Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 47

Temat: Jak zakończy się MFO3?

  1. #1
    Hous
    Konto usunięte

    Puszcza oko Jak zakończy się MFO3?

    Hej. Od pewnego czasu zastanawiam się co będzie po walce z Thanargiem. Jakie macie propozycje?

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Pewnie takie jak w mfo2

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Pewnie takie jak w mfo2
    W MFO2 są punkty ruchów, a w MFO3 są punkty energii i da się omijać potwory.
    Wątpię, że będą ponowne rozpoczęcia gry, bo można będzie przejść kolejny raz fabułę w jeden dzień.

    Pewnie po uratowaniu brata będzie to samo, co przed tym, tylko zmiana w dzienniku questów.

  4. #4
    pożyjemy dożyjemy, zobaczymy

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Myślę, że będzie po prostu zakończenie fabuły bez powtarzania. Bo inaczej by przepadły teleporty itp. Dlatego można mieć kilka postaci.

  6. #6
    MFO3 nie zostanie skonczone. Zakladajac, ze kazde miasto bedzie nawet powstawalo 1 rok, to calosc zajmie ze 12lat?

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    MFO3 nie zostanie skonczone. Zakladajac, ze kazde miasto bedzie nawet powstawalo 1 rok, to calosc zajmie ze 12lat?
    1 rok to wątpliwa wersja, obecnie Nordia jest tworzona już 14 miesięcy prawie, a obecnie zakładając brak jakichkolwiek informacji że trwają nad nią jakieś intensywne prace, można założyć że potrwać to może nawet do końca br. (chyba, że będą to 2 pełne miasta Nordia + Azarad). Myślę, że jest optymalna szansa na ukończenie MFO3 w tej dekadzie

  8. #8
    Yohi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    1 rok to wątpliwa wersja, obecnie Nordia jest tworzona już 14 miesięcy prawie, a obecnie zakładając brak jakichkolwiek informacji że trwają nad nią jakieś intensywne prace, można założyć że potrwać to może nawet do końca br. (chyba, że będą to 2 pełne miasta Nordia + Azarad). Myślę, że jest optymalna szansa na ukończenie MFO3 w tej dekadzie
    Rok 2098.
    Połowa graczy już dawno nie żyje, nigdy nie dowiedzieli się jak zakończyło się mfo3.
    Całkiem możliwa jest taki scenariusz, ale miejmy nadzieje ze się zmieni coś i praca nad mfo3 pójdzie pełna para.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Denatris
    Dołączył
    21-11-2014
    Postów
    34
    W każdej dziedzinie pojawia się miejsce postoju, niezależnie od tego, czy jesteś pisarzem, piosenkarzem bądź Mroczną Boginią, Almą Wade. Wydaje mi się, że poczekamy jeszcze trochę na odsłonę kolejnych terenów Arkadii, a później pracę będą posuwać się równym rytmem. Co zaś się tyczy samego zakończenia- na pewno będzie epickie. Zapewne fabuła zostanie mocno urozmaicona, przez co powiększy się nam świat i wzrośnie liczba miast. Na pewno nie będzie powtarzania całej fabuły od początku. Zamiast tego Twórcy skorzystają chyba z rozwiązań takich, jakich można uświadczyć w Margonem bądź Tibii.

  10. #10
    Hous
    Konto usunięte
    Ja chciałem że by był wolny świat gdzie tylko chodzimy i nabijamy lvl oraz bijemy się na arenie, pvp itd

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Ja chciałem że by był wolny świat gdzie tylko chodzimy i nabijamy lvl oraz bijemy się na arenie, pvp itd
    to polecam margonem
    ta gra jest nastawiona na fabułę.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Fabuła o uratowaniu brata skończy się jak będą wszystkie miasta to może jakaś druga fabuła ?

  13. #13
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Mi się wydaje że jak uratujemy już brata w queście głównym, to pewnie będą jeszcze (Chyba) Inne miasta gdzie by były inne questy i nieobowiązkowe bossy
    Wtedy gra była by Ciekawsza. Zależy co mają w planach admini

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Fajnie jak by dodali kilka zakończeń wtedy można by (tak jak w mfo2) przechodzić fabułę od nowa i sprawdzić każdy the end.

  15. #15
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    To nie jest zły pomysł, takich zakończeń można by dać kila i od razu gra Ciekawsza.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •