Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Temat: Plebiscyty 2015!

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    TiiEru był liczony. Zastanawiałem się czy go liczyć (bo napisałem "ponad"), jednak uznałem, że bazą było przekroczenie tego progu (czyli max lvl na Eliar). Przepraszam za to "ponad", to słowo nie powinno się tam znaleźć.

    Jeżeli wszystko jasne, to temat do zamknięcia.

  2. #17
    Antybristler otrzymał rangę gracza roku 2015 (ostrzegam jednak, że bany na forum mogą skutkować zniesieniem rangi).

    Jeśli chodzi o moderatora roku... Uważam, że moderatorem roku powinna być osoba, która wykazywała się pozytywną postawą jako moderator przez cały rok. Nie angażowała się w żadne konflikty w razie potrzeby była osobą, która wskazała użytkownikowi drogę, podawała wskazówki, a jednocześnie pilnowała porządku w swoim dziale lub wszystkich w przypadku SM (w miarę aktywnie). Wśród takich osób znalazłyby się:

    -Koridor,
    -MOP,
    -Fausis,
    -VaanDee
    Pozostałe osoby wykluczyłbym za zbyt małą aktywność, większe lub mniejsze spięcia lub brak moderatora w tym czasie lub bycie nim, ale zbyt krótko w 2015 by oceniać aktywność całoroczną.

    Jak wygląda aktywność:
    -Koridor There are 728 total log entries.
    -MOP There are 802 total log entries.
    -Fausis There are 3,073 total log entries.
    -VaanDee There are 605 total log entries.

    Tak na prawdę każda z tych osób zasługuje na miano moderatora roku ze względu na swoją aktywność przez cały rok, nieposzlakowaną opinię oraz podejście. Jeśli już należy kogoś wybrać to z powyższych danych jednogłośnie wygrywa Fausis i to właśnie ona otrzyma tytuł moderatora roku.

    Wszystkim gratuluje i życzę powodzenia w przyszłym roku!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •