Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: co do update'a

  1. #16
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Dla mnie dużym błędem jest utrzymywanie takich zmian w wielkiej tajemnicy. Wystarczyło napisać o tym, potem przez miesiąc doglądać wypowiedzi i argumentów, a następnie wprowadzać taką zmianę. Tak jak napisałem w innym temacie. Można chyba przeboleć wypadanie do +6, ale niech ludzie sobie dalej kowalą itemy +7/8, bo co mają robić pomiędzy akutalizacjami?
    Ma rację, polać mu. Z eq +6 nie ma już takiej dużej przepaści, więc jak na razie to powinno wystaczyć. Dropienie +7 i +8 można zawsze dodać później, jeżeli będzie taka potrzeba.

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    nie sugeruję, ze to twoja inicjatywa, jednak jako ze względu na rangę musiało przejść przez Twoje pióro, a podpisywanie czegoś wbrew swoim przekonaniom mając władzę absolutną jest dla mnie hipokryzją.
    Nie hipokryzja tylko dopuszczenie możliwości, że nie zawsze mam rację i nie zawsze wszystko wiem najlepiej. Z tą władzą absolutną też nie do końca prawda, bo w tego typu sprawach staram się tą władzą maksymalnie dzielić i jednoosobowo nie decydować.

    BTW. na +7/+8 zgodziłem się, bo jest tak rzadkie, że to praktycznie bez większego znaczenia

  3. #18
    Na NIE. EQ plus 4-8 jest potrzebne w grze.

  4. #19
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Popieram, to jest chore.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Chociaż nie mam uzbrojenia +7/8 to i tak wydaje mi się to beznadziejne

  6. #21
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    DOBRA ZMIANA !!!

    nawet bardzo dobra xd

  7. #22
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie popieram.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Dla mnie dużym błędem jest utrzymywanie takich zmian w wielkiej tajemnicy. Wystarczyło napisać o tym, potem przez miesiąc doglądać wypowiedzi i argumentów, a następnie wprowadzać taką zmianę. Tak jak napisałem w innym temacie. Można chyba przeboleć wypadanie do +6, ale niech ludzie sobie dalej kowalą itemy +7/8, bo co mają robić pomiędzy akutalizacjami?
    W zaistniałej sytuacji nie będzie co robić pomiędzy upkami. W łatwy sposób można zrobić eq +6 i przy odrobinie szczęścia wydropić +8. Bardziej od marnowania czasu na gre, w którą nie chce się grać (mam na myśli tych którzy krzyczeli, że przewaga eq a faktycznie nic nie robią) nie rozumiem jak można dostosowywać grę do takich właśnie graczy.
    A zmian nie konsultuje się z graczami bo zakłada się, że przeciętny gracz to debil a testerzy wiedzą najlepiej.
    Czyli co Tomi, teraz aktualizacje co miesiąc? Chyba bierzesz pod uwagę że ci, którym przez rok nie chciało się nic robić ani walczyć nadal tego robić nie będą, a jedynie zepsułes gre tym, którzy uzbrojenie robili.
    Tak więc kiedy Nordia?
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 12-12-2015 o 09:58

  9. #24
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Tak więc kiedy Nordia?
    W niedzielę.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post

    BTW. na +7/+8 zgodziłem się, bo jest tak rzadkie, że to praktycznie bez większego znaczenia
    https://scr.hu/9w0t/6bdsv

    łączenie 2x +0 daje nadal +0
    https://scr.hu/9w0t/coh58
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 12-12-2015 o 11:02

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Aktualizacja formuły dropu- zdecydowanie na NIE. 5% z faktycznego dropu eq nie jest duże, ale jednak istnieje prawdopodobieństwo.Pamiętam jak jeszcze w Eliar miałem idealnie czystą połówkę paska orka (26 obr) i jak długo czekałem na odpowiednią drugą części. Opłaciło się czekanie? Tak, bo jak zrobiłem to potem na handlu poszło za 3kk.
    Jeszcze mnie zastanawia, pare tyg po upku był temat, chyba Fanty o ilości dropu z nowych mini. Siedział na mini całymi dniami, tygodniami i polował na nowe eq. Liczbowo bardzo słabo to wypadało, masę osób zrezygnowało z grania właśnie z tego powodu. Ale jeżeli ktoś był wytrwały i czekał, dropił, szukał to dopracował swoję eq. Czy jest to sprawiedliwe w porównaniu do nowych zmian ? Bez większego problemu można wykuć +6, co w przypadku kompletu eq na +6 daję realną szansę zaskoczenia przeciwnika i szybkiego wzrostu w rankingu. Są ludzie którzy potracili cały majątek na nowego upka, żeby dojść do topki, zbierali kasę za czasów eliar, expili i cierpliwie czekali. Nadal powinno tak być, że jeżeli ktoś teraz nie ma szans przebicia w rankingu, powinien odkładać kasę/żetony i cierpliwie czekać na swoją szansę.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    51
    Nie wiem, czy potrzebne są takie ułatwienia. Ja bym zostawił tylko możliwość zamieniania rozbitego +3 na niższy plus. Na pewno zmiany powinny być konsultowane z graczami przed ich wprowadzeniem, tak jak było to w przypadku ELO.

  13. #28
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Aktualizacja formuły dropu- zdecydowanie na NIE. 5% z faktycznego dropu eq nie jest duże, ale jednak istnieje prawdopodobieństwo.Pamiętam jak jeszcze w Eliar miałem idealnie czystą połówkę paska orka (26 obr) i jak długo czekałem na odpowiednią drugą części. Opłaciło się czekanie? Tak, bo jak zrobiłem to potem na handlu poszło za 3kk.
    Pas Orka +3 nie może mieć 26 obrony.

  14. #29
    Przed zmianą kowala chyba można było mieć, w sumie kowal w eliar był najlepszy ;D

  15. #30
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Przed zmianą kowala chyba można było mieć, w sumie kowal w eliar był najlepszy ;D
    Nie można było mieć, bo przed i po zmianami maksymalnie w takiej statystyce było 9 pkt.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •