Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: co do update'a

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319

    co do update'a

    proponuję usunięcia eq wyższego niż +3 oraz możliwości łączenia itemów.

    czymś chorym i nie do pojęcia jest sama myśl o udostępnianiu tak 'z dupy' wysoko-jakościowego eq, które od początku eliar [4lata+, mylę się?] jest w pocie czoła, z wieloma wyrzeczeniami kute, tasowane pierdylion razy i wydawane na nie miliony.

    trochę hipokryzji:
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Gdy wszyscy mają "równe szanse" (to samo eq, wszystko tak samo dostępne) to się robi brak rywalizacji, celu i mega nuda - pokazał to ewidentnie serwer PvP w MFO2.
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jednak mówienie, że to przez EQ to nieporozumienie. Było mnóstwo osób ze świetnym eq od miesięcy.
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Wracając do PvP. Najlepiej byłoby ustalić w czym dokładnie tkwi problem. Bo również nie wydaje mi się, że w zbyt dobrym eq niektórych graczy. A może małej aktywności tych słabszych graczy? Załóżmy, że ktoś ma unikatowe eq +0 chce walczyć pvp, ale tego nie robi, bo np. uważa, że ma za słabe eq. Co się stanie jak damy mu eq +8? Będzie wygrywał ze słabszymi aż do osiągnięcia progu, w którym zacznie trafiać na graczy z równym eq. Wtedy zacznie przegrywać o ile nie nabył odpowiedniego doświadczenia w walce (a gromiąc przeciwnika ciężko się czegoś nauczyć).
    Dochodząc do tego progu, gdzie znowu będzie miał 50% szans na wygraną przestanie walczyć pvp wymyślając inny powód.
    A przeciez równie dobrze mógł walczyć na niższym progu (na równym eq co przeciwnik, czyli +0) i nawet mieć >50% szans na wygraną dzięki myśleniu/ doświadczeniu taktycznemu, z którym musiałby rywalizować w przypadku walki z graczami z topki.
    Ostatnio edytowane przez Hydra ; 12-12-2015 o 00:27

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Popieram.

  3. #3
    Popieram

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lampucera
    Dołączył
    24-10-2015
    Postów
    89
    Popieram

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Popieram

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Popieram

  7. #7
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Wielkie Tak.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie.

  9. #9
    Popieram

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wypróbujcie i oceńcie tę zmianę za rok.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Nie popieram.

  12. #12
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    proponuję usunięcia eq wyższego niż +3 oraz możliwości łączenia itemów.

    czymś chorym i nie do pojęcia jest sama myśl o udostępnianiu tak 'z dupy' wysoko-jakościowego eq, które od początku eliar [4lata+, mylę się?] jest w pocie czoła, z wieloma wyrzeczeniami kute, tasowane pierdylion razy i wydawane na nie miliony.

    trochę hipokryzji:
    Daj moment, tylko pokonam bossy devos

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Tylko krowa nie zmienia zdania, ale podtrzymuję to co zacytowane. Jeśli ktokolwiek myśli, że pomysł zmian wyszedł ode mnie to się myli
    Można powiedzieć, że byłem wobec nich sceptyczny, ale zdałem się na opinie osób, które w odróżnieniu ode mnie rzeczywiście grają.
    Zupełnie na chłodno: zmiany są niezbyt duże tak obiektywnie patrząc. Zapędy "reformatorów" były często dużo dalej idące i moją rolą było jedynie zablokowanie tych najbardziej drastycznych propozycji.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Tylko krowa nie zmienia zdania, ale podtrzymuję to co zacytowane. Jeśli ktokolwiek myśli, że pomysł zmian wyszedł ode mnie to się myli
    nie sugeruję, ze to twoja inicjatywa, jednak jako ze względu na rangę musiało przejść przez Twoje pióro, a podpisywanie czegoś wbrew swoim przekonaniom mając władzę absolutną jest dla mnie hipokryzją.

    ale zdałem się na opinie osób, które w odróżnieniu ode mnie rzeczywiście grają.
    no jak komuś brakuje eq, a się dorabia rangi, to różne pomysły mogą przychodzić do głowy.
    a z tego też, co pamiętam, to jeden taki był, którego bardzo bolał kowal.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Dla mnie dużym błędem jest utrzymywanie takich zmian w wielkiej tajemnicy. Wystarczyło napisać o tym, potem przez miesiąc doglądać wypowiedzi i argumentów, a następnie wprowadzać taką zmianę. Tak jak napisałem w innym temacie. Można chyba przeboleć wypadanie do +6, ale niech ludzie sobie dalej kowalą itemy +7/8, bo co mają robić pomiędzy akutalizacjami?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •