Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: System Gildyjny

  1. #1
    NaBogato
    Konto usunięte

    System Gildyjny

    System Gildyjny

    Aby założyć gildię wymagany jest minimum 35 poziom oraz 2 000 000 złota i 10 MF

    Startujemy z 1 lvl Gildii


    Poziomy Gildii

    Gildia lvl 1
    Max ilość członków 8
    Limit depozytu pieniężny 5 milionów /10 slotów na itemki


    Gildia lvl 2
    Max ilość członków 10
    Limit depozytu pieniężny 10 milionów/20 slotów na itemki

    Gildia lvl 3
    Max ilość członków 12
    Limit depozytu pieniężny 20 milionów/30 slotów na itemki

    Gildia lvl 4
    Max ilość członków 14
    Limit depozytu pieniężny 50 milionów/40 slotów na itemki



    Bonusy

    Poziom Gildii 1(Będąc zgrupowanym z członkiem gildii otrzymujemy 25% więcej doświadczenia i 10% Złota więcej za 1 mobka)

    Poziom Gildii 2(Będąc zgrupowanym z członkiem gildii otrzymujemy 50% więcej doświadczenia i 25% Złota więcej za 1 mobka)

    Poziom Gildii 3 (Będąc zgrupowanym z członkiem gildii otrzymujemy 75% więcej doświadczenia i 25% Złota więcej za 1 mobka)

    Poziom Gildii 4(Będąc zgrupowanym z członkiem gildii otrzymujemy 100% więcej doświadczenia i 50% Złota więcej za 1 mobka)

    Walki Gildyjne

    - Jakieś ciekawe nagrody dla TOP Gildii (Ale głównie monety takie jak za pojedynki ale w większej ilości)
    - Walki o danej godzinie np. codziennie o 18
    - Walki odbywają się poprzez wejście na specjalną mapę przez NPC
    - Na walkę idą 4 osoby z gildii (Idzie PT a lider grupy zapisuje grupę na walkę)



    Depozyt Gildyjny (Dwa tryby)

    1.Tryb Ogólny (Każdy może wyciągać i wkładać rzeczy i pieniądze , nie ma znaczenia czy to właściciel czy nie )
    2.Tryb Ograniczonego Dostępu
    - Wkładać rzeczy i pieniądze może każdy ale wyciągać tylko mistrz i zastępca mistrza Gildii
    - Każdy może wkładać itemki ,ale wyjmować dany item może tylko osoba która włożyła go (właściciel)

    Rzeczy oraz stan pieniężny gildii są widoczne dla wszystkich członków gildii , depozyt pieniężny i itemków jest wspólny dla wszystkich nikt nie ma indywidualnego depozytu (jedynie opcja dostępu może być ograniczona)

    Tryb dostępu można zmieniać tylko raz na 14 dni (Jeśli chcesz szybciej koszt to 25 MF)
    Przy czym data ostatniej zmiany widoczna jest dla wszystkich członków Gildii



    Koszt zwiększenia poziomu Gildii:

    Z Poziomu 1 na Poziom 2 - 100MF (Wymagane 500 000 Doświadczenia)

    Z Poziomu 2 na Poziom 3 - 150MF (Wymagane 2 000 000 Doświadczenia)

    Z Poziomu 3 na Poziom 4 - 250 MF ( Wymagane 5 000 000 Doświadczenia)

    Doświadcenie gildii zdobywane jest w sposób wpłacania swojego zdobytego doświadczenia na gildię oraz walk stoczonych z innymi gildiami

    MF także mogą zostać wpłacone na gildię jednakże posłużą one jedynie do ulepszenia poziomu gildii . Nie da się ich wypłacić.
    Oczywiście na danym poziomie jest limit maxymalnej kwoty MF widniejącej na gildii dla danego przedziału przez co nie może być na gildi więcej MF niż wymagane do ulepszenia Gildii do następnego poziomu .
    Ostatnio edytowane przez NaBogato ; 07-03-2016 o 13:07

  2. #2
    Yohi
    Konto usunięte
    Co do Gildii już chyba był pomysł. Fajnie by było coś takiego Zrobić. Dodało by się tez do tego Gildyjny czat.
    Co do ilości członków gildii z każdym poziomem by się zwieszało ich liczbę np z każdym lvl +2 osoby czyli startuje się z 8 +6 wychodzi nam 14 osób
    Poziom Gidli lepiej zrobić większy koszt mf na 2-100mf 3-200mf 4-400mf, lub zrobić ze gildi lvl wbija się za pomocą Ap punktów np lvl2 - 1kk ap lvl3 - 5kk ap i lvl4 - 15kk ap.
    Zrobienie za Ap lvl gildii zachęci graczy do gry

  3. #3
    NaBogato
    Konto usunięte
    Pomysł jeszcze do dopracowania , ale myślę że jest ok

    Chcę poznać wasze zdanie .

    Do Admina
    Adminie wiem że ten system będzie ciężki do wdrążenia ale uważam że jest to kolejny sposób na zużycie MF dzięki czemu więcej osób może je doładować

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    Co do Gildii już chyba był pomysł. Fajnie by było coś takiego Zrobić. Dodało by się tez do tego Gildyjny czat.
    Co do ilości członków gildii z każdym poziomem by się zwieszało ich liczbę np z każdym lvl +2 osoby czyli startuje się z 8 +6 wychodzi nam 14 osób
    Poziom Gidli lepiej zrobić większy koszt mf na 2-100mf 3-200mf 4-400mf, lub zrobić ze gildi lvl wbija się za pomocą Ap punktów np lvl2 - 1kk ap lvl3 - 5kk ap i lvl4 - 15kk ap.
    Zrobienie za Ap lvl gildii zachęci graczy do gry
    Jeśli chodzi o ilość graczy w Gildii podczas walk byłby problem wyobraź sobie walkę 14 graczy w gildii z inną gildią ... trzeba by scrollować za każdym razem co nie dość że nie ładnie wygląda to jest nie praktyczne a trwałaby może nawet 2 godziny. A koszt Poziomu Gildii trochę za duży jak na tak małe oferowane bonusy wypisane przezemnie
    Ostatnio edytowane przez NaBogato ; 07-03-2016 o 13:04

  4. #4
    Yohi
    Konto usunięte
    Koszt wcale nie jest za mały, jesli bedzie taki maly koszt to jaki sens tego robienia wszyscy będą mieć od razu max lvl.
    A co do walk to po prostu standard 4 vs 4 i tyle ustawianie sie na walkę o pewniej godzinie idzie 4 z gildi i można walczyć. Nie musza wszyscy walczyc

  5. #5
    NaBogato
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    Koszt wcale nie jest za mały, jesli bedzie taki maly koszt to jaki sens tego robienia wszyscy będą mieć od razu max lvl.
    A co do walk to po prostu standard 4 vs 4 i tyle ustawianie sie na walkę o pewniej godzinie idzie 4 z gildi i można walczyć. Nie musza wszyscy walczyc
    Co do tego też o tym pomyślałem idą 4 osoby z gildii (bo wiadomo że ciężko aby 8 osób z całej gildii zalogowało się o danej godzinie)

  6. #6
    Yohi
    Konto usunięte
    dokładnie po za tym tez można zrobić ze walki są na przedziałach lvl by nie tylko największe lvl szły walczyć można zrobić nawet 2 vs 2 na przedziela np 1-20 i tez punkty gildyjne będzie się dostawać.

  7. #7
    NaBogato
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Yoh Zobacz post
    dokładnie po za tym tez można zrobić ze walki są na przedziałach lvl by nie tylko największe lvl szły walczyć można zrobić nawet 2 vs 2 na przedziela np 1-20 i tez punkty gildyjne będzie się dostawać.
    1-20 lvl to się ma bardzo krótko jest to zupełnie bez sensu aby robić taki przedział walk. Większy sens mają walki 20-30 poziom oraz 30-40poziom i 50 - 70 poziom
    Ostatnio edytowane przez NaBogato ; 07-03-2016 o 13:02

  8. #8
    Yohi
    Konto usunięte
    ale są osoby które specjalnie nie wbijają lvl tu nie chodzi ze jakiś przedział będzie bo i 1 może walczyć z 65+ chodzi o to ze jak gildia się dogada no to walka będzie np 2 vs 2 do 20 lvl i tyle


    ------
    no Teraz bardziej mi się podoba ale jednak zostaje przy AP na lvl gildi bo ciężej się wbija i dłużej zajmie to, co spowoduję większą chęć osobą do Gry
    Ostatnio edytowane przez Yohi ; 07-03-2016 o 12:56

  9. #9
    Rebellious
    Konto usunięte
    A po przeczytaniu nazwy tematu "System Gildyjny" prawie się podnieciłem, że założył go Tomi :/
    Nie wiem czy wiecie, ale będą gildie, arena walk tvt, ligi do rankingu drużyny, więc drodzy przyjaciele, Wasze tematy są zbędne.

  10. #10
    NaBogato
    Konto usunięte
    Heh no szkoda bo miałem taki fajny rozbudowany plan

  11. #11
    Yohi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    A po przeczytaniu nazwy tematu "System Gildyjny" prawie się podnieciłem, że założył go Tomi :/
    Nie wiem czy wiecie, ale będą gildie, arena walk tvt, ligi do rankingu drużyny, więc drodzy przyjaciele, Wasze tematy są zbędne.
    Jak zobaczysz mój pierwszy post tutaj to zobaczysz ze napisałem ,,Co do Gildii już chyba był pomysł."

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •