Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz zmiany co do odnowy energii?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    3 12.00%
  • Nie

    21 84.00%
  • Nie mam zdania

    1 4.00%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Energia

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76

    Energia

    Proponuję lepszy sposób odnowy energii np. 1 punkt energii odnawia się minutę albo zostawić jak jest i dodać całkowite odnawianie o np 5:00 rano

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2016
    Postów
    7

    Ważne

    Jestem na nie. Ale według mnie było by lepiej gdyby jeden punkt energii odnawiał się w krótszym czasie np. 2 min.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Sataniel? Serio? Chyba konto zmieniło właściciela, bo wątpię, żeby gracz z takim stażem nadal nie rozumiał idei energii.

    Jestem na nie. Ale według mnie było by lepiej gdyby jeden punkt energii odnawiał się w krótszym czasie np. 2 min.
    No i kolejny...

    Gdyby energia odnawiała się szybciej to musiałby być exp zmniejszony.
    Naprawdę wolicie expić dwukrotnie dłużej dla samego expienia?

    Dzięki temu rozwiązaniu możemy w 10 minut wbić tyle doświadczenia na ile w innych grach wbijamy pół dnia.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2016
    Postów
    7
    Szybciej ale nie wiele. 3 min. byłoby dobrze

  5. #5
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Pomysł głupi, ale jak rozumiesz całkowite odnawianie o 5:00 rano? Jak ktoś ma limit 3k eny to codziennie o 5:00 rano miałby full?

  6. #6
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Obniżyć do 3min jak w MFO2 i gitara.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    400 energii na dobę wystarczy.

    Chcesz więcej energii? Doładuj sobie za pomocą punktów MF.

  8. #8
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Odnowienie energii na dobę w szczególności wystarczy.Jak by wprowadzili ten twój pomysł to do pojawienie wdowy trzeba by było zabić 1500 pająków ,a nie 150.
    Masz za mały staż w grze żeby mówić o energii . Jak to Antek napisał ,,nie rozumiesz idei energii".

  9. #9
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał felekkk Zobacz post
    Odnowienie energii na dobę w szczególności wystarczy.Jak by wprowadzili ten twój pomysł to do pojawienie wdowy trzeba by było zabić 1500 pająków ,a nie 150.
    Masz za mały staż w grze żeby mówić o energii . Jak to Antek napisał ,,nie rozumiesz idei energii".
    Fail masz dłuższy staż jednak nie dużo dłuższy,więc ty również się nie powinieneś wypowiadać :-)

    Co do propozycji to jestem na nie, jednak można by dodać te odnawanie energii w danej godzinie dnia.
    Przykładowo o 5;00 ładowała by się nam (niektórym) cała energia a niektórym część.
    Można by ustawić że o godzinie (przykładowo) 5;00 każdemu by się pojawiało 250 energii, nie zależnie od jego limitu.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Fail masz dłuższy staż jednak nie dużo dłuższy,więc ty również się nie powinieneś wypowiadać :-)

    Co do propozycji to jestem na nie, jednak można by dodać te odnawanie energii w danej godzinie dnia.
    Przykładowo o 5;00 ładowała by się nam (niektórym) cała energia a niektórym część.
    Można by ustawić że o godzinie (przykładowo) 5;00 każdemu by się pojawiało 250 energii, nie zależnie od jego limitu.
    nie i kropka.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jak dotąd nikomu to nie przeszkadzało nawet osobą +2000 energi którzy aby odnowić całą muszą czekać kilka dni. osobiście uważam że jest to zbędne niech zostanie tak jak jest

  12. #12
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Można by ustawić że o godzinie (przykładowo) 5;00 każdemu by się pojawiało 250 energii, nie zależnie od jego limitu.
    Codziennie 250 energii ekstra do wyexpienia ;-;

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Raczej nie będzie zmian związanych z energią. Aktualny system jest po prostu dobry i wyrównany dla każdego. Doładuj za MFy, jeżeli Ci mało, przecież nie ma tam ograniczeń.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •