Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pasek do zmiany kolejności zdolności

  1. #1

    Pasek do zmiany kolejności zdolności

    Proponuje w zakladce zdolnosci wprowadzenie paska do ustalania kolejnosci zdolnosci w walce.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Albo chociażby niech się ustawiają wg użyć, tak żeby te użyte spadały na sam dół

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wystarczy je wrzucać w odpowiedniej kolejnosci . Zajmuje to góra 30 sekund (wklepanie wybranych zdolnosci -> zdjęcie ich (one wtedy przesuwają się wszystkie na sam dół) -> ułożone wg naszej koncepcji).

  4. #4
    Jak taki pasek miałby wyglądać? Jakby było coś na zasadzie, że można złapać zdolność i przesunąć na inne miejsce to całkiem spoko, bardziej profesjonalnie niż bidi pisze, ale i tak raczej nie miałoby to za bardzo wpływu na wygodę podczas walki, gdy lista zdolności w walce jest na razie i tak krótka.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Wystarczy je wrzucać w odpowiedniej kolejnosci . Zajmuje to góra 30 sekund (wklepanie wybranych zdolnosci -> zdjęcie ich (one wtedy przesuwają się wszystkie na sam dół) -> ułożone wg naszej koncepcji).
    Co nie zmienia mojej koncepcji. Ja wolałbym aby te użyte schodziły na dół, bo potem przy np 14 zdolnościach to może być problem. Teraz się wydaje, że szkoda zachodu na taką drobnostkę, ale wraz z update'ami (hahhaha czyli za 20 lat) to może być już większy problem.

  6. #6
    nie wiem, czy to jest akurat dobre bo ktoś może nie wiedzieć, że zużył zdolke, a wówczas to wcale nie ułatwi szukania, tak też kojarzysz, że normalizacja jest po leczeniach i przed trującym atakiem albo że masz jakąś zdolność zaraz po przesunięciu listy jedno miejsce w dół, a jak zacznie wszystko skakać to lekki chaos

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •