Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Walki Grupowe

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2012
    Postów
    5

    Post Walki Grupowe

    Moja Propozycja wygląda następująco.
    Otóż można prowadzić walki grupowe pomiędzy drużynami. Moim zdaniem powinna pojawić się także opcja walk między aktualnymi GRUPAMI.

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przecież chyba jest to możliwe, tylko nie ma za to żadnych zysków - można zrobić chociażby bójki grupowe, jeżeli spełniają założenia lvlowe .

  3. #3
    Raturard
    Konto usunięte
    Może turniej jakiś drużynowy?..

  4. #4
    Cytat Napisał Raturard Zobacz post
    Może turniej jakiś drużynowy?..
    Można taki zrobić. Ale ciężko by było taki turniej zorganizować.

  5. #5
    About
    Konto usunięte
    Ja licze, ze będzie ''Polana bójkowa'' to by może były bójki. Chociaż i tak są coraz częściej,

  6. #6
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Co do bójek grupowych to w sumie nie jest zły pomysł, np. polując na grupkę graczy (Sami będąc w grupie) Atakujemy opcją '' zaatakuj grupowo'' i jeżeli nie przekracza dopuszczalnej przewagi było by ok. Takie coś by się przydało w łapaniu teamu że na czasie oczekiwania by pisało że np. o rang

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2012
    Postów
    5
    Wiem, że są walki między DRUŻYNAMI oraz bójki, ale po co robić drużyny, żeby się pona***ać. Chciałbym, żeby były walki między GRUPAMI. Jakoś ich nie widziałem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Powinno dać się też robić pojedynki pomiędzy grupami.

  9. #9
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mucio Zobacz post
    Wiem, że są walki między DRUŻYNAMI oraz bójki, ale po co robić drużyny, żeby się pona***ać. Chciałbym, żeby były walki między GRUPAMI. Jakoś ich nie widziałem.
    No właśnie nie trzeba robić drużyn, bójki wymiatają.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Pomysł nawet fajny, tylko, że chyba nie dałoby się nic zrobić z tymi różnicami pomiędzy levlami, o których już wspomniał Krycha.
    Wątpie, że taka opcja zostanie wprowadzona...

  11. #11
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    No to zostajemy przy bójkach

  12. #12
    Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.

  13. #13
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.
    Żety mogły by być, bo tak to nikt by nie walczył, bo"szkoda mikstur". No albo tak jak w podziemnej arenie walk, nie tracimy zużytych mikstur.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.
    no dokładnie, chociażby bez zysku, walki grupowe będą fajne, ułatwią turnieje drużynowe i pozwolą na bekowe walki.
    Jakby jeszcze do tego dodać możliwość walki 1 vs grupa, byłoby fajnie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2012
    Postów
    5
    Zasadniczo to chodziło mi o to, żeby można było tak jak w pojedynkach ustalać zasady walki... wymagałoby zaakceptowania każdego z uczestników (tak jak już było wspomniane). No po prostu walki grupowe. Bo teraz jak ktoś chce zrobić tvt to musi iść na bójke, a zdarza się tak, że ktoś się wcina i psuje zabawę. Poza tym bójka zawsze wymaga walki o złoto, co w takim towarzyskim turnieju nie jest za fajne

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •