Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: "Dziedziny postaci" oraz ich rzemiosła

  1. #1

    "Dziedziny postaci" oraz ich rzemiosła

    Witajcie

    Chcę zaprezentować wam moją propozycję wprowadzenia do gry Dziedzin postaci (propozycję zmiany nazwy mile widziane) oraz ich Rzemioseł. Pozwólcie, że wpierw przybliżę wam te pojęcia:

    Dziedzina postaci - Wybór dziedziny zostać może dokonany w przeznaczonej do tego zakładce, dziedzina dodaje bonusy do: zaklęć i ataków, statystyk oraz specjalnych zdolności

    np. Znachor (dostępne tylko dla maga) - +20% bonusu do ilości leczonego za pomocą zdolności Leczenie 1 HP, +10% do szczęścia, zdolność specjalna: Przy użyciu dowolnego zaklęcia istnieje 5% szansa na nałożenie na postać statusu przyspieszenie na 3 tury.

    Oczywiście jest to tylko sugestia. Bonusy oraz zdolności mogą okazać się rozdysponowane zupełnie inaczej.

    Rzemiosło - Specjalność postaci

    np. Alchemik (rzemiosło dostępne tylko dla maga) - za pomocą ziół, płynów, roślin i narzędzi postać może wytworzyć wybraną miksturę, pył lub innego rodzaju przedmiot alchemiczny np. mikstura życia - 5x Liść Szałwii, 1x Liść Rozmarynu, 3x Pióro ptaka gromu, wymagane narzędzia zardzewiały kociołek (do nabycia w Sklepie Alchemicznym u Apolinarego), Ugniatacz ziół (Do nabycia w Eternii w Sklepie Alchemicznym u Apolinarego)

    Mam nadzieję, że mój pomysł przypadnie wam do gustu, opiniami możecie wymieniać się w komentarzach.

    Dziękuję za uwagę, Harry von Percival

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    W pośredni sposób propozycja została skomentowana (taka "dobra" że aż się chce wprowadzić zabezpieczenia).
    Sam popatrz.
    Znachor jest OP. 10% szans na nałożenie sobie przyspieszenia na 3 tury przy rzucaniu zaklęć. Czyli prawie 1/3 walki na przyspieszeniu.
    Masakryczne zbieractwo Alchemika żeby sobie ukręcić miksturkę. 3 pióra gromu... Zużyje setkę? jak nie więcej eny żeby zrobić 1 miksturę wartą 10g + nalata się za ziołami... Bezsens. Szczególnie że podczas zbierania na tą jedną miksturę zużyje z setkę takich.

    Tak wiem to był tylko przykład. Ty nam dajesz swoje mocno niedopracowane pomysły które sobie mamy dopracować i w sumie tak przerobić że nic nie zostanie. Wybacz ale już się coś takiego pojawiało i to w dużo lepszej postaci. To co dałeś to jakieś zbędne produkty trawienia tamtych pomysłów.

  3. #3
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    To co dałeś to jakieś zbędne produkty trawienia tamtych pomysłów.
    Nie ująłbym tego lepiej. Pocisk bardzo godny, leci reput.

    a tak wgl, sic ma rację, to przyśpieszenie jest za bardzo OP...
    Ostatnio edytowane przez Pogromca Jeleni ; 26-02-2016 o 18:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •