Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Lokacja Electro Swing

  1. #1
    Użytkownik Avatar Denatris
    Dołączył
    21-11-2014
    Postów
    34

    Lokacja Electro Swing

    Witam,
    Nie wiem, jak trwają pracę nad kolejnym miastem, ale chętnie zobaczyłabym tam lokację steampunkową, gdzie muzyka byłaby właśnie Electro Swingiem. Oczywiście nie mam wpływu i nie wiem, jak będzie wyglądać przyszłe miasto, ale bardzo chętnie zagnieździłabym się teraz w jakimś laboratorium bądź maszynowni, gdzie przyszłoby mi walczyć z jakimiś zmutowanymi szczurami bądź elektrycznymi potworkami ^^

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    pasuje mi to do podziemi scythe

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Alma Wade Zobacz post
    Witam,
    Nie wiem, jak trwają pracę nad kolejnym miastem, ale chętnie zobaczyłabym tam lokację steampunkową, gdzie muzyka byłaby właśnie Electro Swingiem. Oczywiście nie mam wpływu i nie wiem, jak będzie wyglądać przyszłe miasto, ale bardzo chętnie zagnieździłabym się teraz w jakimś laboratorium bądź maszynowni, gdzie przyszłoby mi walczyć z jakimiś zmutowanymi szczurami bądź elektrycznymi potworkami ^^
    kolejne miasto będzie raczej lodowe więc odpada. ale w następnych jak najbardziej
    jeśli ktokolwiek kolejnych dożyje hehe

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Innych szczurów niż tych w Lochach Urkaden zapewne nie będzie

  5. #5
    Użytkownik Avatar Denatris
    Dołączył
    21-11-2014
    Postów
    34
    W sumie ten klimat pasowałby do Nordii. Jakiś podziemny kompleks, ośnieżony, mróz i ogólnie niedobra atmosfera. A później uruchamiamy jakiś stary gramofon... To bardzo by mi pasowało. Oczywiście to tylko moje rozmyślania, gdyż grafiki, muzycy i programiści mają już zapewne swoje plany. Niemniej, chętnie usłyszałabym, co Twórcy mają do powiedzenia o tym pomyśle.

  6. #6
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Ale przecież Nordia to miasto związane głównie z zimą i lodem.Więc to nie będzie do dane .

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Zastanawiam się czasem co wy myślicie że w co wy gracie ?

    Chcecie z mfo zrobić simsy

  8. #8
    Morro
    Konto usunięte
    Nie chciałbym być nie miły, ale uważam to za fatalny pomysł. To po prostu nie pasuje do klimatu gry-tzn mfo3 jest grą fantastyczną, a jak wiemy mitologia i fantastyka (oczywiście poza sci/fi) rozgrywa się głównie w starożytnośći.
    Nie pasowałoby to do klimatu gry :/
    Mimo to, OK, jak się uda to fajnie, mi to krzywdy nie zrobi. Powodzenia, z resztą, zobaczymy jak się to rozwinie

  9. #9
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    ja chcę lokację gdzie cały czas gra sałaton i można strzelać do niemców i ruskich i zabijać chińczyków a potem nabijać ich głowy na lance

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •