Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 215

Temat: Wasze błędy, porażki, zlamienia :)

  1. #151
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Lustrzane eq, 30k w plecy.
    Lustrzane? A to nie było lodowe?

  2. #152
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Fuckinslayin Zobacz post
    Lustrzane? A to nie było lodowe?
    Wydaje mi się że jedno i drugie może wypaść

  3. #153
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/r/b7c888ee8 lipny profil bez żadnych gemów, broń woja i minusowy atr ale i tak

  4. #154
    Ktoś mi oferował Polarny Pierścień za 90k G, a ja odmówiłem. Sprawdziłem na targu warty ponad 4 razy tyle, pytam się czy jeszcze sprzedaje ale już za późno.

  5. #155
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Ktoś mi oferował Polarny Pierścień za 90k G, a ja odmówiłem. Sprawdziłem na targu warty ponad 4 razy tyle, pytam się czy jeszcze sprzedaje ale już za późno.
    a to chyba ja wtedy kupiłem bo był na targu wystawiony XDD

  6. #156
    XxMasterxX
    Konto usunięte
    Kiedyś, żeby szybko zarobić, sprzedałem unikaty na 40-50 lv (niektóre posiadały plusy) w sklepie z miksturkami, za nie zarobiłem 100k. Sprzedając na targu, zarobiłbym może z 500k-700k więcej.

    Miałem też 200+ Mikstur Regeneracji, i chcąc szybko zarobić tak jak w pierwszym przypadku, sprzedałem wszystkie oczywiście w sklepie z miksturkami.

    Jak miałem jakiś 35 lv, oddałem za darmo srebrny pył, bo chciałem być graczem z dobrym sercem, tak czy inaczej, uważałem taki pył za badziew, i nawet nie wiedziałem o jego cenie na targu.

    Kiedyś zakupiłem około 100-200 MFów. Połowę z nich wydałem na skiny, połowę na golda, nie wiedząc o bonusach.

    Oddawałem rank na arenie. Potem zauważyłem że nie mam golda.

  7. #157
    Biłem bossy na "rekordowych lvl"; gdybym zaoszczędził miliony miksów które na to poszły, oraz gold który zmarnowałem na zakup eq, byłbym bogaty .
    Poza tym kupowałem golda, zamiast zwiększać limit eny.
    Dodatkowo wykorzystałem z 10 napoi energetycznych aby ukończyć event boże narodzenie, jednak zabrakło mi do tego jakichś 5(?) prezentów.

  8. #158
    kukis
    Konto usunięte
    zostanie magiem xd

  9. #159
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał kukis Zobacz post
    zostanie magiem xd
    Mag jest bardzo dobry na pózniejszych lvl'ach, niestety na niskich króluje Woj (nie licząc 40lvl'a)

  10. #160
    Użytkownik Avatar Eluwinaaa
    Dołączył
    27-07-2020
    Postów
    24
    To uczucie kiedy zostało łowcy dusz 98 hp i ciebie zabił albo zielonemu smokowi 300 hp

  11. #161
    Użytkownik Avatar Infinitum
    Dołączył
    03-03-2019
    Postów
    147
    Od dwóch do pięciu dni od wejścia wyspy wielkanocniej w 2k19 wydropiłem karte zajączka wielkanocnego
    https://mfo3.pl/r/b81cc15b4
    Po czym sprzedałem ja za 500k kiedy spokojnie mógłbym wyciągnąć 8x wiecej

  12. #162
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Eluwinaaa Zobacz post
    To uczucie kiedy zostało łowcy dusz 98 hp i ciebie zabił albo zielonemu smokowi 300 hp
    Meh vivi zostało 14 hp i padłem sobie tak o

  13. #163

  14. #164
    Zawsze jak chcę wejść do Nordii normalnie to postać mi leci na śnieg, a ja próbując to powstrzymać tracę jeszcze więcej eny.


  15. #165
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    367
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Zawsze jak chcę wejść do Nordii normalnie to postać mi leci na śnieg, a ja próbując to powstrzymać tracę jeszcze więcej eny.

    Niby był o tym temat, biorąc pod uwagę twój komentarz to propozycja była konkretna

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •