Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: [#6 - Devos] Lewiatan

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    [#6 - Devos] Lewiatan

    W tym temacie udzielamy pomocy dotyczącej statystyk potrzebnych do pokonania bossa Lewiatan.
    Więcej informacji o bossie: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?25701-Lewiatan

  2. #2
    LVL 58

    HP 120
    MP 35
    Atak 120
    Obrona 110
    Obrona magiczna 110
    Szczęście 45
    Szybkość 100

    Do 60 lvl w co dać? Full szczęście, czy życie/szybkość? W atak mam zamiar dawać po 60.

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    LVL 58

    HP 120
    MP 35
    Atak 120
    Obrona 110
    Obrona magiczna 110
    Szczęście 45
    Szybkość 100

    Do 60 lvl w co dać? Full szczęście, czy życie/szybkość? W atak mam zamiar dawać po 60.
    Najlepiej daj w szczęście (z 15), a pozostałe 5 w szybkość. Obrony, atak i HP masz dobre.

  4. #4
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Najlepiej daj w szczęście (z 15), a pozostałe 5 w szybkość. Obrony, atak i HP masz dobre.
    Ewentualnie jak już ma te defy to szczęście w ilości pkt. 45 mu starczy, o ile będzie zakładać mythrilową bransolete na 65 lvl. Jak nie to te 15 w szczęście musi iść.
    Jeżeli jednak zrobisz tak jak napisałam, to 5 w szczęście starczy i zbuffuj troche defy (np do 125) a reszta w speeda.

  5. #5
    Kuzan
    Konto usunięte
    60 LVL WOJ
    Statystyki:

    HP120

    MP40

    Atak140

    Obrona65

    Obrona magiczna65

    Szczęście90

    Szybkość140

    Jaszczurze EQ +3, Buława Potępienia/Rękawice Statusów +2, Pas Rybaka, Pas Orka +3 <--- Z tym uzbrojeniem próbowałem walczyć z Lewiatanem.
    Gemów mam dużo. Też próbowałem z różnymi kombinacjami lecz zawsze było 4x Obrona magiczna plus.
    Ze zdolek też mam raczej wszystko. Ale możecie doradzić co założyć na niego.
    Czytałem troche na forum inne tematy związane z problemem zabicia Lewiatana. Raczej do większości porad sie dostosowałem, lecz nadal dupa.

  6. #6
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    60 LVL WOJ
    Statystyki:

    HP120

    MP40

    Atak140

    Obrona65

    Obrona magiczna65

    Szczęście90

    Szybkość140

    Jaszczurze EQ +3, Buława Potępienia/Rękawice Statusów +2, Pas Rybaka, Pas Orka +3 <--- Z tym uzbrojeniem próbowałem walczyć z Lewiatanem.
    Gemów mam dużo. Też próbowałem z różnymi kombinacjami lecz zawsze było 4x Obrona magiczna plus.
    Ze zdolek też mam raczej wszystko. Ale możecie doradzić co założyć na niego.
    Czytałem troche na forum inne tematy związane z problemem zabicia Lewiatana. Raczej do większości porad sie dostosowałem, lecz nadal dupa.
    Ubierz się w uniki, czyli Elficki wisior, Włócznia Gothar, Buty Uników/z jeziora i reszta eq w magdefa.
    Ze zdolności ubierz porażenie (jak masz), trujący atak, leczenia, bryzę, refleks.
    Gemy w obronę magiczną i lód/uniki(jak nie masz na max)

    Porażenie na skupienie Lewiatana, ale dopiero jak chybi raz. Na drugie skupienie możesz użyć bryzy i osłonki magiczne, by ci je znormował i używaj w tym czasie trujaków. Potem regeneracja/refleks i powinieneś dać radę.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 11-02-2017 o 18:16

  7. #7
    Kuzan
    Konto usunięte
    Zaraz ogarne to wszystko i spróbuję tą taktyką. Szczerze przejrzałem dużo tematów na forum i nie widziałem takiej taktyki. Tylko znowu musze wydać fortune żeby włócznie nabić. No cóż takie życie

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ubierz się w uniki, czyli Elficki wisior, Włócznia Gothar, Buty Uników/z jeziora i reszta eq w magdefa.
    Ze zdolności ubierz porażenie (jak masz), trujący atak, leczenia, bryzę, refleks.
    Gemy w obronę magiczną i lód/uniki(jak nie masz na max)

    Porażenie na skupienie Lewiatana, ale dopiero jak chybi raz. Na drugie skupienie możesz użyć bryzy i osłonki magiczne, by ci je znormował i używaj w tym czasie trujaków. Potem regeneracja/refleks i powinieneś dać radę.
    Skupienia na 60 poziomie? Od tego poziomu skupienie idzie tylko, jak użyje się czeka.

  9. #9
    Cytat Napisał KuzanAnia Zobacz post
    Zaraz ogarne to wszystko i spróbuję tą taktyką. Szczerze przejrzałem dużo tematów na forum i nie widziałem takiej taktyki. Tylko znowu musze wydać fortune żeby włócznie nabić. No cóż takie życie
    Nie musisz włóczni wbijać, ona bardzo pomaga ale nie jest wymagana. Możesz spróbować buława bić. I taktyka, która podałam jest do 60lvl, bo jak już matissimos napisał od 60 poziomu nie używa mikstur skupienia.
    Niemniej, jak nie masz porażenia to nic nie szkodzi, powinieneś dać radę bez.

  10. #10
    Kuzan
    Konto usunięte
    Dałem rade bez porażenia. Tylko wbiłem włócznie. Pare walk aby wszystko wyszło tak jak należy i Lewiatan pokonany. Dzięki wielkie za pomoc!

  11. #11
    Użytkownik Avatar miorts
    Dołączył
    19-04-2015
    Postów
    94
    Poziom 59, Wojownik
    Statystyki:
    HP 117
    MP 38
    Atak 130
    Obrony po 75
    Szczęście 80
    Szybkość 135

    Mam całe eq Kapłana

    - - - - - - - - - -
    Ostatnio edytowane przez miorts ; 11-12-2018 o 20:35 Powód: Wbiłem 2 poziomy

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Czy lepiej brać na lewiatana rękawice statusów czy buławe potępienia? Wybaczcie że nie wysłałem linku do przedmiotów ale byłem na telefonie

  13. #13
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Czy lepiej brać na lewiatana rękawice statusów czy buławe potępienia? Wybaczcie że nie wysłałem linku do przedmiotów ale byłem na telefonie
    Jak masz dużo lucka to buława, a jak nie to rękawice.

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Czy lepiej brać na lewiatana rękawice statusów czy buławe potępienia? Wybaczcie że nie wysłałem linku do przedmiotów ale byłem na telefonie
    Buławę, ale załóż też Buty Gothar, żeby mniej chybiać

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Buławę, ale załóż też Buty Gothar, żeby mniej chybiać
    tak , ale mam dość dużo lucka i nigdy nie spudłowałem jak walczyłem z lewiatanem

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •