

    czarna piżama męska używana do spania ,chodzenia po motelu/domu rodzinnym niej nie możemy wyjść z domu/motelu.
    bez tego trochę słabo bo jakim cudem postać nigdy się nie męczy i chodzi w tych samych ubraniach ?!


    piszcie co o tym myślicie pozdro
    Ostatnio edytowane przez nela kicia jaga ; 09-04-2016 o 23:19

  2. #2
    Rebellious
    Konto usunięte
    Nie zmienię mojego pięknego skina na jakieś piżamy. Temat trochę absurd : p

    Skiny nie mogą dawać statystyk, bo każdy będzie miał ten sam, skin - wygląd postaci, nic więcej. Tworzenie - na NIE.

    Co do spania to możesz chodzić sobie do gospody w Devos i spać.: )

    PostScriptum. Można się przebierać klikając opcję "zmień strój".
    Ostatnio edytowane przez Rebellious ; 10-04-2016 o 11:05

  3. #3
    o zapomniałam mogłoby jeszcze być widoczne uzbrojenie na skinach fabularnych ?

    - - - - - - - - - -

    mam za mały lv żeby do devos chodzić fajnie by było też dla małych lv (były 2 qwesty ze spaniem)

  4. #4
    About
    Konto usunięte
    Ne proponuj takich rzeczy i tak nie wejdą a poza tym jak chcesz się przebierać to kup se simsy itd...

  5. #5
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał jesica jagoda st Zobacz post
    o zapomniałam mogłoby jeszcze być widoczne uzbrojenie na skinach fabularnych ?
    Skiny fabularne? Nie wiem co to. Jeśli chodzi o skiny takie zwykłe, to pomyśl ile z tym roboty.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •