Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz dodania nowego aventu ?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    28 62.22%
  • Nie.

    10 22.22%
  • Nie mam zdania.

    7 15.56%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 37

Temat: Eventy

  1. #16
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    tak dodać letni i więcej nie trzeba

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Easter Zobacz post
    miorts dał także na wakacje event w propozycje

    - - - - - - - - - -

    i gadał do mnie że został na forum zbanowany za spam

    - - - - - - - - - -

    i mówił że już więcej nie będzie tak robił
    a dał taki sam temat dlatego że w tamtym się pomylił
    Mhm. Dziś się zalogowałeś. Od razu się polubiliście i opowiedział ci że dostał bana za propozycję eventu? Powiedzmy że uwierzę. Myślę że raczej chodziło o te 4? linki w podobnych tematach prowadzące do jego tematu.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Mhm. Dziś się zalogowałeś. Od razu się polubiliście i opowiedział ci że dostał bana za propozycję eventu? Powiedzmy że uwierzę. Myślę że raczej chodziło o te 4? linki w podobnych tematach prowadzące do jego tematu.
    zarejestrowałeś*, on pisze o miortsie, a nie o xyzie
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie ważne o kim, obaj są siebie warci. Co do eastera 3 min w grze. 1 lev... Jak dla mnie ban się należy.
    Z tym akurat się zgodzę.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 29-01-2016 o 11:34

  4. #19
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    zarejestrowałeś*, on pisze o miortsie, a nie o xyzie
    Nie ważne o kim, obaj są siebie warci. Co do eastera 3 min w grze. 1 lev... Jak dla mnie ban się należy.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie ważne o kim, obaj są siebie warci. Co do eastera 3 min w grze. 1 lev... Jak dla mnie ban się należy.
    i potem się dziwicie że nowych graczy nie ma na forum ;p

  6. #21
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Nie ważne o kim, obaj są siebie warci. Co do eastera 3 min w grze. 1 lev... Jak dla mnie ban się należy.
    Ban w tej grze należy się wielu użytkownikom. Ale na nowych wystarczy opcja moderowania zakładanych tematów przez 1/2 tygodnie od dołączenia.

  7. #22
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    i potem się dziwicie że nowych graczy nie ma na forum ;p
    To nie jest nowy gracz tylko multikonto

    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Ban w tej grze należy się wielu użytkownikom. Ale na nowych wystarczy opcja moderowania zakładanych tematów przez 1/2 tygodnie od dołączenia.
    Jaki nowy? Po prostu nowe konto. Nie wytrzymał 3 dni bana więc zrobił 2. Smutne.

    Co do propozycji... Może jakiś w wakacje, ale nie czuję specjalnej potrzeby. Szczególnie że niektórzy wyjeżdżają i będzie im smutno jak ominie ich cały event.

  8. #23
    MM mag
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nocny Lowca Zobacz post
    Wakacje są od tego by
    może co nie który się będzie zaskoczony ze takie coś istnieje a mianowicie

    wakacje są od siedzenia całymi dniami nad dworze !!! a nie przed komputerem

    macie 2 miesiące dla siebie by poszaleć a nie siedzieć w domu
    W sumie racja, ale gdy z jakichś nie można, to co, mamy się nudzić, jak gramy w mfo? Poza tym, przecież co jakiś czas można grać na kompie, po to stworzono gry internetowe. I według mnie powinien być event na dzień dziecka .

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał MM mag Zobacz post
    W sumie racja, ale gdy z jakichś przyczyn nie można,
    Poprawka

  9. #24
    Waleczny Ellhor
    Konto usunięte
    jestem na tak

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2016
    Postów
    7
    Według mnie powinien być jeszcze jeden event najlepiej w lato może być wakacyjny. Jeden event wystarczy.

  11. #26
    Rebellious
    Konto usunięte
    No wakacyjny mógłby być, jak już gdzieś mówiłem, dużo ciekawych pomysłów w nim można by zrealizować, bo wakacje można spędzać na wiele sposobów. Właśnie to jest to, w wakacje strasznie brakuje tego eventu, myślę, że powinien on się pojawić.
    Ostatnio edytowane przez Rebellious ; 29-01-2016 o 15:44

  12. #27
    Rebellious
    Konto usunięte
    No to akurat dobry pomysł, ostatnio pomysł na "event wakacyjny" pojawia się w wielu tematach. Moim zdaniem ten 4 event mógłby doskoczyć, wtedy byłyby eventy w każdą porę roku, a w lato "fanom eventowym" nie byłoby smutno. Zresztą eventy nadają "klimat" każdej porze roku, dotychczas oprócz lata. Jeśli byłyby eventy na mikołajki, ferie, andrzejki, karnawał i wiele, wiele innych imprez, to byłyby do znudzenia, ale 4? Myślę, że to zadziałałoby tylko i wyłącznie pozytywnie. Dodatkowo można by zrobić naprawdę ciekawy event, bo temat wakacje można by jeszcze bardziej rozbudować, niż zrobił to szanowny założyciel tematu, oczywiście wiemy, że robił to przykładowo. Natomiast wiadomo, że zbyt dużego eventu zrobić by nie można, spowodowałoby to zbyt wielki chaos, lecz można wyciągnąć z tego zbioru najciekawsze pomysły i je zrealizować. Jak najbardziej na tak, ankieta i praktycznie identyczny temat są już założone, więc dobrze, że nie robiłeś ankiety.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31408-Eventy

  13. #28
    Lillith
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    No to akurat dobry pomysł, ostatnio pomysł na "event wakacyjny" pojawia się w wielu tematach. Moim zdaniem ten 4 event mógłby doskoczyć, wtedy byłyby eventy w każdą porę roku, a w lato "fanom eventowym" nie byłoby smutno. Zresztą eventy nadają "klimat" każdej porze roku, dotychczas oprócz lata. Jeśli byłyby eventy na mikołajki, ferie, andrzejki, karnawał i wiele, wiele innych imprez, to byłyby do znudzenia, ale 4? Myślę, że to zadziałałoby tylko i wyłącznie pozytywnie. Dodatkowo można by zrobić naprawdę ciekawy event, bo temat wakacje można by jeszcze bardziej rozbudować, niż zrobił to szanowny założyciel tematu, oczywiście wiemy, że robił to przykładowo. Natomiast wiadomo, że zbyt dużego eventu zrobić by nie można, spowodowałoby to zbyt wielki chaos, lecz można wyciągnąć z tego zbioru najciekawsze pomysły i je zrealizować. Jak najbardziej na tak, ankieta i praktycznie identyczny temat są już założone, więc dobrze, że nie robiłeś ankiety.
    powiedziałabym tak samo.

  14. #29
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    No to akurat dobry pomysł, ostatnio pomysł na "event wakacyjny" pojawia się w wielu tematach.
    Pojawia się, bo pisze je jedna i ta sama osoba z kilku kont, albo ze znajomymi.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2016
    Postów
    7
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Pojawia się, bo pisze je jedna i ta sama osoba z kilku kont, albo ze znajomymi.
    Skąd niby wiesz że to ta sama osoba ???

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •