Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: [#6 - Devos] Kalvador

  1. #16
    GokuLegendary
    Konto usunięte
    Ale chodzi o staty zdolności itp w tym kierunku bardziej szukam podpowiedzi a wy tego eq sie uczepiliście.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GokuLegendary Zobacz post
    Ale chodzi o staty zdolności itp w tym kierunku bardziej szukam podpowiedzi a wy tego eq sie uczepiliście.
    Staty masz znośne, eq jest twoim słabym punktem. W tej grze jak nie zmieniasz eq na bieżąco, to obrywasz.

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GokuLegendary Zobacz post
    Właśnie nie ma nigdzie na targu od iluś dni.
    Miałem na myśli sklepówki, dostępne w sklepie Devos - przynajmniej zbroję i buty - będą lepsze niż to co masz.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    2postac - woj poziom 52 - staty:
    HP 105
    MP 35
    Atak 104
    Obrona 76
    Obrona magiczna 75
    Szczęście 80
    Szybkość 105

    biję buławą (na dany moment Orkową Maczugą +2)

    Jakie eq proponujecie? z góry dzięki

    edit: nmam normy

  5. #20
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Nie używaj buławy, bo Kalvador ma dużo szczęścia i na dodatek używa topora, przez co więcej chybiasz i więcej obrażeń otrzymujesz. Proponuję Szpony Garudy i jednoczesne podbicie topora.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Nie używaj buławy, bo Kalvador ma dużo szczęścia i na dodatek używa topora, przez co więcej chybiasz i więcej obrażeń otrzymujesz. Proponuję Szpony Garudy i jednoczesne podbicie topora.
    przez gemy czy przez miszcza areny? bo zawsze grałem buławą, osobiście uważam że jest lepsza niż topór (moje zdanie) więc nie wiem czy opłaca się ulepszać topór na jedną walkę, aby nie używać już później buławy lub wydanie żetonów/energii na przywrócenie jej z powrotem? jeśli już przez areniaka to do ilu?

  7. #22
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    przez gemy czy przez miszcza areny? bo zawsze grałem buławą, osobiście uważam że jest lepsza niż topór (moje zdanie) więc nie wiem czy opłaca się ulepszać topór na jedną walkę, aby nie używać już później buławy lub wydanie żetonów/energii na przywrócenie jej z powrotem? jeśli już przez areniaka to do ilu?
    To w takim wypadku wyzeruj topór na arenie, niewiele eny to będzie kosztować, resztę osiągnij gemami, jeśli masz. Jeśli nie, to bardziej ci się chyba opłaca wbić 55/57 lvl, na którym kalv przestaje używać części zdolek i przedmiotów.

    - - - - - - - - - -

    Jeśli wyzerujesz topór, to potem nie musisz buławy nabijać, nabijesz ją podczas expienia

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2021
    Postów
    1
    Proszę o pomoc w rozdaniu statystyk w przygotowaniu na Kalvadora.
    Poziom 52
    HP 100
    MP 38
    ATAK 96
    OBRONA 81
    OBRONA MAGICZNA 81
    SZCZĘŚCIE 69
    SZYBKOŚĆ 115

    ZDOLNOŚCI:LECZENIE 2,LECZENIE 3,NORMALIZACJA,PRZECZEKANIE,BRYZA,KRYTYCZNY CIOS, TRUJĄCY ATAK,KURACJA, DRENAŻ,PRECYZJA
    UZBROJENIE; ORKOWA MACZUGA, PANCERZ GARUDY,TRZEWIKI GARUDY,BRANSOLETA GARUDY, ŻÓŁWI HEŁM,ANTRACTOWY WISIOREK

    JUTRO WBIJĘ 53 POZIOM I CHCĘ WIEDZIEĆ JAK KORZYSTNIE JE ROZDAĆ.POKONANIE KALVADORA CHYBA NIE BĘDZIE NALEŻAŁO DO NAJPROSTRZYCH PONIEWAŻ DOSTAJE ATAKI( Z OSŁONĄ ) OK.750 ( BEZ OSŁONY ) NAWET 1000. POGORSZYŁEM SOBIE STATYSTYKI RESETUJĄC JE WCZEŚNIEJSZE.
    ZA KAŻDĄ POMOC DZIĘKUJE.

  9. #24
    Użytkownik Avatar stanley
    Dołączył
    22-09-2016
    Postów
    34
    Cytat Napisał Trębach Zobacz post
    Proszę o pomoc w rozdaniu statystyk w przygotowaniu na Kalvadora.
    Poziom 52
    HP 100
    MP 38
    ATAK 96
    OBRONA 81
    OBRONA MAGICZNA 81
    SZCZĘŚCIE 69
    SZYBKOŚĆ 115

    ZDOLNOŚCI:LECZENIE 2,LECZENIE 3,NORMALIZACJA,PRZECZEKANIE,BRYZA,KRYTYCZNY CIOS, TRUJĄCY ATAK,KURACJA, DRENAŻ,PRECYZJA
    UZBROJENIE; ORKOWA MACZUGA, PANCERZ GARUDY,TRZEWIKI GARUDY,BRANSOLETA GARUDY, ŻÓŁWI HEŁM,ANTRACTOWY WISIOREK

    JUTRO WBIJĘ 53 POZIOM I CHCĘ WIEDZIEĆ JAK KORZYSTNIE JE ROZDAĆ.POKONANIE KALVADORA CHYBA NIE BĘDZIE NALEŻAŁO DO NAJPROSTRZYCH PONIEWAŻ DOSTAJE ATAKI( Z OSŁONĄ ) OK.750 ( BEZ OSŁONY ) NAWET 1000. POGORSZYŁEM SOBIE STATYSTYKI RESETUJĄC JE WCZEŚNIEJSZE.
    ZA KAŻDĄ POMOC DZIĘKUJE.
    masz dużo obron w statystykach, więc dostajesz tyle pewnie przez uzbrojenie. Zamień eq garudy na uzbrojenie orka.
    Ostatnio edytowane przez stanley ; 29-06-2021 o 21:41

  10. #25
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Cytat Napisał Trębach Zobacz post
    Proszę o pomoc w rozdaniu statystyk w przygotowaniu na Kalvadora.
    Poziom 52
    HP 100
    MP 38
    ATAK 96
    OBRONA 81
    OBRONA MAGICZNA 81
    SZCZĘŚCIE 69
    SZYBKOŚĆ 115
    Na 53 poziomie rozdaj wszystkie punkty w HP, na poziomie 54 tak samo. Polecam zakupić uzbrojenie orka i kalvador nie powinien stanowić większego problemu.
    Ewentualnie zamiast pasa orka możesz użyć bransy garudy. Oczywiście nie zapomij o gemach obrony i szybkości. Na przyszłość wyłącz caps locka.
    i tak Pan Jezus powiedział.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2020
    Postów
    73
    Cytat Napisał Trębach Zobacz post
    Proszę o pomoc w rozdaniu statystyk w przygotowaniu na Kalvadora.
    Poziom 52
    HP 100
    MP 38
    ATAK 96
    OBRONA 81
    OBRONA MAGICZNA 81
    SZCZĘŚCIE 69
    SZYBKOŚĆ 115

    ZDOLNOŚCI:LECZENIE 2,LECZENIE 3,NORMALIZACJA,PRZECZEKANIE,BRYZA,KRYTYCZNY CIOS, TRUJĄCY ATAK,KURACJA, DRENAŻ,PRECYZJA
    UZBROJENIE; ORKOWA MACZUGA, PANCERZ GARUDY,TRZEWIKI GARUDY,BRANSOLETA GARUDY, ŻÓŁWI HEŁM,ANTRACTOWY WISIOREK

    JUTRO WBIJĘ 53 POZIOM I CHCĘ WIEDZIEĆ JAK KORZYSTNIE JE ROZDAĆ.POKONANIE KALVADORA CHYBA NIE BĘDZIE NALEŻAŁO DO NAJPROSTRZYCH PONIEWAŻ DOSTAJE ATAKI( Z OSŁONĄ ) OK.750 ( BEZ OSŁONY ) NAWET 1000. POGORSZYŁEM SOBIE STATYSTYKI RESETUJĄC JE WCZEŚNIEJSZE.
    ZA KAŻDĄ POMOC DZIĘKUJE.
    Z tego co widze to uzbrojenie to kompletnej zmiany, ubierz coś co daje obrone fizyczną na 50 poziom najlepsze będzie orkowe. Zdolnosci to normalizacja, leczenie 2,3 trujący atak, przeczekanie, bryza, drenaż i podwójny drenaż te według mnie to podstawa
    Ostatnio edytowane przez Suczek ; 29-06-2021 o 21:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •