Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Potwory unikatowe

  1. #1
    Elitek
    Konto usunięte

    Potwory unikatowe

    Elo, mam taki pomysł żeby podczas walki z potworami w takich miejscach jak: Harpia grota, Ustronny zakątek i.t.p. (Chodzi o te miejsca w których występują potworki unikatowe) można było ustawić bicie potworów na auto ale jak się trafi potworek unikatowy to przechodzimy do walki manualnej.
    Trochę to meczące jak chcesz zabić jakiegoś potwora unikatowego i musisz na manualu łapać te zwykłe potwory i dawać auto i tak w kółko :/
    Oczywiście jakby ktoś tak nie chciał bo np. ma skrypt, to może tak sobie nie ustawiać
    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    propozycja już się pojawiała i to chyba kilkakrotnie, nigdy nie przeszło z tego co pamiętam, powodów nie pamiętam, no ale można się domyśleć, że unikatowe nie mają być łatwe

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kiedyś byłem przeciwny takim rozwiązaniom, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Potworki uni stają się coraz bardziej pokręcone. Sam pamiętam, że o dzbanie i sposobie na niego dowiedziałem się dopiero z forum. Gra powinna być bardziej przystępna i taka zmiana bardziej wyjdzie na dobre niż kolejne ułatwianie błyskawic

    Poza tym taki system był już zastosowany w evencie wielkanocnym jeśli dobrze pamiętam.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Za.

    Chyba miało być wprowadzone do pakietu premium.

  5. #5
    Elitek
    Konto usunięte
    Na evencie wielkanocnym tak było atakowało się tam te króliki czy co tam było auto i jak trafił się ten zajączek wielkanocny to do walki manualnej przechodziło.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Zdecydowanie za !

  7. #7
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Na nie.

  8. #8
    za

  9. #9

  10. #10
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Kiedyś byłem przeciwny takim rozwiązaniom, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Potworki uni stają się coraz bardziej pokręcone. Sam pamiętam, że o dzbanie i sposobie na niego dowiedziałem się dopiero z forum. Gra powinna być bardziej przystępna i taka zmiana bardziej wyjdzie na dobre niż kolejne ułatwianie błyskawic
    Potworki uni to obszar, który może być całkowicie zignorowany przez OsobyKtóreMusząMiećŁatwo, a są ciekawostką i uatrakcyjnieniem dla tych co głębiej wnikają w grę. Robienie pod nich skryptów to też forma zabawy, a auto manu na uni trochę to upośledzi.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Wszystko jest upraszczane na tyle, że niedługo wraz z wejściem unikatu będzie mozna pobrać skrypt na niego, a bo po co się zastanawiac.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    Oczywiście że na tak

  13. #13
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    552
    przy evencie wielkanocnym takie rozwiązanie się sprawdziło i domyślnie tak powinno być

  14. #14
    event jest krótki i dostępny nawet dla graczy co zaczęli przygodę z mfo dzień wcześniej

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Byłbym na nie, gdyby te potworki nie były powiązane z questem (nieważne, że pobocznym), tak więc, jestem na tak. Do tego z Tonberry'ego lecą bronie na 60lvl, bez broni nie da się kontynuować fabuły, a takie uzbrojenie można co najwyżej z jednej skrzyni wyciągnąć. Potworki unikatowe powinny być czymś dodatkowym, a nie obowiązkowym do dawania rady z bossami. Już wystarczy, że drop z mini jest potrzebny.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •