Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Propozycja

  1. #1
    Wasabi
    Konto usunięte

    Propozycja

    Siema

    Chciałbym zaproponować wam te o to propozycje

    1.żeby każda postać miała własną Energie

    2. Zeby można było uzupełnić energie pójściem spać

  2. #2
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Wasabi Zobacz post
    Siema

    Chciałbym zaproponować wam te o to propozycje

    1.żeby każda postać miała własną Energie

    2. Zeby można było uzupełnić energie pójściem spać
    1. Gdyby tak było mozna bylo by mieć dwie równe postacie bez żadnego wysiłku więc NA NIE

    2. Można by było w jeden dzien miec 65 poziom bez ładowania mf do tego większość graczy ma 1k+ energii i byloby to chore więc NA NIE

    - - - - - - - - - -

    Polecam zamknąć temat.
    Ostatnio edytowane przez About ; 02-04-2016 o 14:08

  3. #3
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Dla mnie gdyby była osobna energia dla każdej postaci, gra straciłaby sens - byłoby za dużo do zrobienia.
    Przecież energie trzeba za mfy kupować, więc propozycja nie zgadza się z realiami gry.
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 02-04-2016 o 14:13

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Energia jest po to przypisana do konta, żeby ludzie nie osiągali przewagi grając na kilka postaci - wtedy muszą odpowiednio rozplanować energię.

    Dla mnie pójscie spac, które mogłoby odrobić np. 30 energii dziennie, nie byłoby wielkim problemem (oczywiscie 30/konto, a nie 30/postać). Przez miesiąc wychodzi 900 energii, czyli 2 i trochę dnia ponad by wychodziło. Inaczej tego nie widzę.

  5. #5
    Yohi
    Konto usunięte
    Energia i tak się odnawia, wiec w jaki sposób byś to widział co idziesz spać i odnawia się 2 razy szybciej?? No i tak jak Krycha napisał jeśli już to nie więcej niż 30 eny na Konto czyli na 10 na postać i postać musiał by mieć np nim 20 lvl na takie coś. Inaczej tego nie widze

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    1. Nieprzemyślane. Zresztą wystarczy bonus za lv postaci, który mam nadzieję że zostaje po usunięciu postaci. Nie wiem, nie próbowałem. Ale powinien żeby nie było jakiejś przewagi 130 eny więcej u starego gracza niż nowego

    2. Tutaj zależy czy byłby na to limit czy nie, ale KONIECZNIE musi być coś za coś. Ja bym to zrobił albo na zasadzie "ulepszenia" karczmy. Np.: można by raz dziennie spać za żetony odnawiając ileś eny natychmiastowo, i były by też droższe potrawy (20K G?) przyspieszające odnawianie się energii na jakiś czas z możliwością żarcia 2 razy dziennie. po wykorzystaniu tego postać po prostu mówi że nie jest głodna/nie chce jej się spać, albo opcja u karczmarki znika do odnowienia. Coś w tym stylu
    e.w. Można dodać eliksiry energii do kupienia u mistrza areny 3 razy tygodniowo za 25 żetonów, albo do zdropienia z plazmy energetycznej, może nawet za jakieś wymiany.
    3. Następnym razem napisz może w temacie czego ta propozycja ma dotyczyć. Np.: Propozycja odnośnie energii, zwiększenie dropów, nowa zakładka na targu itp. ok?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •