Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Więcej tur do auto auto

  1. #1

    Więcej tur do auto auto

    Proponuję zwiększyć ilość tur opuszczonych przez gracza wymaganych do załączenia się auto-walki - szczególnie chodzi mi tu o walki pvp i sytuację, gdy gracz jest offline. Teraz podobno szybciej załącza się auto-walka, gdy gracz jest offline niż online co jest dla mnie trochę niezrozumiałe, to właśnie gracz którego wyrzuciło z gry powinien mieć więcej czasu od tego który celowo odszedł od kompa(a właściwie w ogóle nie powinno być to rozróżniane).
    Fajnie jakby po powrocie do statusu online gracz miał od razu anulowaną auto-walkę - z tego co pamiętam pojawiało się okienko co umożliwiało wyłączenie auto, ale teraz gdy udało mi się nareszcie wbić do gry to po prostu byłem na auto i musiałem to wyłączyć przez opcje.
    Tak więc jeśli to możliwe to fajnie jakby przy pvp ten czas na załączenie się auto był zwiększony powiedzmy do 4/5 tur, a przy mobkach został powiedzmy po 2 tury. A jeśli się nie da tego rozdzielić to chociaż, żeby przy offline się załączało po 4/5 turach, a online po 2.
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 19-01-2016 o 00:21

  2. #2
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    No spoko pomysł ją ostatnio mam spore problemy z łączem wielokrotnie podczas walki mnie wyrzucalo z gry.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    'taka' gra, to się nie dziw, że się wiesza :]

  4. #4
    Za, jeśli da się rozdzielić.

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    A jeśli się nie da tego rozdzielić to chociaż, żeby przy offline się załączało po 4/5 turach, a online po 2.
    Gdy jesteśmy online, to auto zaczyna się właśnie od dwóch niewykonanych ruchów.

  6. #6
    istnieje szansa na wydłużenie czasu do auto dla postaci offline? XXI wiek, ale dalej zdarzają się różne patologie jeśli chodzi o stabilność łącza

    up, @Tomi, da się wydłużyć czas na przejście w auto w walkach pvp, bez zmian w pve?

  7. #7
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Są powody za i przeciw. W sumie gracz którego wywaliło musi mieć czas na powrót ( po powrocie z tego co wiem nie trzeba odwoływać auto-walki.)
    Przeciw są takie że sporo graczy, gdy ich przynajmniej ja atakuje celowo się wylogowywuje.
    Jestem za by zwiększyć ilość tur, maksymalnie do 4

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •