Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Opis zdolności

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76

    Opis zdolności

    Proponuję, aby w zaznaczonym przeze mnie oknie wyświetlały się również zdolności nie nauczone, a nie tylko te, które potrafimy.



    PS. Proszę również o nałożenie blokady - np. żeby wój nie mógł się nauczyć zdolności maga i na odwrót. Nie próbowałem, ale "łapka" jest aktywna, więc chyba można, jeśli nie to w porządku .
    Załączony obraz Załączony obraz  
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 01-04-2016 o 15:55

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Proponowałem: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...akuj%C4%85cych

    PS. Proszę również o nałożenie blokady - np. żeby wój nie mógł się nauczyć zdolności maga i na odwrót. Nie próbowałem, ale "łapka" jest aktywna, więc chyba można, jeśli nie to w porządku .
    Idiotyzm, wolę mieć za dużo zdolności niż za mało. Niektórzy zbierają wszystkie, żeby potem w razie resetu na przeciwną profesję nagle wszystkich nie nadrabiać.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    PS. Proszę również o nałożenie blokady - np. żeby wój nie mógł się nauczyć zdolności maga i na odwrót. Nie próbowałem, ale "łapka" jest aktywna, więc chyba można, jeśli nie to w porządku .
    Nie wiem czy to bedzie dobre, bo np. taki Paralizator moze sie przydać magowi, a chociażby Klątwa Umarlaka - wojowi.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Moim zdaniem to gryzie się z fabułą. Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje i musimy je ponieść.
    Z tego wynika, że jedyne co różni profesje to broń, jaką dysponują i element chybiania.
    Spójrzcie również na to, że mag ma znacznie więcej MP co sprawia, że używanie zdolności nie wywołuje u niego takich konsekwencji jak u wojownika .

    Po to są kategorie:
    - Wojownik
    - Mag
    - Wszystkie
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 01-04-2016 o 16:20 Powód: literówka

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Moim zdaniem to gryzie się z fabułą. Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje i musimy je ponieść.
    Z tego wynika, że jedyne co różni profesje to broń, jaką dysponują i element chybiania.
    Spójrzcie również na to, że mag ma znacznie więcej MP co sprawia, że używanie zdolności nie wywołuje u niego takich konsekwencji jak u wojownika .

    Po to są kategoria:
    - Wojownik
    - Mag
    - Wszystkie
    kategorie są jedynie dla nowych graczy, którzy uczyli się np. burzy błyskawic na woju

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    kategorie są jedynie dla nowych graczy, którzy uczyli się np. burzy błyskawic na woju
    Podejrzewam, że pierwotnie administratorom gry nie o to chodziło .

    + żerowanie magów kosztem wojowników, dla przykładu paralizator
    Dla maga ok. 1/10 MP
    Dla woja ok 1/4 MP

    Pechowa Chmura
    Dla maga 1/3 MP
    Dla Woja 100% MP

    Tak wiem, różnica jest w dmg, ale statusy w walkach też robią swoje, nie zapominajmy o tym .
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 01-04-2016 o 16:43

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Troy Le Zobacz post
    Podejrzewam, że pierwotnie administratorom gry nie o to chodziło .
    Teraz spójrzmy na ŻEROWANIE magów kosztem wojowników.

    Zdolność przeznaczona dla WOJOWNIKA (65 lvl!!!): Paralizator koszt 22 MP
    Dla woja ok. 1/4 MP
    Dla maga ok. 1/10 MP

    Zdolność przeznaczona dla MAGA(40 lvl): Pechowa Chmura koszt 1* 68 MP
    Dla woja ok. 100% MP? na 40 i może 2/3 na 65 lvl
    Dla maga ok 1/2 na 40 lvl 1/3 MP na 65 lvl

    Statystyki wzięte z rankingu - kilka wojów i kilka magów obczaiłem i wyciągnąłem srednie MP. Bardzo zbalansowane!
    Ranking PvP
    Aspirant
    53 pkt.


    Ranking PvP Auto
    Nieklasyfikowany
    0 pkt.


    To chyba mówi samo za siebie.
    Nikt ci nie każe używać tych zdolności, ani się ich uczyć.

    Przykład:
    Klątwa Umarlaka zadaje obrażenia zależne od posiadanego ataku magicznego i nakłada status Zombie z jakimś tam % szansy.
    To, że wojownik zada nią około 50 obrażeń nie oznacza, że status Zombie nie wejdzie.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Ranking PvP

    Aspirant

    53 pkt.
    Ranking PvP Auto

    Nieklasyfikowany

    0 pkt.


    To chyba mówi samo za siebie.
    Nikt ci nie każe używać tych zdolności, ani się ich uczyć.

    Przykład:
    Klątwa Umarlaka zadaje obrażenia zależne od posiadanego ataku magicznego i nakłada status Zombie z jakimś tam % szansy.
    To, że wojownik zada nią około 50 obrażeń nie oznacza, że status Zombie nie wejdzie.
    Nie o to mi chodziło, wojownik musi zmarnować na zdolności maga 80%-100% MP podczas gdy Mag wykorzystuje 10%-30%

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Podejrzewam, że pierwotnie administratorom gry nie o to chodziło .
    uwierz mi, o to, sam Tomi tak pisał.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Troy Lee Zobacz post
    Nie o to mi chodziło, wojownik musi zmarnować na zdolności maga 80%-100% MP podczas gdy Mag wykorzystuje 10%-30%
    Chodziło ci o to, żeby mag nie mógł nauczyć się zdolności dla wojownika, a wojownik zdolności dla maga.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Chodziło ci o to, żeby mag nie mógł nauczyć się zdolności dla wojownika, a wojownik zdolności dla maga.
    To było do Twojego "przykładu" : ))).

    I dokładnie od początku chodzi mi o to, co napisałaś : ).

    Prosiłbym o wypowiedz admina, czy takie rozwiązanie w ogóle wchodzi w grę, bo jak nie to szybko trzeba skorzystać z darmowego resetu ; ).

  12. #12
    Rebellious
    Konto usunięte
    Woj zawsze może dać dużo mp xd.
    Poza tym na woju się używa klątwy itp jak mówili moi przedmówcy, więc zdecydowanie się nie zgadzam.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Jak dla mnie bezsensu, przecież i tak możesz na rynku zobaczyć do czego służy dana zdolność.
    I są takiego zdolności, których nie powinien mieć woj, tak jak i mag, więc się zgadzam z tymi postami u góry.
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 02-04-2016 o 14:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •