Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Export/Import Obserwowanych

  1. #1
    Użytkownik Avatar Bulit
    Dołączył
    12-10-2013
    Postów
    27

    Pomysł Export/Import Obserwowanych

    Proponuje dodać Export/Import listy Obserwowanych.

    Ta opcja ułatwiła by "życie" niektórym osobom które grają na swoich pozostałych postaciach.
    Gdy np. dodają 3 postacie na wszystkich 5 postaciach (15 postaci do dodania)
    mogli by dodać tylko te 3 postacie i zaimportować listę Obserwowanych na swoje inne postacie

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jeżeli się da to czemu nie

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    to by było dobre :P

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Jestem za - przyda się bardziej graczom, którzy mają więcej niż 2 postacie i nie chce mi się szukać i dodać po kolei graczy obserwowanych przez naszą główną postać
    Ostatnio edytowane przez Lampucera ; 29-03-2016 o 19:34

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ostatnio proponowałem przypisanie listy znajomych nie do postaci lecz całego konta, tj. obecne zostałyby scalone z wszystkich postaci i usunięte duplikaty. Jednak póki co Admin nie zdecydował na wprowadzenie tego.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2015
    Postów
    39
    Jestem na tak - zawsze to ułatwi szybsze kontaktowanie się w razie nagłej pomocy czy coś.

  7. #7
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Zamiast exportu/importu może dodać obok zwykłego oka, takie oko Opatrzności (obserwuj na wszystkich postaciach)

  8. #8
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Zamkast exportu/importu może dodać obok zwykłego oka, takie oko Opatrzności (obserwuj na wszystkich postaciach)
    Ale jeśli to klikniemy, i dzień później stworzymy nową postać to będzie ta osoba w obserwach na start?

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Dosłownie kilka dni temu pomyślałem, że przydałaby się taka opcja. Scalona lista dla wszystkich postaci też wydaje się spoko. Jestem ZA.

  10. #10
    najlepszym rozwiązaniem byłoby tak jak mapy pisze - przypisanie listy do całego konta, z tym, że musiałoby to iść w parze z grupowaniem wszystkich postaci jednego gracza(różne nicki, wchodzące w skład konta byłby reprezentowane przez jedną pozycję na liście)

  11. #11
    Yohi
    Konto usunięte
    to się przyda w szczególności ze np ja skacze z Postaci na postać non stop i znam osoby które taż tak robią

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    najlepszym rozwiązaniem byłoby tak jak mapy pisze - przypisanie listy do całego konta, z tym, że musiałoby to iść w parze z grupowaniem wszystkich postaci jednego gracza(różne nicki, wchodzące w skład konta byłby reprezentowane przez jedną pozycję na liście)
    Ale nie wszędzie mam tych samych obserwowanych. Na każdej postaci mam innych (tych na dany przedział lvlowy do pvp), więc ta opcja mi się nie podoba.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •