Zobacz wyniki ankiety: Moderatorem roku 2015 zostanie:

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ADIHC1

    4 5.41%
  • BaGGy

    2 2.70%
  • Fausis

    7 9.46%
  • MasterOfPuppets

    9 12.16%
  • minek

    0 0%
  • MhL

    3 4.05%
  • VaanDee

    0 0%
  • Antybristler

    23 31.08%
  • Bicek

    0 0%
  • Koridor

    13 17.57%
  • Krycha

    7 9.46%
  • Pirrat

    5 6.76%
  • Psotka

    1 1.35%
  • RoLL

    0 0%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Moderator Roku 2015!

  1. #16
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Mi tam nie zależy na żadnym tytule, serio.
    Możecie mnie wypisać, albo wszystkich byłych moderatorów, skoro mają być takie spiny.

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Problemem jest to, że gdybysmy zawęzili staże, to tak naprawdę mamy o połowe mniej ludzi na głosowanie (albo i jeszcze mniej), a nominowanych, np. z tego grona byłoby mniej o 1/3. Problemem jest to, że ta pozostała liczba 2/3 to osoby, które już modami nie są (Antek, Adi, minek, MhL, Bicek, Psotka) albo są mega mało aktywni (RoLL). Z tego odpada nam już siódemka, mniej stażu niż rok mam ja, Pirrat, Fausis, na 90% MoP. Czyli spełniających warunki "bycia modem" i "staż ponad rok na stanowisku" jest 3: VD, Baggy i Koridor. Troche mało.

    Dlatego uważam, że nie ma sensu tego wyszczególniać, bo to i tak zamknięta kasta, Baggy dokonał trochę zmian "pokoleniowych" i dlatego te warunki są bardzo trudne .

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wydaje mi się, że rok stażu o który chodziło Coniemu to nie chodzi o to że mod ma mieć rok stażu, tylko by głosować mogli użytkownicy z rocznym stażem na forum

  4. #19
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wiem, ale nie odnosiłem się do tego, tylko do tego, że Antek miał dział "przez kilka miesięcy". Że to za mało. Dlatego, że te plebiscyty to nie jako podsumowanie mijającego roku, to jako znacznik przyjąłem własnie okres roku (zeby tak jakby mod przez cały okres pełnił swoją funkcję) i przedstawiłem wnioski. Uważam, że niezależnie od długosci pełnienia funkcji, liczą się fakty - aktywnosc, uczciwosc, sprawiedliwosc, ocena podejmowanych decyzji i tak dalej.

  5. #20
    Każdy ma jakieś zasługi, trudno wybrać, ale oddałem głos na inicjatora plebiscytu za m.in. pośpiech :P

  6. #21
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Koridor bo najlepszy mod bez napinki i 'władza' mu do łba nie uderzyła. Pozdrawiam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •