Zobacz wyniki ankiety: Czy liczba kurczaków potrzebnych do zapełnienia zagrody powinna zostać zmniejszona?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    37 75.51%
  • Nie

    12 24.49%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Ilość kurczaków do zapełnienia zagrody

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Ilość kurczaków do zapełnienia zagrody

    Witam. Moim skromnym zdaniem 18 kurczaków dziennie potrzebnych do zaliczenia zagrody to stanowczo za dużo. Lepiej by było, gdyby ta liczba wynosiła 9, a szanse na zrespienie Wielkiego Kurczaka itp odpowiednio powiększone.

    Przy tej ilości i tempie respienia niektórzy nie mają nawet czasu, aby zaliczyć to zadanie, a pchanie 18 kurczaków dzień w dzień jest strasznie męczące.

    Zgadzacie się?

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Zdecydowanie na tak ja juz prawie 10 kurczakow wepchalem i nadal niemam duzego

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    15.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Pomyliłem się w ankiecie, miało być na tak
    Ale wolałbym 12/15, nie mniej

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mi to pasuje tak, jak jest, ale generalnie zmiany nie zrobią mi większej różnicy - dostosuje się.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Jeśli ktoś jest aktywny to na spokojnie 18 kurczaków da rade. O to chodzi w tym evencie żeby aktywność była wynagrodzona... jeśli macie problem z aktywnością polecam telefon, wi-fi (choćby mcd), można się bawić i jeść jednocześnie

  7. #7
    Suicidal
    Konto usunięte
    Również się zgadzam z Antkiem, to męczące. Myślę, że większość użytkowników ma coś do zrobienia po za grą i choćby chciał, to 18 to zbyt dużo, zwłaszcza, że trzeba wbijać co godzinę..fajnie by było tak z9-12 mieć max albo większą ilość zaganiać za jednym wejściem
    Ostatnio edytowane przez Suicidal ; 25-03-2016 o 14:27

  8. #8
    ale co jest za zapełnienie zagrody? myślałem, że to tylko pewnego rodzaju limit, aby nie nadużywać zabawy

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chyba 3 jajka i pisanka. Po przekroczeniu tego limitu nadal można zaganiać, ale to już jest masochizm

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Chyba 3 jajka i pisanka. Po przekroczeniu tego limitu nadal można zaganiać, ale to już jest masochizm
    jaja składajo :v

  11. #11
    To jakby potraktować to jako quest dzienny to zdecydowanie za dużo, powinno być z 12 na dobę max.
    3 kurczaki na 1h, czyli w praktyce, bez wyniszczającej systematyczności 3 kurczaki/1,5h, czyli całość po 9h

    zmniejszenie czasu respu do 30min też by było w porządku - 3-4h przy kompie to jeszcze nie tak strasznie

    =======================
    chociaż zapomniałem, że jest przecież ziarno za mfy, to trochę się gryzie ze zmniejszaniem miejsca
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 25-03-2016 o 21:17

  12. #12
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Wracam z pracy ok 15:30 wiec nie dalbym rady zapelnic

  13. #13
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Wracam z pracy ok 15:30 wiec nie dalbym rady zapelnic
    W święta raczej nie pracujesz, jutro i pojutrze czeka ja tam tylko 1 zapędzam na wyścigi i starczy. Nie wyobrażam sobie, że komuś może się chcieć zapędzić 18.

    EDIT: Nie zauważyłem, że w tym roku łatwiej operuje się kurczakiem :P dzięki
    Ostatnio edytowane przez proskiler ; 30-03-2016 o 19:12

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    18 jest dość dużo, 15 byłoby optymalnie. Najważniejsze to dobrze sobie rozplanować czas i np. robić tak:
    po północy = 3 ptaszki
    rano = 3
    gdzieś w środku dnia = 3
    wieczorem od ok. 18 do 23 = 3 x 3 = 9
    Łącznie = 18

    Można by też skrócić czas w jakim się pojawiają, bo ten event jest najbardziej intensywny ze wszystkich, IMHO trwa on zbyt długo, i nie jest dopracowany np. zadanie dot. rozegrania dwóch PvP jest takie, że wystarczy z tym samym graczem zainicjować 2 pojedynki o nic i dać w nich remis bez wykonania żadnej tury...

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2013
    Postów
    44
    Moim zdaniem nie trzeba zmniejszać liczby kurczaków do zapełnienia, tylko raczej dodać nagrodę za pół zagrody (9 kur)
    Co do szansy na Wielkiego Kurczaka, powinna być ona wyższa, albo powinien być gwarantowany przy wypełnieniu zagrody(także do połowy), e.w. to i to.
    Szybkość odnawiania kurczaków gdzieś tak ~40/45min. będzie w sam raz, ale nie zaszkodziłby jakiś sposób na przyspieszenie tego za MF Żeby uniknąć przepracowania, przy pełnej zagrodzie tępo odradzania powinno zwiększać się z powrotem do godziny (choć przeszkadzałoby to nieco w łapaniu "zawodników" na wyścigi). I może trochę częstsze jajka, ale to już niekonieczne.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •