Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Potwory unikatowe

  1. #16
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Byłbym na nie, gdyby te potworki nie były powiązane z questem (nieważne, że pobocznym), tak więc, jestem na tak. Do tego z Tonberry'ego lecą bronie na 60lvl, bez broni nie da się kontynuować fabuły, a takie uzbrojenie można co najwyżej z jednej skrzyni wyciągnąć. Potworki unikatowe powinny być czymś dodatkowym, a nie obowiązkowym do dawania rady z bossami. Już wystarczy, że drop z mini jest potrzebny.
    Można kupić zwykłe uzbrojenie na 60lvl w sklepie

    A co do samego tematu, na nie. Na przyszłość dobrze byłoby, gdyby unikatowe potworki nie miały związku z questami

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Można kupić zwykłe uzbrojenie na 60lvl w sklepie
    Jest takie? chyba przegapiłem, gdzie?

  3. #18
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Można kupić zwykłe uzbrojenie na 60lvl w sklepie
    https://gyazo.com/6ef5e8d66d7a263cdc7415f781323f22
    ja nie widze sklepowego eq na 60lv no ale ok

  4. #19
    O, myślałem że można, a to jednak na 65lvl, mój błąd. W każdym razie fabułę da się przejść bez użycia unikatów, ale nie o to tu chodzi. Jak napisałem wyżej, lepiej byłoby gdyby potwory unikatowe nie mieszały się w fabułę, niech będą bo są fajne, ale bez powiązań z questami, itd.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Lepiej byłoby gdyby potwory unikatowe nie mieszały się w fabułę, niech będą bo są fajne, ale bez powiązań z questami, itd.
    dokładnie

  6. #21
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Jestem oczywiście za bo to jest wkurzające jak chcesz rozwalić uni i masz skrypt ,raptownie padasz i nie wiesz dlaczego patrzysz w walki .Wiesz że się biłeś z uni ale nie wiesz z jeden strony,bo miałeś walkę auto.A i jeszcze jedno ,które podnosi ciśnienie najbardziej to że jak masz już go złapiesz auto ,padasz się denerwujesz mocno bo ubiłeś już ponad trzysta potworków a masz go ale jednak nie ,bo padłeś .

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-04-2015
    Postów
    10
    Nie, bo Belnel nie będzie miała co robić xD

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •