Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Temat: Pkt doświadczenia za misje :)

  1. #16
    Cytat Napisał Senju Hashirama Zobacz post
    Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę. Może i zawsze tak było, ale to nie znaczy że niemożna tego zmienić. Przynajmniej robiąc nową postacią ma się tą motywacje do robienia wszystkich questów w których i tak dostaniesz śmieci.
    też tak myślę, nie można przeginać, ale jakieś drobne kopniaki za questy tak, żeby przyjemnie się je robiło by były fajne

  2. #17
    Yohi
    Konto usunięte
    Po zmianach jakie zaszły z otrzymanego doświadczenia za potworki jestem za. jak najbardziej exp za misje. na diablątkach po zmianie straciłem prawie 4 tysiące expa za 120 eny na małe lvl to jest bardzo duzo

  3. #18
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    Po zmianach jakie zaszły z otrzymanego doświadczenia za potworki jestem za. jak najbardziej exp za misje. na diablątkach po zmianie straciłem prawie 4 tysiące expa za 120 eny na małe lvl to jest bardzo duzo
    przecie to błąd, naprawią i będziesz śmigać(moglibyście wybłagać jakiś podwójny drop expa w ramach rekompensaty )

  4. #19
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    przecie to błąd, naprawią i będziesz śmigać(moglibyście wybłagać jakiś podwójny drop expa w ramach rekompensaty )
    Dla rekompensaty mogliby dać szybsze odnawianie energii przez jeden dzień, a nie podwajać drop ;p

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Już sobię wyobrażam, po wykonaniu questa "uratuj brata z rąk thanarga" dostajemy kilkaset tysięcy pkt. doświadczenia.
    Na nie. Questy są łatwe, a dropy są moim zdaniem odpowiednie. Jeżeli chcesz szybciej wbić poziom doładuj mf'y i graj.

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Już sobię wyobrażam, po wykonaniu questa "uratuj brata z rąk thanarga" dostajemy kilkaset tysięcy pkt. doświadczenia.
    Na nie. Questy są łatwe, a dropy są moim zdaniem odpowiednie. Jeżeli chcesz szybciej wbić poziom doładuj mf'y i graj.
    Nie wszystkie muszą być punktowane - to tak jak za każdy quest nie ma czesci eq czy złota. Ja uwazam, ze małe ilosci mogłyby być.

  7. #22
    Zawsze gdy gram w gry RPG przyjemną dla mnie rzeczą jest właśnie ukończenie questu i wyświetlenie okienka z zdobytym expem, złotem, przedmiotami itd.
    Tego właśnie mi w mfo brakuje. Oczywiście brak expa za questy również.

    Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 612
Rozmiar:  84.2 KB

  8. #23
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    na tak

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Cytat Napisał Szadzio Zobacz post
    Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa
    zmieniam zdanie i jestem na nie tamten post pisałem jak jeszcze nie znałem dobrze tej gry a exp dostaje sie za misje.
    Przykłady:
    Chorobliwe spóźnienie-Dowódczyni Gildii Mięsożer
    Upoluj króliki dla Gustawa- króliki
    diabelska odsiecz-Wyznawca piekieł Diablos Straż więzienna
    itd. itd. xD

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2016
    Postów
    22
    No... W prawdzie dostajemy zawsze (przynajmniej zazwyczaj) jakies itemki za ukończenie misji, od NPC. Ale no zależy, ile by taka misja dała EXP'a?

  11. #26
    Łukasz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał NaBogato Zobacz post
    Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD
    Całkowicie się z tym zgodze.
    A w sprawie propozycji na TAK.

  12. #27
    Lillith
    Konto usunięte
    Jestem na tak, bo to jest naprawdę przydatne. Jednakże to, co napisał kolega w poniższym cytacie, jest kompletną bzdurą.
    Cytat Napisał Senju Hashirama Zobacz post
    Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę.
    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał NaBogato Zobacz post
    Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD
    To dlatego, że wyższe levele boją się konkurencji.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Na nie to jest zły pomysł.

  14. #29
    Hous
    Konto usunięte
    Nie, nie nie... Nie, nie po prostu... po prostu nie.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ogólnie lubię, jak po ukończeniu questa dostaje się exp, gold i jakieś dingi, ale w tej grze nie potrzeba czegoś takiego, bo wolę expić na mobach w różnych lokacjach. I tak jak mówili (a raczej pisali) poprzednicy, exp zdobywa się PODCZAS wykonywania questa, bo przeważnie trzeba ubić jakiegoś bossa (i odblokowuje się expowisko przez co później jest tego jeszcze więcej) albo podczas wykonywania, zdobywa się exp, bo i tak w (prawie) każdym quescie się wejdzie w moby i się go zdobędzie.

    TL;DR
    Jestem na nie.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 16-06-2016 o 23:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •