Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dodatkowa Opcja w Panelu - Włączanie/Wyłączanie zużycia energii

  1. #1
    NaBogato
    Konto usunięte

    Ważne Dodatkowa Opcja w Panelu - Włączanie/Wyłączanie zużycia energii

    Witam jak większość wie , często jest tak że marnujemy energię na słabe stworki po drodze bo chcemy dostać się do Minibossa czy po prostu do expowiska. Proponuję dodanie możliwości włączania/wyłączania zużycia energii (przy wyłączonym zużywaniu energii nie otrzymywalibiśmy doświadczenia,AP czy złota )

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Od kiedy jest możliwość włączenia widocznych potworów ten problem jest znikomy.

  3. #3
    Yohi
    Konto usunięte
    Nawet jak masz miejsca gdzie nie da się przejść bo potworek blokuje przejście to rób tak jak ja :3
    Czyli wyłączaj widoczność potworka rób jeden lub dwa kroki następnie włączaj widoczność i idziesz dalej :3 (expert noobek)

  4. #4
    NaBogato
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    Nawet jak masz miejsca gdzie nie da się przejść bo potworek blokuje przejście to rób tak jak ja :3
    Czyli wyłączaj widoczność potworka rób jeden lub dwa kroki następnie włączaj widoczność i idziesz dalej :3 (expert noobek)
    To jednak jest uciążliwe xD co chwile tak robić to bez sensu .

  5. #5
    Yohi
    Konto usunięte
    Jeśli Ci zależy na enie to cóż trzeba sobie radzić. Ja tak np robię jak chodzę do ogra i zawsze 8-10 eny oszczędzę

  6. #6
    Jak idziesz z Eterni do Lalngeburga to zabijasz bandyte +1 do licznika na gomeza, a jak idziesz na ogra, to możesz spotkać unikatowego potworka, raczej to jest wydaje mi się przemyślane dlaczego stoją właśnie te potworki a nie inne. Myślę, że to jest zbędne, jeśli komuś naprawdę będzie zależeć na oszczędzaniu to zrobi jak kolega wyżej. :-D Poza tym czym różni się ta opcja, od tej która miała by być wprowadzona odnośnie ilości kliknięć? Pewnie niczym, to nie jest aż tak uciążliwe bez przesady.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •