Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Kręciołek z jeżynami i inne napoje w Gospodzie pod błyskawicami

  1. #1

    Kręciołek z jeżynami i inne napoje w Gospodzie pod błyskawicami

    mam pomysł na to żeby zrobić tak że w tej gospodzie będzie można kupić picie i jedzenie i bedzie można wybrać se stolik i za jedzenia wraca nam energjia i jak sie pije wzmacniamy atrybuty magiczne!!! i byłby dialog taki
    Bożenka: Witaj czego sobie życzysz!!!
    Ja: 1 chcę sie napić!!!
    2 chcę coś zjeść!!!
    3 mam ochotę zjeść kolację z kimś towarzyszącym
    Bożenka: 1 Kręciołek z jeżynami 120g
    drink Cytrynowa zagłada 150g
    drink truskawkowa lawina 150g
    drink malinowa roskosz 100g
    Bożenka:2 Pieczony kurczaczek 70g
    kotlecik z ptaszka 50g
    wołowina 100g
    sałatka z kiłbasą 60g

    Bożenka:3 Dobrze zarezerwujemy dla ciebie i twojej osobie towarzyszącej stolik rezerwacja kusztuje 200g

    Ja: Akceptuj
    Zrezygnuj
    Bożenkajeśli akceptujesz) Dobrze damy ci stolik numer 1 zgadzasz się?


    Ja:Tak!
    Nie!
    Bożenkajeśli tak)Dobrze stolik numer 1 co sobie zamawiasz?

    Ja: Pómisek pierogów(eternijskich,dilliskijch,ruskich,langebu rgskich,ukraińskich,muzułmańskich i z flakami żłówia) dla dwóch osób
    Wielki tależ sałaty (greckiej,ruskiej,eternijskiej,lengeburskiej,urkad eńskiej,sałaty mixs,sałaty z mięskiem ptaka sołatą kapustą i flakami węża

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na nie. W grze już są gospody, w których można kupić napoje i posiłkii, które uzupełniają MP/HP.

  3. #3
    tomi nigdy by się nie zgodził by odnawiać energię za 200g. Na nie.

  4. #4
    noto za 200k

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Elis Cooper Zobacz post
    noto za 200k
    Widać że nie znasz realiów gry.
    Jak już to za 10mf. + można klimatycznie uzupełnić HP i MP. Taki bonusik. 200k to jest NIC.
    Co do pomysłu... Tradycyjnie nieprzemyślany.

  6. #6
    oj przemyślany oj przemyślany

  7. #7
    Cytat Napisał Elis Cooper Zobacz post
    oj przemyślany oj przemyślany
    Ta.. Pomysł wzięty z czterech liter i napisany z myślą że komuś się spodoba xd I się wszystkim spodobał oprócz Tomiemu XDD ena za 200g <3
    Ostatnio edytowane przez Pogromca Jeleni ; 13-03-2016 o 22:25 Powód: Brak logiki

  8. #8
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    Ta.. Pomysł wzięty z czterech liter i napisany z myślą że komuś się spodoba xd I się wszystkim spodobał oprócz Tomiemu XDD ena za 200g <3
    Skąd pomysł, że komuś się spodobał? Tomi to tylko administrator, nie gracz, a żaden gracz znający choć trochę realia gry nie zgodzi się na to, podobnie jak na exp za questy, czy inne tego typu pierdoły. Polecam najpierw dowiedzieć się jak gra działa, a potem przed napisaniem kolejnej bezsensownej propozycji zastanowić się dziesięć razy, ehh.

  9. #9
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    na nie, ktoś by sobie zjadł coś za 200G i by miał energię, zwróciło by mu się to kilkunastokrotnie i tyle by z tego było i w tydzień by można było przejść całą grę

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •