Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: Pkt doświadczenia za misje :)

  1. #1
    NaBogato
    Konto usunięte

    Ważne Pkt doświadczenia za misje :)

    Witam jako że za większość misji dostajemy tak naprawdę syf a napracować się trzeba nieraz nieziemsko Proponuję dodanie do misji doświadczenia oczywiście z rozwagą , odpowiednio do danej lokacji (trudności wykonania oraz poziomu gracza wymaganego aby móc tam dojść

  2. #2
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Bardzo dobry pomysł na exp z questów jestem za tak.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    na nie.

  4. #4
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    na nie.
    Co za bogata w uzasadnienia wypowiedz...

    Mam mieszane uczucia, z jednej strony macie racje, dodatkowo zawsze to przyspieszy komus droge do topki, ale z drugiej strony wbijanie expa i tak wcale takie trudne nie jest. Kwestia zrobienia wiekszej ankiety i spytania graczy podajac racjonalne argumenty (bardziej rozbudowane niz Dorek...)

  5. #5
    A co jesli Dorek zdaje sobie sprawe z tego, ze ta propozycja byla poruszana pisiat razy? No ale skad osoba grajaca od tygodnia ma o tym wiedziec... Na nie, argumenty macie w ostatnim temacie dotyczacym tej sprawy. Do zamkniecia, pozdrawiam.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    A co jesli Dorek zdaje sobie sprawe z tego, ze ta propozycja byla poruszana pisiat razy? No ale skad osoba grajaca od tygodnia ma o tym wiedziec... Na nie, argumenty macie w ostatnim temacie dotyczacym tej sprawy. Do zamkniecia, pozdrawiam.
    dokładnie, nie ma sensu za każdym razem tego wałkować.

  7. #7
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    z 10-15 pkt może być xD
    Na nie.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-02-2016
    Postów
    10
    jestem na tak

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2015
    Postów
    3
    na tak.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    ja też jestem na tak

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    żadna misja nie jest trudna, expa można zgarnąć od groma często przez zwyczajne wykonywanie misji, nie potrzebna jeszcze nagroda, za zebranie expa z zabicia bossa.

    Ciekawostka: ta propozycja podoba się głównie tym, którzy mają zaledwie kilkadziesiąt postów. Przypadek? Wątpię. Poznajcie najpierw grę od wszystkich stron, a dopiero potem wypowiadajcie się na takie tematy, proszę was.

    Cytat Napisał NaBogato Zobacz post
    Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD
    My znamy realia tej gry, nie to co wy. My też byśmy skorzystali, np. poprzez grę nową postacią, ale tu nie o to chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 15-03-2016 o 20:52

  13. #13
    NaBogato
    Konto usunięte
    Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD

  14. #14
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szadzio Zobacz post
    Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa
    Masz poradniki, misje są banalne zresztą jak się czyta i myśli.

  15. #15
    Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę. Może i zawsze tak było, ale to nie znaczy że niemożna tego zmienić. Przynajmniej robiąc nową postacią ma się tą motywacje do robienia wszystkich questów w których i tak dostaniesz śmieci.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •