Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Opcja ignora podczas walki.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-06-2015
    Postów
    6

    Opcja ignora podczas walki.

    Proponuję wprowadzić taką opcje ponieważ nie widzę czemu taka opcja nie miała by funkcjonować.Klawiaturowi wojownicy byli by troszkę mniej denerwujący.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Popieram, niektórzy gracze skupiają się więcej na gadaniu niż na samej walce przez to cierpi klawiatura jak i osoby które muszą czytać te bzdury.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Phenomenal Zobacz post
    Popieram, niektórzy gracze skupiają się więcej na gadaniu niż na samej walce przez to cierpi klawiatura jak i osoby które muszą czytać te bzdury.
    nie muszą czytać. Nie podawajcie takich argumentów, bo są bezsensowne. Nikt nie cierpi.


    Co do tematu: Potem powstanie problem, gdy będziemy mieli sojusznika zignorowanego. Nagle wyniknie problem, że będzie trzeba się szybko skomunikować, a tu dupa rzyć, bo sojusznik dodał mnie do ignorowanych, przez co padamy.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-06-2015
    Postów
    6
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post

    Co do tematu: Potem powstanie problem, gdy będziemy mieli sojusznika zignorowanego. Nagle wyniknie problem, że będzie trzeba się szybko skomunikować, a tu dupa rzyć, bo sojusznik dodał mnie do ignorowanych, przez co padamy.
    Nikt nie powiedział że to musi być wprowadzone wszędzie.Miałem na myśli tylko bójki ponieważ można tam dobierać sojuszników przez co raczej nie będziemy mieć z normalną komunikacją problemu.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Zero Zobacz post
    Nikt nie powiedział że to musi być wprowadzone wszędzie.Miałem na myśli tylko bójki ponieważ można tam dobierać sojuszników przez co raczej nie będziemy mieć z normalną komunikacją problemu.
    chyba, że twój sojusznik weźmie do pomocy kumpla, którego ty zablokowałeś

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-06-2015
    Postów
    6
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    chyba, że twój sojusznik weźmie do pomocy kumpla, którego ty zablokowałeś
    Zawsze pozostaje taka opcja iż na czacie walki nie widać tego co zignorowany napisze ale na sprzymierzeńców już tak

  7. #7
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Zero Zobacz post
    Zawsze pozostaje taka opcja iż na czacie walki nie widać tego co zignorowany napisze ale na sprzymierzeńców już tak
    Niektórzy nie wiedzą co to sprzym. i na nie pomysł.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •