Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 215

Temat: Wasze błędy, porażki, zlamienia :)

  1. #136
    musaraj
    Konto usunięte
    Znalazłem w plecaku Wisiorek Szczurołaka ze statami 37/18. Przekonany, że mam do czynienia ze śmieciem mającym bonus 6 punktów do obrony (czyli nie nadającym się na wykucie +7/8) wystawiłem go bez bólu serca na targ za niewygórowaną kwotę.
    Dopiero przed chwilą sobie przypomniałem, że po wielkanocy baza itemu to 37/11, więc sprzedałem nie 6-punktowego śmiecia, tylko perełkę z 7-punktowym bonusem

  2. #137
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Znalazłem w plecaku Wisiorek Szczurołaka ze statami 37/18. Przekonany, że mam do czynienia ze śmieciem mającym bonus 6 punktów do obrony (czyli nie nadającym się na wykucie +7/8) wystawiłem go bez bólu serca na targ za niewygórowaną kwotę.
    Dopiero przed chwilą sobie przypomniałem, że po wielkanocy baza itemu to 37/11, więc sprzedałem nie 6-punktowego śmiecia, tylko perełkę z 7-punktowym bonusem


    Przydał się ;] a co do tematu :



    Item porażka,dzięki kowalowi

  3. #138
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post


    Przydał się ;] a co do tematu :



    Item porażka,dzięki kowalowi
    Możesz zawsze połączyć z jakims mieczykiem z małym bonem w obrażenia/atak/magdef (nawet z zerówką) i będziesz miał dobry miecz na wybranym bonusie, ale skoro narzekasz..

  4. #139
    Użytkownik Avatar fufcio
    Dołączył
    10-02-2017
    Postów
    138
    Sprzedałem karte osy w sklepie ._.

  5. #140
    musaraj
    Konto usunięte

  6. #141

  7. #142
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Tyle grałem w mfo2, gdzie zamieniona jest kolejność speed/luck, że biegrałem i biłem bossy magiem z 200 bazowego lucka i praktycznie bez speeda

  8. #143
    musaraj
    Konto usunięte
    Chcąc szybko załatwić wszystko u krasnali musiałem skończyć tego questa przed 14:00:00 żeby pustelniczka nie zdążyła uciec...

  9. #144
    Zauważyłem pewną skrzynkę dopiero jak ją jakaś małpa rozgniotła. Powiedzcie, że nie było w niej nic cennego

  10. #145
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    122
    Unikat, coś z setu głębinowego

  11. #146
    https://mfo3.pl/r/b35d9057b
    Generalnie, to zamiast przebicia hp pocisk, potem zamiast wiatru naładować manę leknąć się megą i walka być moze ugrana .
    Tymczasem Shiva została z 300hp, pozdro

  12. #147
    Najczęstszy powód dedów na Nixxly - Zniszczenie -> tura gracza -> Pazury Nixxly:
    - gdy gracz megnie, Nixxly może pazurkami skończyć walkę.
    - gdy gracz użyje miksturki, w dublu pazurki plus dobicie i koniec.

    Znalazłem alternatywny plan, tylko coś tutaj poszło nie tak...
    Ostatnio edytowane przez Patryk Szczęście ; 05-08-2020 o 22:09

  13. #148
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Najczęstszy powód dedów na Nixxly - Zniszczenie -> tura gracza -> Pazury Nixxly:
    - gdy gracz megnie, Nixxly może pazurkami skończyć walkę.
    - gdy gracz użyje miksturki, w dublu pazurki plus dobicie i koniec.

    Znalazłem alternatywny plan, tylko coś tutaj poszło nie tak...
    mam lepszy sposób:
    mamy nasze tury, potem nixxly ma dubla i wali zniszczenie i którąś z obszarówek. Totalnie jest jak przeżyć.

  14. #149
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Możesz zawsze połączyć z jakims mieczykiem z małym bonem w obrażenia/atak/magdef (nawet z zerówką) i będziesz miał dobry miecz na wybranym bonusie, ale skoro narzekasz..
    Jakoś nie zaglądałem tutaj często ale co do tego posta

    Mus taki mieczyk chce mieć +8 (mam kilka +7 dość ładnych), a z tego mieczyka +8 nie zrobię za mało PTK.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Jakoś nie zaglądałem tutaj często ale co do tego posta

    Mus taki mieczyk chce mieć +8 (mam kilka +7 dość ładnych), a z tego mieczyka +8 nie zrobię za mało PTK.
    Ale co do tematu to nie odebrałem skrzynki w zręcznościówce niebieskiego smoka .

  15. #150
    Ale co do tematu to nie odebrałem skrzynki w zręcznościówce niebieskiego smoka .
    Lustrzane eq, 30k w plecy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •