Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Przedział rankingowy dotyczący walk

  1. #1

    Przedział rankingowy dotyczący walk

    A więc mam zwykła sugestie i mam nadzieje ze zadowoliłaby ona większa część użytkowników, nie wiem czy pojawiła sie juz taka propozycja, szukalem ale nie znalazłem a więc:
    proponuje zwiększyć zakres rankingowy walk, chodzi mi o zmiane( teraz z tego co wiem jest limit że osoba nie moze byc gorsza od ciebie o 200pkt i lepsza o tyle.) Moze zmiana o 100 czyli do 300 spowodowałaby wzrost walk w ciągu tygodnia bo teraz na prawde jest niska. Mam 600 pkt rankingowych i walcze na prawde max 2x w tygodniu. Jestem ciekawy co sądzicie o tym pomyśle to tyle.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    skoro masz 600 pkt rank i mało walk w takim razie masz pewnie niski level . na 65lv + nie jest takie coś odczuwalne jak większość tam ma diamenty/goldy . ale może być czemu by nie
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 29-01-2016 o 00:00

  3. #3
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Na 65lvl i powyżej nie już to tak bardzo odczuwalne . Tam dużo graczy lubi pvp i na pewno będziesz miał dużo walk .

  4. #4
    no fakt mam 26 poziom ale zanim wbije 65 troche czasu minie haha ;d taka zwykla sugestia, byloby troche ciekawiej gdybym walczyl troche czesciej niz teraz

  5. #5
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał PrincessZip Zobacz post
    no fakt mam 26 poziom ale zanim wbije 65 troche czasu minie haha ;d taka zwykla sugestia, byloby troche ciekawiej gdybym walczyl troche czesciej niz teraz
    myślę że gdy dojdziesz do 30 lv powinno się poprawić. dużo osób zostawia tam sobie postacie na pvp. tak samo na 40 lv . skoro masz 26 to się nie dziwie ;d

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •