Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wprowadzenia możliwości tymczasowego wyłączania czatu?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    27 87.10%
  • Nie

    4 12.90%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Tymczasowe wyłączenie czatu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43

    Tymczasowe wyłączenie czatu

    Moja propozycja dotyczy umożliwienia graczowi tymczasowego wyłączenia czatu. Kiedyś już tego typu propozycja chyba padła, jednak w gąszczu innych pomysłów, trudno ją akurat w tym momencie odnaleźć.
    Problem polega na tym, że podczas wymiany, często jesteśmy zarzucani wiadomościami, których z racji odświeżania, nie mamy możliwości przeczytać, ani na nie odpowiedzieć. Często też podczas "respienia", czy pvp, duża ilość wiadomości od graczy stanowi problem. Każdy zapewne zetknął się z tym problemem, zatem szczegółowe wyjaśnianie go jest tu całkowicie zbędne.
    W zasadzie, na samym początku powinnam zadać pytanie, czy jest taka możliwość? Jeśliby jednak była szansa wprowadzenia tego typu udogodnienia, to chętnie skorzystalibyśmy z niego.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Wiesz co to ignor?

  3. #3
    Yohi
    Konto usunięte
    ale Galince chodzi o tym by była możliwość wyłączenia czatu np na Godzine. To dobry pomysł bo można spokojnie wymienić mini bosy jestem za.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Ale po co? Nie lepiej prostu opluć chat i skupić się na swojej grupie z którą wymieniamy Mini?

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Phenomenal Zobacz post
    Wiesz co to ignor?
    Ignor średnio działa jak chce się mieć całkowity spokój od piszących marud. Mimo wszystko w grze bywa więcej niż 100 osób, a maksimum ignorów które można rozdać to 100. Pomijając czasochłonność tego procesu.
    Ignorowanie czatu równa się ogromnym fochem i wyzwiskami jak nie odpiszesz jakiemuś dzieciakowi w bójce. I prześladowaniem ze wszystkich postaci tego gracza. Lepiej wyciszyć czat i dać jakieś info piszącym.

    Propozycja była już wielokrotnie proponowana i uważam że jest jedną z najpotrzebniejszych w tej grze. Może kogoś uchronić od raka oczu ;x.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 27-02-2016 o 18:27

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Ignor średnio działa jak chce się mieć całkowity spokój od piszących marud. Mimo wszystko w grze bywa więcej niż 100 osób, a maksimum ignorów które można rozdać to 100. Pomijając czasochłonność tego procesu.
    Albo po prostu "olać" marudy i nie zwracać uwagi na to jaki spam robią.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Generalnie nikomu nie chodziło tu o ignorowanie piszących - Ja Was wszystkich szanuję, a jedynie chwilową blokadę otrzymywania wiadomości, by w trakcie wymiany nie otrzymywać ich.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Istnieje limit na ignory?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Niektórzy dają ignora jak pytają się na privie o pvp nawet kilka osób zamieszcza na prezce że nie chce pvp i nagradzam ignorem.

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Cain Zobacz post
    Istnieje limit na ignory?
    Soad twierdził że podobno można mieć tylko 100.

  11. #11
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Dobry pomysł ,ostatnio miałem graczy na wymianę na trzy mini-bosy ale gra mi się zawiesiła i musiałem odświeżyć .Potem tych graczy szukałem ponad 30 min i pół graczy nie miało na już na wymianę .

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Przygotowywany jest pakiet niewielkich zmian/usprawnień w interfejsie, ma być m.in. ignorowanie wszystkich postaci z konta, ignorowanie rozmów również w walce i dłuższe ignory.
    Może przy okazji i to wejdzie.

  13. #13
    Yohi
    Konto usunięte
    o no to czekamy na umilenie nam gry
    Ostatnio edytowane przez Yohi ; 28-02-2016 o 11:56

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Takie pytanie:

    Czy w ogóle są takie sytuacje, że chcecie ignorować tylko jedną postać danego usera, czy raczej zawsze chcecie ignorować wszystkie?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Takie pytanie:

    Czy w ogóle są takie sytuacje, że chcecie ignorować tylko jedną postać danego usera, czy raczej zawsze chcecie ignorować wszystkie?
    Wszystkie ponieważ czasem spam leci co chwile z innej postaci .
    Kiedyś zgłaszałem to sam oraz wiele graczy podczepiło się pod to .
    Szły ostre spamy na nasze postaci

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •