Zobacz wyniki ankiety: Czy uzbrojenie za MF powinno być dla każdego, czy dla kilkunastu osób z artefaktami?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Dla każdego

    25 46.30%
  • Tylko jako artefakty

    29 53.70%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Uzbrojenie tylko za MF

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Uzbrojenie tylko za MF

    Ta propozycja to coś, co jest standardem. 99% gier online posiada tego rodzaju przedmioty na prostej zasadzie - Ty wspierasz grę, gra wspiera Ciebie. Za odpowiednie sumy MF zakupujemy uzbrojenie znacznie silniejsze niż zwykłe na dany poziom. Następnie możemy dzięki nim nabijać diamenty w MFO.

    Profity propozycji:
    -Poprawa sytuacji materialnej w grze
    -Uproszczenie testów balansu
    -Propozycja nietrudna w implementacji (wszystko do niej jest przygotowane, potrzebne są tylko pomysły na dokładne EQ, kilka zebrałem w temacie Artefakty)
    -Zbliżenie MFO do standardów europejskich.
    -Rozwiązanie problemu przewagi przedmiotów +8 - nie będą jej miały.

    Minusy:
    -Gracze z tymi przedmiotami będą trudniejsi do pokonania... z drugiej strony - każdy przecież może sobie taki przedmiot kupić!

    Dołączam ankietę i zapraszam do publikowania własnych propozycji takich przedmiotów (nie trzeba ograniczać wyobraźni!)
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 05-01-2016 o 11:32

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Głupi pomysł i to bardzo, dzieciaki będą ładować hajs i będą dominować. Zwykli gracze się zdenerwują i przestaną grać, taki system daje zarobić ale na krótko gdyż potem gracze odchodzą od gier w których się liczy kto ile wydał PLN a nie kto jakie ma umiejętności.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Głupi pomysł i to bardzo, dzieciaki będą ładować hajs i będą dominować. Zwykli gracze się zdenerwują i przestaną grać, taki system daje zarobić ale na krótko gdyż potem gracze odchodzą od gier w których się liczy ktoś ile wydał PLN a nie kto jakie ma umiejętności.
    Dokładnie tak, dobrze powiedziane.

    Na nie.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Głupi pomysł i to bardzo, dzieciaki będą ładować hajs i będą dominować. Zwykli gracze się zdenerwują i przestaną grać, taki system daje zarobić ale na krótko gdyż potem gracze odchodzą od gier w których się liczy ktoś ile wydał PLN a nie kto jakie ma umiejętności.
    Ale takie uzbrojenie już jest w grze (Artefakty) i wszyscy popierają, ja tylko chcę wprowadzenia tego jako dostępne dla każdego

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Prawdopodobnie wejdzie wraz z upem.
    Znowu będzie zadanie jak ze świetlikami. Wystarczyć będzie władować mase mf na ruchy by coś zebrać jako pierwszy i dostaniesz op przedmiot nazywany aktualnie artefaktem.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ale takie uzbrojenie już jest w grze (Artefakty) i wszyscy popierają, ja tylko chcę wprowadzenia tego jako dostępne dla każdego
    Kolego to jest eq za MF ? Ty chyba masz inne mfo niż ja To eq które pokazałeś jest za osiągnięcia, a co najlepsze jest ono po prostu słabe. Przydatne do exp na 3x a na pvp bardzo łatwe do skontrowania poprzez zdolności.
    @Edit

    Osiągnięcie czegoś w grze (rydze,świetliki,muszelki TOP 5) jest nagrodą, artefaktem za wytrwałość. Ty chcesz aby każdy je miał.
    Zauważyłem coś ciekawego, ty padłeś na pvp od nietykalności+ skupienia i od razu milion wątków na ten temat, człowieku załóż przeczekanie lub barierę magiczna jako auto-status, ogar i powaga.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 05-01-2016 o 11:43

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Artefakty są lepsze od swoich kolegów na ten sam poziom. Jedyną wadą jest, iż nie można ich ulepszyć na +8.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Jeśli Administracja chce zarobić ( a chce na 100%) niech doda te artefakty. Osoby które mają wydały bardzo dużo pieniędzy na nie, zrobili to jako pierwsza piątka. Jeśli oni wydali po te 1k MFów, a nawet więcej to niech będą te artefakty po powiedzmy 2,5K MFów czy nawet więcej.

    Jedyne co to zrobić zastrzeżenie, osoba która kupuje za MF może kupić 1 artefakt na całe konto i zostaje on "niehandlowy", a gracze którzy mają za osiągnięcia mogą mogą mieć ile chcą i też mogą kupić jeden dodatkowo (oczywiście mowa tutaj tylko o dodatku a nie całym eq).

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Gra zrobi się zbyt oczywistym PAY TO WIN.
    + Problem który napisał Lord. Przybyłem, wydałem, zwiałem.
    A ta zbroja jubilera jakieś nieporozumienie 12 slotów i 300% AP. Może od razu dajmy ładowanie AP za mfy? Po co się z jakimiś eq i spalaniem eny rozdrabniać. Przyjdź wydaj 1000zł i wygraj z każdym.
    Jeśli chcesz wygrać walkę z dowolnym przeciwnikiem daj 10-20mf.
    Nic tylko wiać z gry. Muszle i świetliki wymagały pewnej systematyczności i poświęcenia czasu. A ty chcesz zrobić artefakty dla każdego kto nawet nie przejawi minimalnego poświęcenia czasu.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 05-01-2016 o 12:40

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Gra zrobi się zbyt oczywistym PAY TO WIN.
    + Problem który napisał Lord. Przybyłem, wydałem, zwiałem.
    Całe szczęście, że teraz jest nieoczywistym Pay To Win, kamień, [...], z serca
    Ostatnio edytowane przez Fausis ; 05-01-2016 o 15:44

  11. #11
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Prawdopodobnie wejdzie wraz z upem.
    Znowu będzie zadanie jak ze świetlikami. Wystarczyć będzie władować mase mf na ruchy by coś zebrać jako pierwszy i dostaniesz op przedmiot nazywany aktualnie artefaktem.
    Oczywiście warto jak zwykle zapomnieć o tym, że wystarczy trochę (więcej niż trochę) wysiłku i systematyczności, aby zdobyć artefakt za zbieranie czegoś jak muszle.
    P2W w mfo? Coś takiego nie istnieje. Szczególnie po tym jak można wydropić eq +8. Artefakty były, są i pewnie będą sytuacyjne jak do tej pory.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Markusek
    Dołączył
    13-10-2014
    Postów
    109
    Żeby wydać kasę nawet realną, to też trzeba na nią wysiłku i systematyczności, żeby ją zarobić, w pewien sposób to samo, w muszelkach jak i rydzach górowali gracze którzy limit mają po kilka k eny, a co mają powiedzieć tacy którzy mają po 300-400? jakie mają szanse?

    Ja jestem za tym żeby to weszło.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Górowali dlatego, że byli systematyczni i chciało im się grać, a nie dlatego że mieli kilka k eny.

    Albo inaczej:

    Wytłumacz mi w jaki sposób te kilka tysięcy punktów energii ma pomóc w zbieraniu rydzów (których jest raptem 10) i muszel których jest raptem 24 albo 22 (nie wiem nie liczyłem)

  14. #14
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To powiedz mi co daje systematyczność w zbieraniu świetlików.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Niezbyt wiele, chyba że ktoś inwestował w mf'y w Eliar i wcześniej (czytaj Soad), bądź wydał 945 mf na ładowanie świetlików. Wtedy systematyczność w łapaniu tysiąca świetlików może pomóc.
    Jednak zawsze masz alternatywę dla systematycznych graczy których po prostu na to nie stać.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •