Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś arene TvT?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!

    17 77.27%
  • NIE!

    2 9.09%
  • Obojętnie mi.

    3 13.64%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Arena TvT.

  1. #1
    About
    Konto usunięte

    Arena TvT.

    Witam mam do przedstawienia pewną propozycje, a mianowicie arene tvt .Wiem, że to juz zgdzies było poruszane. Nie wiem jakby to wygladało ale byloby to bardzo ciekawe. Można by było zrobić również ranking w którym medal dostawala by druzyna, nie pojedynczy gracze. Oczywiście były by też medal za walki tvt w ciągu 24 h Moja propozycja ma na celu walk tvt, bo teraz jak sie kogoś pytasz zawsze jest odpowiedz - nie. Ehh, tylko żeby arena nie świeciła pustkami :>

  2. #2
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Fajny pomysł , ale pewnie uczestniczyło by w nim mało graczy ; Nie wiem jak by to miało wyglądać

  3. #3
    Urozmaici rozgrywke - nie widze przeciwwskazan

  4. #4
    About
    Konto usunięte
    Widać większość graczy chciałaby coś takiego, czekamy na odpowiedź administracji.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Oby weszlo bo falnie byloby zawalczyc tvt na arenie ale mozna bylbo jesli juz to tvt grup tzn ze wybieramy osebe/osoby z ktorymi wchodzimy na arene zebym mogl wejsc na arene z np aboutem.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    41
    Jestem za .A jakby wyglądała sprawa dobierania przeciwnika ?(W jaki sposób podobne lvle czy może średnia?)

  7. #7
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał CałyMistrzu Zobacz post
    Jestem za .A jakby wyglądała sprawa dobierania przeciwnika ?(W jaki sposób podobne lvle czy może średnia?)
    na podstawie pvp - rank lvl i ilość zawalczonych walk z ta druzyna

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Cytat Napisał About Zobacz post
    Ehh, tylko żeby arena nie świeciła pustkami :>
    Tak będzie.

  9. #9
    Elitek
    Konto usunięte
    A jakbyś to ogólnie widział? Że jakaś drużyna wyzywa inną drużynę na pojedynek o xx:xx godzinie i ci albo przyjmują albo nie? Według mnie pomysł bardzo dobry

  10. #10
    About
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Xarxas Zobacz post
    A jakbyś to ogólnie widział? Że jakaś drużyna wyzywa inną drużynę na pojedynek o xx:xx godzinie i ci albo przyjmują albo nie? Według mnie pomysł bardzo dobry
    nie, jakies druzyny zapisują sie na arene jesli jest 2+os i wtedy jakas inna druzyna moglaby ja zaatakowac np 3v3


    chociaż twoja opcja również by mogla byc.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    Pomysł Pomysł

    Rozgrywka:

    Do tego idealnie pasowałaby klasyfikacja rankingowa drużyn (brązowa, srebrna, złota, diamentowa) oczywiście jak w systemie areny PvP musiałaby być ograniczenia tyle, że w PvP mamy 200 to tu powinno być 20/30/40. Na ów arenie byłoby zupełnie inaczej niż w PvP czyli można, by zobaczyć jakie poziomy mają członkowie drużyny, klasyfikacja drużyny i klasyfikacja członków drużyny.

    Próg poziomowy oparty byłby na łącznej sumie poziomów w drużynie (oczywiście z ograniczeniami takimi jak [oba poziomy w drużynie mogą się różnić o 5 poziomów oczywiście z poziomami rósł, by ten próg]). Czyli wyglądało, by to tak: 31lv.+34lv. może walczyć z 30lv.+36lv., natomiast 29lv.+41lv. nie może walczyć z 30lv.+36lv.

    Musiała, by też nastąpić zmiana dodawania i odejmowania punktów rankingowych przy walce TvT. Jak wiadomo na razie jest tak, że po zwycięstwie/porażce jest dodawane/odejmowane 5+ punktów. Teraz musiało, by się zmienić na powiedzmy 1/2/3 punkty za zwycięstwo/porażkę (oczywiście tak jak w przypadku walk PvP za zwycięstwo/porażkę z niższym/wyższym poziomem było, by inaczej.

    Wracając do klasyfikacji drużyn wyglądało, by to tak:

    aspirant 1-30
    liga brązowa 31-60
    liga srebrna 61-90
    liga złota 91-120
    liga diamentowa 121+

    (oczywiście nastąpiła, by zmiana taka, że nie zaczyna się od 50 punktów rankingowych tylko od 0)
    W prezentacji drużyny była, by pokazana oczywiście klasyfikacja rankingowa drużyny.
    Dobrą wiadomością dla tych, którzy już walczyli TvT ich punkty zostały, by nadal.

    Musiała, by być jeszcze sekcja walk automatycznych. Zapisywały, by się 2/3/4 osoby naraz (Powiedzmy w przeciągu 10 minut) Gdy wszystkie osoby, które chcą walczyć się zapiszą, podobnie jak w walkach PvP wybierało, by się skrypt. W przypadku, kiedy drużyna jest nieaktywna automatycznie wybierany jest skrypt, który przy zapisie wybrali członkowie drużyny. Natomiast w przypadku, kiedy zapisane osoby są aktywne można wybrać dowolny skrypt (kiedy są sami magowie/wojowie).

    System nagród:

    Tak jak w systemie nagród w walkach PvP, gdy mamy wyższą klasyfikację więcej zyskujemy. Oczywiście po walce będą zwrócone żetony za użyte przedmioty unikatowe (mikstury odnowienia, regeneracji, skupienia, mobilizacji, szybkości oraz runy magii i kamienie). Do tego pod koniec tygodnia będą dawane żetony (Im wyższa klasyfikacja rankingowa tym więcej żetonów). oczywiście jak w systemie nagród PvP trzeba, by stoczyć minimum 3 walk o punkty rankingowe. Żetony będą rozdawane wszystkim członkom drużyny, którzy walczyli o punkty rankingowe minimum 3 razy (Ci, którzy walczyli mniej będą dostawali mniej, a ci, którzy wcale nie walczyli dostaną pstro).

    Myślę, że powinno być tak:

    aspirant 10* 30
    liga brązowa 20* 40
    liga srebrna 30* 60
    liga złota 40* 80
    liga diamentowa 60* 100

    *za mniej niż 3 walk o punkty rankingowe

    W zakładce "rankingi" dodano, by kategorie TvT:

    1. Walki TvT
    2. Walki TvT automatycznie
    3. Walki TvT auto w ciągu 24h
    4. Walki TvT w ciągu 24h
    5. Arena TvT: przewaga zwycięstw
    6. Arena TvT: mistrzowie

    Dodano, by też medale, które będą dawać prestiżu drużynie. Widoczne były, by tak jak w przypadku PvP pod klasyfikacją drużynową.

    Dodanie do profilu drużyny owych zmian za skutkowało, by znacznym zmniejszeniem prezentacji drużyny. Można też po prostu dodać nową zakładkę w profilu drużyny o nazwie "osiągnięcia".

    Fajnie, by było, gdyby moje pomysły (jak i arena TvT) zostały zaakceptowane.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 02-01-2016 o 15:05 Powód: Zmiana 5 walk tygodniowo na 3 walki tygodniowo.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Rozgrywka:

    Do tego idealnie pasowałaby klasyfikacja rankingowa drużyn (brązowa, srebrna, złota, diamentowa) oczywiście jak w systemie areny PvP musiałaby być ograniczenia tyle, że w PvP mamy 200 to tu powinno być 20/30/40. Na ów arenie byłoby zupełnie inaczej niż w PvP czyli można, by zobaczyć jakie poziomy mają członkowie drużyny, klasyfikacja drużyny i klasyfikacja członków drużyny.

    Próg poziomowy oparty byłby na łącznej sumie poziomów w drużynie (oczywiście z ograniczeniami takimi jak [oba poziomy w drużynie mogą się różnić o 5 poziomów oczywiście z poziomami rósł, by ten próg]). Czyli wyglądało, by to tak: 31lv.+34lv. może walczyć z 30lv.+36lv., natomiast 29lv.+41lv. nie może walczyć z 30lv.+36lv.

    Musiała, by też nastąpić zmiana dodawania i odejmowania punktów rankingowych przy walce TvT. Jak wiadomo na razie jest tak, że po zwycięstwie/porażce jest dodawane/odejmowane 5+ punktów. Teraz musiało, by się zmienić na powiedzmy 1/2/3 punkty za zwycięstwo/porażkę (oczywiście tak jak w przypadku walk PvP za zwycięstwo/porażkę z niższym/wyższym poziomem było, by inaczej.

    Wracając do klasyfikacji drużyn wyglądało, by to tak:

    aspirant 1-30
    liga brązowa 31-60
    liga srebrna 61-90
    liga złota 91-120
    liga diamentowa 121+

    (oczywiście nastąpiła, by zmiana taka, że nie zaczyna się od 50 punktów rankingowych tylko od 0)
    W prezentacji drużyny była, by pokazana oczywiście klasyfikacja rankingowa drużyny.
    Dobrą wiadomością dla tych, którzy już walczyli TvT ich punkty zostały, by nadal.

    Musiała, by być jeszcze sekcja walk automatycznych. Zapisywały, by się 2/3/4 osoby naraz (Powiedzmy w przeciągu 10 minut) Gdy wszystkie osoby, które chcą walczyć się zapiszą, podobnie jak w walkach PvP wybierało, by się skrypt. W przypadku, kiedy drużyna jest nieaktywna automatycznie wybierany jest skrypt, który przy zapisie wybrali członkowie drużyny. Natomiast w przypadku, kiedy zapisane osoby są aktywne można wybrać dowolny skrypt (kiedy są sami magowie/wojowie).

    System nagród:

    Tak jak w systemie nagród w walkach PvP, gdy mamy wyższą klasyfikację więcej zyskujemy. Oczywiście po walce będą zwrócone żetony za użyte przedmioty unikatowe (mikstury odnowienia, regeneracji, skupienia, mobilizacji, szybkości oraz runy magii i kamienie). Do tego pod koniec tygodnia będą dawane żetony (Im wyższa klasyfikacja rankingowa tym więcej żetonów). oczywiście jak w systemie nagród PvP trzeba, by stoczyć minimum 5 walk o punkty rankingowe. Żetony będą rozdawane wszystkim członkom drużyny, którzy walczyli o punkty rankingowe minimum 5 razy (Ci, którzy walczyli mniej będą dostawali mniej, a ci, którzy wcale nie walczyli dostaną pstro).

    Myślę, że powinno być tak:

    aspirant 10* 30
    liga brązowa 20* 40
    liga srebrna 30* 60
    liga złota 40* 80
    liga diamentowa 60* 100

    *za mniej niż 5 walk o punkty rankingowe

    W zakładce "rankingi" dodano, by kategorie TvT:

    1. Walki TvT
    2. Walki TvT automatycznie
    3. Walki TvT auto w ciągu 24h
    4. Walki TvT w ciągu 24h
    5. Arena TvT: przewaga zwycięstw
    6. Arena TvT: mistrzowie

    Dodano, by też medale, które będą dawać prestiżu drużynie. Widoczne były, by tak jak w przypadku PvP pod klasyfikacją drużynową.

    Dodanie do profilu drużyny owych zmian za skutkowało, by znacznym zmniejszeniem prezentacji drużyny. Można też po prostu dodać nową zakładkę w profilu drużyny o nazwie "osiągnięcia".

    Fajnie, by było, gdyby moje pomysły (jak i arena TvT) zostały zaakceptowane.
    5 na tydzien za duzo 3 wystarcza w zupelnosci.(walki)

  13. #13
    sexy girl
    Konto usunięte
    Fajny ogólnie pomysł

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Dla mnie okej, arena może być manualna i automatyczna (przy okazji przetestuje się skrypty tvt). Co do ilości drużyn to nie będzie z tym problemu drużyny chcą walczyć co często widać na is gdzie jest okazja że są wszyscy online i lecimy 4vs4.

    Co do systemu pkt drużynowych aktualnie jest to martwy temat, nikt się ty nie przejmuje. Drużyny które maja pkt to zazwyczaj 4 osoby które podzieliły sie po 2 osoby i się pokładały.

    Jeśli chodzi o system ELO pozostawmy organizacje Administracji, ostatnim razem wyszło im to super, po za małym błędem, że coraz więcej osob z dnia na dzien będzie w diaxie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Będzie przebudowa drużyn, więc wszystko w swoim czasie(mam nadzieje)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •