Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Jaki sposób sterowania preferujecie?

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753

    Jaki sposób sterowania preferujecie?

    Wygodniej gra się myszką czy klawiaturą? A może jedne rzeczy łatwiej robić myszką a inne klawiaturą?

  2. #2
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    I myszka i klawiatura sie dobrze steruje

  3. #3
    Lord-W3
    Konto usunięte
    Według mnie o wiele wygodniej myszką raz sobie klikamy i postać leci na drugi koniec mapy

  4. #4
    Nocny Lowca-W1
    Konto usunięte
    A oba sposoby są dobre :P

  5. #5
    Ponexis
    Konto usunięte
    Moim zdaniem dużo łatwiej i szybciej jest klawiaturą, choć wydaję się, że wtedy potwór rzadziej atakuje, ale to chyba tylko złudzenie.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Ponexis Zobacz post
    Moim zdaniem dużo łatwiej i szybciej jest klawiaturą, choć wydaję się, że wtedy potwór rzadziej atakuje, ale to chyba tylko złudzenie.
    złudzenie - to nie ma wpływu

  7. #7
    Ponexis
    Konto usunięte
    To w takim razie zdecydowanie bardziej preferuje poruszanie się klawiaturą.

  8. #8
    mtnm
    Konto usunięte
    Ja właściwie wolę sterowanie myszką, choć i klawiatura czasem się przydaje, np. na mapach typu Dębowy Bór: część północna (powiedzmy, że część środkowo - północna, tam gdzie żabki w parach są) - jest dość ciasno i tu jednak klawiatura lepiej się sprawdza. Na dużych, otwartych mapach, przez które chcemy "przelecieć" - myszka jest wygodniejsza. Jest jeszcze drugi przypadek w którym klawiatura ma przewagę - gdy inna postać zasłania strzałkę wskazującą przejście na drugą mapę - wtedy nie sposób trafić w strzałkę, zawsze wyklikana jest ta druga postać. Niby drobiazg, ale jakby się go wyeliminowało, to byłoby miło...

  9. #9
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    O, mam taka propozycje odnosnie wypowiedzi mnietuniema. Moglaby byc pokazana opcja np nie pokazuj graczy lub zeby po najechaniu na pole z graczem myszka, postac szla w dane miejsce zamiast pokazywania profilu tego gracza, dzieki czemu sterowanie myszka byloby latwiejsze w miejscach, gdzie jest duzo ludzi.

  10. #10
    tester
    Konto usunięte
    Zrobiłem, żeby ctrl+click nie wyświetlał menusów graczy tylko zawsze szedł na pole.
    Ostatnio edytowane przez Jacek ; 30-12-2010 o 16:29 Powód: update

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •