Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Żetony za punkty MF

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    Żetony za punkty MF

    Witam, proponuję zmienić przelicznik żetonów kupionych za MF.

    W tej chwili jest że 10MF to 100 żetonów ( 1MF = 10 żetonów ).
    A według mnie powinno być co najmniej 10MF = 500 żetonów.

    W przeliczniku który jest na daną chwilę bardziej się opłaca te 10 MF sprzedać i za te pieniądze poprosić kolegę o
    podbicie/wykucie danego uzbrojenia.

    Nie musi być to 10MF = 500 żetonów - Może być mniejszy przelicznik ale proponuję coś w tym stylu.
    Opłaca się to dla administratorów ponieważ większa ilość graczy będzie ładować MF dla żetonów.
    A gracze którzy nie lubią PvP w łatwy sposób będą mogli zrobić sobie eq.

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jestem za zmianą, ale po zmianie żetony będą wykorzystywane do nadużyć.

    Czyli będą wymieniane na np. Mikstury Odnowienia 1, a potem sprzedawane na targu drożej, niż gdyby wystawił punkty MF na sprzedaż.

  3. #3
    fakt, że przelicznik biedny, ale to nie może być opłacalne, jedynym efektywnym sposobem pozyskiwania żetonów powinno być pvp

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Jestem za zmianą, ale po zmianie żetony będą wykorzystywane do nadużyć.

    Czyli będą wymieniane na np. Mikstury Odnowienia 1, a potem sprzedawane na targu drożej, niż gdyby wystawił punkty MF na sprzedaż.
    W takim razie będzie można wprowadzić limit na sprzedawanie Mikstur Odnowień i innych tego typu rzeczy do jakiejś ceny (Odnówka = 10k) załóżmy.
    Można również by było po prostu wprowadzić mniejszy przelicznik ale nadal opłacalny dla graczy którzy kują.
    Trzecia opcja istnieje aby zrobić dwa różne rodzaje żetonów i w tedy były by żetony do sklepu od Mistrza Areny, i takie do kucia.
    Była my możliwość kupna żetonów tylko tych do kucia w przeliczniku (NP 10MF = 500 żetonów.
    Wtedy do "Okna Walki" przy zaatakowaniu o ranking trzeba by było zaznaczyć żetony do "Mistrza Areny" bądź do "Kowala" - Inne nazwy,to są przykłady.
    Gdy się nic nie zaznaczy,żetony są rozdzielane na pół, na arenie auto (Gdy jesteś nie zalogowany) wtedy by trzeba również dodać opcję zaznaczania.
    Trochę skomplikowane,sporo roboty ale korzyści po obu stronach.

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    fakt, że przelicznik biedny, ale to nie może być opłacalne, jedynym efektywnym sposobem pozyskiwania żetonów powinno być pvp
    "Jedynym sposobem pozyskiwania żetonów powinno być pvp" - Ja się tu nie zgodzę,dodatkowe żetony powinny być nawet za questy czy też w można by je było znaleźć w skrzynkach,tak jak podobnie jest w innych grach. Bo na tą chwilę osoby które nie walczą a po prostu chciały by mieć dobre uzbrojenie nie mają jak go zrobić, bo wydawać fortunę na tak mierny przelicznik nie ma sensu, jedno przelosowanie 40MF ? (Oczywiście item na 65).

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bo na tą chwilę osoby które nie walczą a po prostu chciały by mieć dobre uzbrojenie nie mają jak go zrobić
    To niech zaczną walczyć, nikt im nie broni. Minibossy można bić w zerowym eq.

  6. #6
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Przelicznik mf - żeton powinien być większy.
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Trzecia opcja istnieje aby zrobić dwa różne rodzaje żetonów i w tedy były by żetony do sklepu od Mistrza Areny, i takie do kucia.
    Była my możliwość kupna żetonów tylko tych do kucia w przeliczniku (NP 10MF = 500 żetonów.
    Na pewno nie.

  7. #7
    W takim razie będzie można wprowadzić limit na sprzedawanie Mikstur Odnowień i innych tego typu rzeczy do jakiejś ceny (Odnówka = 10k) załóżmy.
    fuj, jak można tak komplikować sprawę, może od razu ustawmy limity miksów jakie można sprzedać?
    Trzecia opcja istnieje aby zrobić dwa różne rodzaje żetonów i w tedy były by żetony do sklepu od Mistrza Areny, i takie do kucia.
    żeton = waluta wprowadzona, aby rekompensować większe koszta gry u osób aktywnych w pvp i co za tym idzie namawiająca do walczenia z innymi graczami
    "Jedynym[i tu powinno być słowo "efektywnym"] sposobem pozyskiwania żetonów powinno być pvp" - Ja się tu nie zgodzę,dodatkowe żetony powinny być nawet za questy czy też w można by je było znaleźć w skrzynkach,tak jak podobnie jest w innych grach.
    przecież tak jest

  8. #8
    na co komu wysokie plusy w eq, skoro nie chce walczyć? to tak jakby skupować cały czas ten sam item kolekcjonerski, żeby mieć, ale nie robić kolekcji. bez sensu, można podbić tę wartość tak żeby było mniej-więcej równo ze złotem za mfy, ale to wszystko.

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    na co komu wysokie plusy w eq, skoro nie chce walczyć? to tak jakby skupować cały czas ten sam item kolekcjonerski, żeby mieć, ale nie robić kolekcji. bez sensu, można podbić tę wartość tak żeby było mniej-więcej równo ze złotem za mfy, ale to wszystko.
    Czyli wartość rosnąca wprost proporcjonalnie do levela?
    Może być.

  10. #10
    według mnie najlepsza opcja to usunąć usługi golda/zetonow za mf, a jak nie to ustawić wymiany:
    - 100*(drop z potworka w grupie x3 na nasz max lvl) za 5 MF, czyli na max lvlu ok. 30 000G za 5MF
    - żetony wycenione na 1000G za mfy przeliczone na golda zgodnie z powyższym, czyli 5MF na ok. 30 żetonów

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    według mnie najlepsza opcja to usunąć usługi golda/zetonow za mf, a jak nie to ustawić wymiany:
    - 100*(drop z potworka w grupie x3 na nasz max lvl) za 5 MF, czyli na max lvlu ok. 30 000G za 5MF
    - żetony wycenione na 1000G za mfy przeliczone na golda zgodnie z powyższym, czyli 5MF na ok. 30 żetonów
    Jak tak mają wyglądać wszystkie twoje propozycje, to lepiej już niczego nie proponuj.

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    według mnie najlepsza opcja to usunąć usługi golda/zetonow za mf, a jak nie to ustawić wymiany:
    - 100*(drop z potworka w grupie x3 na nasz max lvl) za 5 MF, czyli na max lvlu ok. 30 000G za 5MF
    - żetony wycenione na 1000G za mfy przeliczone na golda zgodnie z powyższym, czyli 5MF na ok. 30 żetonów
    Świetny pomysł, leci reput.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Jak tak mają wyglądać wszystkie twoje propozycje, to lepiej już niczego nie proponuj.
    Świetny pomysł, leci reput.

  14. #14
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Czyli wartość rosnąca wprost proporcjonalnie do levela?
    Może być.
    czemu nie, ale żeby była jasność o co mi chodzi podam przykład:
    na którymś lvlu za 1mf dostajemy 50k golda, dajemy jakiś przelicznik (do ustalenia), czyli np. jeden żeton kosztuje 5k, więc na tym lvlu za 1mf dostajemy 10 żetonów. odpowiednią ilość lvli wyżej za 1mf mamy 60k, czyli za 1mf mamy 12 żetonów. wartości są przykładowe, ale na pewno nie może to być 50 żetonów za 1mf, nie popadajmy w skrajności

  15. #15
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    na nie ponieważ i tak żetonów przez eventy i pvp nie jest mało a jeszcze za MF by był ich nadmiar

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •