Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Wróg czy przyjaciel

  1. #16
    Harutotte
    Konto usunięte
    Świetny pomysł.

  2. #17
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    No to teraz trzeba przekonać Adminów by to wprowadzili i dziękuje że tak się zgadzacie w tym moim wspaniałym pomyśle Nie żebym się przechwalał

  3. #18
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    uważam że jest to nie potrzebne i lepiej żeby admini zajęli się czymś bardziej przydatnym

  4. #19
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    uważam że jest to nie potrzebne i lepiej żeby admini zajęli się czymś bardziej przydatnym
    Popieram.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Popieram.
    ja również

  6. #21
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    uważam że jest to nie potrzebne i lepiej żeby admini zajęli się czymś bardziej przydatnym
    Bardziej przydatnym czyli ?.. Pewnie nawet nie wiesz kogo masz na liście obserwowanych . Pozdrawaim

  7. #22
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał BaneQ Zobacz post
    Bardziej przydatnym czyli ?.. Pewnie nawet nie wiesz kogo masz na liście obserwowanych . Pozdrawaim
    oj wiem wszystkich których uważam za spoko. co do przydatnych to obiecany jest już od długiego czasu :
    -Wspólny Depozyt
    -Wprowadzenie Gildii

    ta propozycja nie jest najgorsza ale uważam że powinna być drugo planowa .

  8. #23
    Cytat Napisał BaneQ Zobacz post
    Bardziej przydatnym czyli ?.. Pewnie nawet nie wiesz kogo masz na liście obserwowanych . Pozdrawaim
    Upek, Turniej pvp, turniej tvt, polepszenie drużyn... Też wole by admini skupili się nie czymś bardziej przydatnym, ale jak by dało to się dość łatwo zrobić to czemu nie.

  9. #24
    Generalnie większość propozycji jest średnio ważna, ta do nich należy. Powinno się stworzyć jakieś grupy, do których propozycje trafiałyby nie tylko jako "przyjęte do realizacji" i "odrzucone", ale także dzielone ze względu na swoją wagę. Bez wątpienia upek czy gildie powinny znaleźć się wyżej, niż takie zmiany kosmetyczne, jak to ulepszenie obserwowanych. Nie mniej, propozycja ma sens, jest dobra.

    Soad ostrożnie ze słowem "vip", wiele propozycji umarło w miejscu, które nazywają "będzie w pakiecie vip"

  10. #25
    Cytat Napisał TiiErU Zobacz post
    Siemanko co wy na to żeby dodać do gry opcje umożliwiającą identyfikacje graczy. Tak samo jak te ikony nad postacią...
    Widzę to tak:
    Tworzenie grup z możliwością tworzenia jej nazwy oraz jakąś ikoną lub kolorem aktualnej ikony(kolor wybrany również przez siebie) nad głową postaci. Do tego można dodać też zwijanie każdej grupy, aby nie potrzebne zajmowała miejsce jeśli w tej chwili nie jest potrzebna. Dzięki temu nie trzeba się ograniczać tylko do przyjaciół i wrogów ale i innych.

  11. #26
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    Cytat Napisał Senju Hashirama Zobacz post
    Widzę to tak:
    Tworzenie grup z możliwością tworzenia jej nazwy oraz jakąś ikoną lub kolorem aktualnej ikony(kolor wybrany również przez siebie) nad głową postaci. Do tego można dodać też zwijanie każdej grupy, aby nie potrzebne zajmowała miejsce jeśli w tej chwili nie jest potrzebna. Dzięki temu nie trzeba się ograniczać tylko do przyjaciół i wrogów ale i innych.
    Gites teraz tylko niechaj administratorzy zbiorą z tego tematu najlepsze i wprowadzą Bo takie działanie na pewno większości się spodoba

  12. #27
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Może to się wydać dziwne, ale ja nie mam problemu z zapamiętaniem nicków znajomych.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Trixie Mattel Zobacz post
    Może to się wydać dziwne, ale ja nie mam problemu z zapamiętaniem nicków znajomych.
    Ja tez ale, z nickami wrogow to problemy mam.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    W grze nie ma wrogów, są tylko przyjaciele.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie opłaca się mieć wrogów bo gra wtedy jest mniej fajna.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •