Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Blokada spamienia dla obcych

  1. #1
    Houqe
    Konto usunięte

    Blokada spamienia dla obcych

    Apeluję o w prowadzenie jakiegoś systemu blokowania możliwości napisania do osób, które tego nie chcą. Każda osoba która nie znajduje się w "obserwowanych" nie mogłaby pisać, spamić itd. A natręty lub osoby niepożądane otrzymywały by w rezultacie napis "ta postać nie życzy sobie wiadomości od osób obcych" czy coś w ten deseń, macie te swoje gadki telewizyjne.

    Na pewno wielu osobom taka rzecz byłaby na rękę.

    I nie jęczeć mi tu że jest opcja ignorowania, bo ignorowanie jest równoznaczne z odpisaniem komuś. Ta propozycja dale tym którzy tego chcą, swięty, błogi spokój.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Oj przydałoby się. Pójdę obejrzeć jakiś film, wracam a tu 40 czatów z czego połowa ludzi się sfochała, bo nie odpisałem xd.

    Mogłyby być jakieś statusy jak na gg, ale z takim zaznaczeniem, że jak ktoś sobie ustawi "nie przeszkadzać" to właśnie nikt nie może do niego napisać. Albo jakieś osobiste regulacje kto może pisać, a kto nie.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Przecież nikt ci nie każe tego czytać?
    Istnieje opcja ignoruj.
    Odśwież stronę i otwarte czaty znikną.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A co jeśli coś ważnego przyszło? Ja właśnie bym chciał, żeby przerywały mi tylko wiadomości od poważnych osób, a nie jakieś zawracanie dupy przez randomów.

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    To zamiast afczyć się wyloguj.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Houqe Zobacz post
    I nie jęczeć mi tu że jest opcja ignorowania, bo ignorowanie jest równoznaczne z odpisaniem komuś. Ta propozycja dale tym którzy tego chcą, swięty, błogi spokój.
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A co jeśli coś ważnego przyszło? Ja właśnie bym chciał, żeby przerywały mi tylko wiadomości od poważnych osób, a nie jakieś zawracanie dupy przez randomów.
    Nie jęcz mi tu że do ciebie piszą, bo od tego jest opcja czatu.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Ale niektorzy nie chca zeby ktos nieznajomy pisal do nich w niewaznej sprawie a ze antek jest znanym graczem to czesto do niego ktos pisze. wiec jestem za

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Muszę afczyć, bo inaczej się net rozłącza i trzeba sporo kombinować, żeby wrócił

  9. #9
    Houqe
    Konto usunięte
    O właśnie, Antek. Coś w stylu " nie przeszkadzać". I święty spokój

  10. #10
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Co do ignorowania, to jest za słaby sposób na spamerów. Trzeba pilnować listy przez te 30 dni, bo 'niedajboże' zapomnisz i całą listę trafi szlag!

    Ignor na stałe - jestem za.
    Statusy - nie przeszkadzać; afk; dostępny - jestem za.

    Po co hejtować??? Jeśli Wam to nie jest potrzebne i potraficie sobie radzić ze spamerami - super cieszę, ale jak widać niektórym osobom przeszkadzają pootwierane karty z czatem i ciągłe, natrętne spamienie innych, więc taka zmiana by się przydała.

  11. #11
    Mogłoby być, tyle że to takie trochę jak wyłączona widoczność graczy - odcina od reszty świata i nie wiadomo, na kim się stoi.
    Pewnie wejdzie do premium.

    Albo jakieś osobiste regulacje kto może pisać, a kto nie.

  12. #12
    fajny by był przycisk blokujący pojawianie się nowych czatów prywatnych - mamy tych co chcemy i nie ma problemu z miksem zakładek

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •