Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Propozycja Eventu Wojennego

  1. #1
    Wasabi
    Konto usunięte

    Propozycja Eventu Wojennego

    A więc byłoby coś takiego że na Arkadie atakuje jakaś armia np. Vikingi i w każdym mieście jest Jeden Viking który przyjmuje do swojej armii i Jeden Żołnierz który przyjmuje do swojej armii. Gracze mogą wybrać do której armii chcą dołączyć.

    W czasie tych bitew na całej arkadii będą dostępne bójki i każdy będzie mógł zawalczyć z każdym mogą też być typki npc które też będą walczyć to już jak tam uważacie.


    Nagrody to zależy od prezentowanej aktywności i skuteczności w bitwach
    -EQ
    -Pieniądze
    -Punkty MF (ale to już trzeba się bardzo postarać)


    NPC Vikingów

    Wódź Vikingów
    Viking Darvin- Od rekrutacji
    Viking Wojownik-kupuje sie uzbro na woja
    Viking Mag-Kupuje sie uzbro na maga
    Oraz też ii=nni Vikingowie w obozie Vikingów ( gdzies tam sie go zrobi)

    NPC Żołnierzy
    Król Arkon
    Dowódca Rozengald - Od rekrutacji
    Rycerz- kupuje sie uzbro na woja
    Szaman-kupuje sie uzbro na maga
    Oraz strażnicy którzy pilnują jakieś tam miasto ( które jest właśnie siedzibą całą tych wojsk)

    Mogą też być trenerzy którzy by uczyli nowych zdolności ( inna zdolność u vikinga i inna u żołnierzy )

    Rozpoczęcie Eventu dla każdego gracza który wejdzie do tego miasta

    Wchodzisz do miasta i nagle widzisz zamieszanie wszyscy biegają i chowają się do domów uciekłeś z grupką ludzi do gospody.
    Ty- Co sie dzieję czemu wszyscy uciekają
    Tomasz(tak przykładowo)- Vikingowie przypłynęli !!!
    Ty- Vikingowie? kto to taki ?
    Tomasz- Straszni wojownicy są o nich legendy walczą bez braku tchu grabiąc wszystko co jest możliwe.

    Po tym wszystkim wychodzisz z gospody i widzisz żołnierzy. Postanowiłeś porozmawiać z jednym z żołnierzy.
    Ty- Czemu stoi tu tak dużo osób ?
    żołnierz- Nabór do Armii która będzie chciała zawalczyć przeciwko Vikingom
    Ty- A gdzie są ci Vikingowie?
    żołnierz- zasiedlili się (miejsce w którym jest ich obóz) lepiej tam w pojedynkę się nie zbliżaj chyba że chcesz do nich dołączyć Ale nie radzę ponieważ nie będziesz miał już wstępu do tego miasta.
    Po czym żołnierz odchodzi.
    Ty- A więc muszę dokonać wyboru


    Podoba wam się?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    mi się nie podoba,słaby pomysł

  3. #3
    Rebellious
    Konto usunięte
    Bardzo fajny pomysł, wymaga tylko kilku poprawek, by nie zmienił ten event całej gry :P Ale chyba to nie wejdzie i tak, a szkoda

  4. #4
    Wasabi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Bardzo fajny pomysł, wymaga tylko kilku poprawek, by nie zmienił ten event całej gry :P Ale chyba to nie wejdzie i tak, a szkoda
    Jakich poprawek dokładnie?

  5. #5
    proponowałbym dodać ograniczenia. Np, w devos rekrutowano 55-65+, w eliar 41-54, w urkaden 31-40 itd.

    wg mnie fajne, popieram, ale wymaga większej dokładności

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Cytat Napisał Pogromca Jeleni Zobacz post
    proponowałbym dodać ograniczenia. Np, w devos rekrutowano 55-65+, w eliar 41-54, w urkaden 31-40 itd.

    wg mnie fajne, popieram, ale wymaga większej dokładności
    Wiem wiem ale to ma byc jedno miasto i drugie to oboz vikingów bo to jest tak tylko a nie po całym świecie rozłożone

    Nieprawdaż Pogromco? xD
    Ostatnio edytowane przez Szadzio ; 28-02-2016 o 00:18

  7. #7
    prawdasz, prawdasz xdd

    Ale poprawki zawsze coś ;D

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    No bo jak wyskoczą 60 lvl do 10lvl haha to nie ma co gadać xd

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szadzio Zobacz post
    No bo jak wyskoczą 60 lvl do 10lvl haha to nie ma co gadać xd
    Czemu nie - globalność eventów powodowałaby, że rozkład najsilniejszych graczy byłby mniej więcej równy. Rekrutacja oczywiście tylko w "najpóźniejszym" mieście.

    Moim zdaniem bardzo fajny pomysł - w którymś mieście fabularnie wprowadzone jakieś grupy - czy to byłyby jakieś gildie (ponad tymi, w których byliby gracze), czy inne wojujące grupy (Kurdowie i Turcy na przykład), gracze się dzielą, Ci, którzy będą prowadzić dostają jakieś bonusy i raz na jakiś czas takie rozgrywki - bardzo fajny pomysł.

    Pytanie czy nie lepiej byłoby to jednak wprowadzić na stałe przy rozbudowywaniu drużyn. Moim zdaniem mogłoby to funkcjonować także ponad tym dając wymierne korzyści (w porównaniu do honorowych w przypadku gildii tworzonych przez graczy)

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Czemu nie - globalność eventów powodowałaby, że rozkład najsilniejszych graczy byłby mniej więcej równy. Rekrutacja oczywiście tylko w "najpóźniejszym" mieście.

    Moim zdaniem bardzo fajny pomysł - w którymś mieście fabularnie wprowadzone jakieś grupy - czy to byłyby jakieś gildie (ponad tymi, w których byliby gracze), czy inne wojujące grupy (Kurdowie i Turcy na przykład), gracze się dzielą, Ci, którzy będą prowadzić dostają jakieś bonusy i raz na jakiś czas takie rozgrywki - bardzo fajny pomysł.


    Pytanie czy nie lepiej byłoby to jednak wprowadzić na stałe przy rozbudowywaniu drużyn. Moim zdaniem mogłoby to funkcjonować także ponad tym dając wymierne korzyści (w porównaniu do honorowych w przypadku gildii tworzonych przez graczy)

    No mi tez się podoba tylko chodzi mi o to że te 10lvl w tym evencie nie maja szans z 60 lvl a tak ogólnie to ten event może brać graczy od 30lvl i to bedą takie grupki jak napisal pogromca.

    A co do tych Kurdowie i Turcy to tez bardzo fajny pomysł na zrobienie nowych lokacji a może i nawet nowego kontynentu

    Taka podróż w stylu Kolumba xD tylko że na nowy kontynent

    A to rozbudowanie drużyny tez mogłoby mieć miejsce zrobić jakieś lokum danej drużyny.

    Ale to ile by roboty było (choć takie starania przyciągnęły by większą liczbę graczy)

  11. #11
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Wasabi Zobacz post
    Jakich poprawek dokładnie?
    Ten, kto by miał wiedzieć, to by wiedział.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Podejrzewam że ten temat nie wejdzie bo dużo roboty będzie ( choć jakby wszedł byłoby fajnie nawet)

  13. #13
    Elitek
    Konto usunięte
    Pewnie nie wejdzie ale pomysł jest mega Taki "event wojenny" mi też siedział w głowie od dłuższego czasu

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2016
    Postów
    50
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    Pewnie nie wejdzie ale pomysł jest mega Taki "event wojenny" mi też siedział w głowie od dłuższego czasu
    Takie coś by było bardzo fajne i w końcu jakaś większą rozrywka by była Vikingowie vs Rycerze Takie walki mogłyby być EVENT SUPEROWY NAPRAWDE

  15. #15
    Wasabi
    Konto usunięte
    To teraz trzeba urobić adminów

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •