Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Dodatkowe punkty ranku za przewagę poziomową

  1. #1
    NightShadow
    Konto usunięte

    Dodatkowe punkty ranku za przewagę poziomową

    Witajcie

    Jak wiecie większość osób zwycięża walki (zakładając średnie ilości punktów rankingowych, przykładowo obojga graczy ma ich 100) posiadając przewagę poziomu, tym samym mało kto walczy z przeciwnikiem z wyższym poziomem, gdyż po prostu szanse na wygraną są niewielkie.

    Więc proponuję przy każdej przewadze:

    1 Poziomu : dodać osobie z niższym poziomem 1 punkt ranku za walkę, obojętnie w jakim trybie gdy jest ona zwycięska
    2. Poziomów : dodać osobie z niższym poziomem 2 punkty ranku za walkę, obojętnie w jakim trybie gdy jest ona zwycięska

    Itd...
    (Możliwość zastąpienia 1punktu, 1%-tem.)
    Walki oczywiście "o nic" były by brane pod uwagę 3 zwycięskie na tydzień, tak by zlikwidować możliwość przelewania sobie punktów ranku.
    Ostatnio edytowane przez NightShadow ; 14-06-2011 o 21:29

  2. #2
    Ranking nie powinien brać się "znikąd". Jeśli gracz A zdobywa X pkt rankingu, gracz B powinien tracić go tyle samo.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Dokladnie Adi. Ale powinno byc jakies ograniczenie lvlowe, bo tak to latwo mozna zlewac.

  4. #4
    NightShadow
    Konto usunięte
    Moim zdaniem powinno się docenić tych którzy potrafią pokonać przeciwnika z wyższym poziomem.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mozna by bylo zrobic tak, ze wygrany z nizszym poziomem wygrywa np 15% ranku, a nie 10% (najlepiej jakis wzor ulozyc, wzor uzaleznic od roznicy poziomow oczywiscie).

  6. #6
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Ranking nie powinien brać się "znikąd". Jeśli gracz A zdobywa X pkt rankingu, gracz B powinien tracić go tyle samo.
    jesli Gracz B ma 50, to rank pojawia się znikąd

  7. #7
    Nagroda dla gracza z mniejszym, a kara dla tego z większym.

    Przypuśćmy, że gracz z większym lv ma 100 punktów, a ten z mniejszym 60.
    Ten z mniejszym wygrywa 15% punktów, a ten z większym traci 15%, równowaga w przyrodzie zachowana i teoretycznie słabszy się cieszy.

  8. #8
    NightShadow
    Konto usunięte
    Na obecnym etapie mamy zakres poziomowy 30lvl, myślę że nie ma co przesadzać jeśli chodzi o walki "o nic" ale Jaskier podzielam twoją uwagę jeśli chodzi o procentowe rozwiązanie problemu, miałem to uwzględnić, jednakże zapomniałem o tym.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    zwiększenie % strat/zysków za przewagę lv nic nie wniesie do systemu oprócz łatwiejszego przelewania ranku z wyższych do niższych leveli.

  10. #10
    NightShadow
    Konto usunięte
    W sprawach technicznych jedynie jestem w stanie zgodzić się z negatywnym podejściem do mojego tematu gdy wypowiada się twórca gry, cóż on racjonalnie jest w stanie odpowiedzieć na każdą propozycje. ^^

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tomi moze i tak, ale sa tez uczciwi gracze nie bojacy podjac sie wyzwania ;>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •