Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Wampirzyca, Nieumarły Kapłan

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Wampirzyca, Nieumarły Kapłan

    Proponuję obniżyć respienie Wampirzycy do 100 Wampirów i Nieumarłego Kapłana do 150 Nieumarłych.

    U Krakena i Wdowy została obniżona wymagana ilość potworów do zabicia, a Wampirzyca i Nieumarły Kapłan to mini bossy z poprzednich update'ów.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 26-01-2016 o 21:39

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wampirzyca wampirzycą, ale przy kapłanie można by, bo tam trzeba się nabiegać, żeby go zrespić.

  3. #3
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Obniżyć oba. Obecnie Wampirzycy nie respię m.in. na zbyt wysoki wymóg. Po jego obniżeniu będzie więcej chętnych

  4. #4
    ktoś mi mówił, że tam chyba nie obniżono bo nie ma innych opcji wśród mini do respienia bez limitu czasowego

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    co

    Wdowa, kraken, goblin królewski..?
    chodziło o to, że w tym samym mieście...

  6. #6
    co?

    Chodzi chyba o to, że w urk masz szczurołaka jednego na dobę, żółwia jednego na dobe i wampirzyce, którą możesz lać ile chcesz. W eliar masz garude jedną na dobę, orka jednego na dobę i kapłana którego możesz lać ile chcesz.
    No i ten brak alternatywy do respienia jak wdowa-kraken powoduje, że nie wymaga to ułatwień.
    Obecnie kapłana nie powinno według mnie się zbijać, bo to i tak dobre expowisko przed devos na dłuższy okres czasu. Wampirzyce można by trochę zbić, ale najlepiej by było rozbudować obydwa miasta na zasadzie eterni i lange.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Czyli na obniżenie liczby potworków koniecznych do zrespienia wampirzycy i kapłana będziemy czekać do update Urkaden i Eliar?

  8. #8
    Eliar nie potrzebuje update'u
    Wampirzyca - max do 150.
    Kapłan - 150 wygląda ok

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2015
    Postów
    76
    Nie przesadzajmy z tym "bić ile chcesz" - w ciągu 24h odnawiamy 400 energii więc maksymalnie 1 dziennie. Jeden, gdyż samo bicie bossa zabiera 1 punkt energii, wiec na "zrespienie" zostaje 199.

    Jak najbardziej ZA!
    +niewidoczni nieumarli! :<
    Ostatnio edytowane przez Troy Lee ; 13-06-2016 o 17:16 Powód: sporo nowych myśli

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Tendencja jest taka, że się obniża wymagania minibossów. Najpierw został obniżony olbrzym z 200 na 100, a potem wdowa i kraken z 200 do 150. Jestem za tym, żeby kapłana i wampi obniżyć do 150.

  11. #11
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Jak dla mnie wystarczyłoby wprowadzenie niewidocznych nieumarłych, reszta też może być.

  12. #12
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Eliar nie potrzebuje update'u
    Wampirzyca - max do 150.
    Kapłan - 150 wygląda ok
    to zmienicie to?

    i jeszcze pytanie do uni mobków> plazma, necrani, dzban - nie byłoby warto podkręcić odrobinę szansy na pojawienie się ich? Tam lvl leci tak szybko, że nawet jak ktoś się skupi na polowaniu na uni to mało co tego zasmakuje, a co dopiero wydropić coś ciekawego

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Plazma ok, Necrani i Dzban - no nie wiem. Generalnie Necrani jest "nowa", kart chociażby jest mało. Ponadto Necrani i Dzban to potencjalne miejsca zarobku z opylania Normalizacji i Poswiecenia. Zastanowiłbym się nad tym .

  14. #14
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Plazma ok, Necrani i Dzban - no nie wiem. Generalnie Necrani jest "nowa", kart chociażby jest mało. Ponadto Necrani i Dzban to potencjalne miejsca zarobku z opylania Normalizacji i Poswiecenia. Zastanowiłbym się nad tym .
    w sumie racja, dzban/necrani/czaszki jeszcze jest szansa na jakiś zarobek kosztem słabego expu, ale plazma jako pokazowy uni to praktycznie nie istnieje jak tam przejście wszelkich questów od niej oddala na tyle, że nie ma sensu łazić po ognikach

  15. #15
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Może % na spotkanie zależny od levela postaci? Im mniejszy tym większa szansa.

    I tak z każdymi potworami unikatowymi oprócz z najnowszego update.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •