Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: A moze by tak...

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    927
    portal by się przydał ale sczerze powiedzieć szkoda energii na to tepanie lepiej z buty isc

  2. #17
    Harutotte
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    portal by się przydał ale sczerze powiedzieć szkoda energii na to tepanie lepiej z buty isc
    Dlatego właśnie można dodać. Ci którym szkoda eny, szli by na piechotę a Ci którzy mają jej dużo by się tepali.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Przecież nie zadałeś żadnego pytania?

    Do jaszczura trzeba przejść przez mapę świata całe.. dwa kroki.
    Lekcja na przyszłość: odpowiadać można nie tylko na pytania, można chociażby odpowiedzieć na atak.

    Co nie zmienia faktu, iż przechodzimy przez nią, mało tego:
    Cytat Napisał Harutotte Zobacz post
    Do tygrysa też nie jest aż tak daleko.

  4. #19
    właściwie to bardziej zawiła jest droga do olbrzyma, niż do jaszczura
    Przy ete mamy portal nawet za równiną błyskawic, albo przy tym fioletowym wężu, a w devos już są rozmieszczone bardziej oszczędnie.
    Właściwie to nie jest nic niezbędnego, ale sprzyjałoby szybkiemu podejściu i pomocy low lvlowi z dowolnej części mapy. Tak, nie dość, że osoba szukająca pomocy przy tych bossach musi się zmagać z ogólną niechęcią do ich bicia(słaby zysk), to i z niechęcią przebycia trasy prowadzącej do nich.

  5. #20
    Odkąd teleporty nie chronią przed bójkami, nie są chyba w żaden sposób toksyczne, więc dlaczego nie?

    Tak, nie dość, że osoba szukająca pomocy przy tych bossach musi się zmagać z ogólną niechęcią do ich bicia(słaby zysk), to i z niechęcią przebycia trasy prowadzącej do nich.
    I chyba to po przecinku tyczy się obecnie tylko jaszczura/olbrzyma, bo reszta ma teleporty na tej samej mapce lub obok.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2013
    Postów
    127
    Uważam, że portal jest potrzebny, gdyż z devos trzeba przejść przez mapę świata i 3 lokalizacje; dla przykładu do tygrysa przez mapę świata i 1 lokalizację; gryf to mapa świata i 2 lokalizacje

  7. #22
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Czy tylko ja mam wrażenie, że u pewnych osób jest taka tendencja, do negowania wszystkiego, bo... bo się kogoś mniej lub bardziej nie lubi?
    I co najlepsze.. to są ciągle te same osoby xD

    Jest miniboss - powinien być i do niego portal.

    Dobry przykład jest właśnie z tygrysem - dopiero niedawno się ogarnąłem, że ten portal tam powstał.
    Portal przy Jaszczurze należy się graczom jak psu buda.

    A takie triksi napisze "Nie." żeby za jakiś czas skomleć o portal w więzieniu suchych łez xD
    Nie ma to jak konsekwentność. Taka sytuacja.

    Nazwa:  Triple_Mega_Facepalm__when_even_a_double_is_not_enough_.png
Wyświetleń: 562
Rozmiar:  20.2 KB

  8. #23
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Też jestem za takim portalem, w ogóle ja dostałem bana na forum za napisanie "Taa", za "Nie" tez powinno się banować. Pozdrawiam.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Portalu nie będzie, bo przecież: "Nie mozna tworzyć portali pod osoby grajace kilkoma postaciami."

    :*

    EDIT:
    Może skasujcie połowę portali, które są przy mini bosach, można się przecież przejść te ileś lokacji.
    Ostatnio edytowane przez Peggy Brown ; 06-02-2016 o 19:22

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    No nie, nie można pod nie robić gry. To chyba nie ulega żadnej wątpliwosci, że jeżeli chcesz więcej bić, to musisz więcej - odpowiednio do ilosci postaci - włożyć w to czasu.

    Ponadto przypomnę, że o wszystkim i tak decyduje Tomi - to on zdecydował się dodać portal koło Tygrysa, więc niezależnie od osoby, która pisze swoja opinie, to on ma zdanie kluczowe i wszystko zależy od niego.

  11. #26
    najlepiej gdyby portal był w każdej lokacji...

    Fanta dlaczego nie możesz zrozumieć, przez tyle czasu, że istnieje coś takiego jak argument (ludzie się nimi posługują, jeśli ktoś pisze "nie"/"tak", to widocznie już padł ten konkretny), a co lepsze, nie koniecznie musi być ad personam (od dawna nie widziałem żadnego innego w Twoim przypadku).

    Jedynym pojawiającym się tu argumentem jest "bo tak", nie można powiedzieć że droga jest daleka, bo nie jest. Około minuty zajmuje mi dojście do tej jaskini (więcej niż na boginię), nie uważam że portal jest tam potrzebny. Tak samo argument "każdy miniboss powinien mieć swój portal" nie ma sensu, portale nie wiążą się w żaden sposób z minibossami, a z lokacjami. Fakt, często w tych lokacjach (lub obok) jest miniboss, bo teleporty prowadzą do oddalonych lokacji, a tam najłatwiej upchnąć minibossa, ale nie zawsze (Tony). Co do portalu w więzieniu suchych łez, nie bardzo orientuje się w tych nowych lokacjach, ale Trixie dokładnie wypisał co i jak, ile lokacji trzeba przejść żeby tam dojść. Słowem, podał argumenty które np. mnie przekonały, argument "tak, bo chcę", mnie nie przekonuje...

  12. #27
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Doskonale wiem, że Tomi jest tutaj górą, ale moja propozycja nie jest krzywdząca ani z "dupy wzięta", więc po co wykrzykiwać na wszystko: "NIE"?

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Imo każda kolejna postac to mnozenie obowiązków - trzeba kupowac zdolnosci, przerzucac/kupowac uzbrojenie, gemy, przechodzic fabułę i wszystko inne. Nie mozna tworzyć portali pod osoby grajace kilkoma postaciami. Osoba taka powinna brac pod uwage mnozenie czasu i zmiennych.
    Zgadzam się z tym. Tworząc więcej niż jedną postać trzeba liczyć się z tym, że granie na wszystkich zajmuje więcej czasu.
    Nie widzę sensu w dopatrywaniu się negacji pomysłu tylko dlatego, że propozycję dał x, a nie y. Ktoś ma jedną postać, więc tej osobie portal w tym miejscu nie jest aż tak potrzebny, a osoba, która ma 3 lub 5 postaci będzie za. Tak to działa i nie ma sensu się spinać. Wyluzujcie.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Na nie.

  15. #30
    Cytat Napisał Krycha
    Tomi - to on zdecydował się dodać portal koło Tygrysa
    Nope. Dodałem portal do tygrysa, bo przypomniała mi się dawna propozycja o dodaniu portalu do tygrysa. A akurat robiłem lokacje low-lvl i stwierdziłem, że tygrys jest/będzie tam taki nieco zapomniany.
    To nie jest kwestia mini-boss = portal, a próba zrównoważenia tamtejszych lokacji. Najdalej jest chyba na Gomeza.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •