Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Opuść kolejkę

  1. #1

    Opuść kolejkę

    Witam. Chciałbym zaproponować przeniesienie opcji ,,Opuść kolejkę" z menu z ,,remisem, poddaniem, pomocą" na menu z ,,atakiem, zaklęciami, zdolnościami". umożliwi to dodanie tej opcji do skryptu a także ułatwi używanie jej w manualnej.

    Wiem też że wtedy trzeba by kombinować z IŚ, ale moim zdaniem i tak można opuścić tam kolejkę z powodu ,,próby sabotażu" więc wiele by to nie zmieniło.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Na nie, bezsensu. Czesto opuszczasz kolejke w walce manu? Ja nie.

  3. #3
    A co jeśli 2 osoby które walczą na auto ciągle by opuszczały kolejkę ?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    A co jeśli 2 osoby które walczą na auto ciągle by opuszczały kolejkę ?
    serwer nie wytrzymałby obciążenia, wywaliłoby grę, a lew by się chichrał, że znowu wygrał z elitą.

  5. #5
    Bez sensu, opcja używana za rzadko, żeby coś takiego zrobić, przydatna właściwie tylko przy bossach jak nie chcemy tracić miksów/runek itd., a nie ma potrzeby wykonywania ruchu. W pvp praktycznie nieużywana, a zawsze większe ryzyko przypadkowego użycia

  6. #6
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    serwer nie wytrzymałby obciążenia, wywaliłoby grę, a lew by się chichrał, że znowu wygrał z elitą.
    Na tak.

  7. #7
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    serwer nie wytrzymałby obciążenia, wywaliłoby grę, a lew by się chichrał, że znowu wygrał z elitą.
    Jakbym chciał zrobiłbym to.
    1. Pójść na IŚ
    2. Zgrać się w 8 osób
    3. Skrypt sabotujący u wszystkich
    4. Dać auto
    5. Obserwować efekt.

    Albo na Mimicu kiedy był błąd że ciągle zamykał skrzynie
    1. Poczekać na Mimicu 35 tur
    2. Dać auto.
    3. Obserwować efekt.

    __________________________________________________ ____________________________________

    Słaby argument. Tak w ogóle to moim zdaniem jak byłoby ryzyko pomyłki to ogólnie dodać do skryptu Opuść kolejkę. Myślę że jest taka opcja. Przecież podam pierwszy przykład z brzegu: Błotnista Czaszka. 40g niby jedno Antidotum, ale jednak grosz do grosza i mamy po 100 czaszkach po 10 tur przed dublem i już 40000g. Skrypt PvP: czekajka, brak runek, kamyków, miksów 1 i już 100 walk i już 12000g (można jeszcze pomnożyć przez 2 bo przeciwnik też się czeka, to 24000g) Nie wspominając już o kilku innych przykładach które pamiętałem ale wyleciały mi z głowy. Opcja Opuszczenia kolejki w skrypcie się przyda niezależnie od tego czy będzie w lewym czy prawym menu.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Słaby argument. Tak w ogóle to moim zdaniem jak byłoby ryzyko pomyłki to ogólnie dodać do skryptu Opuść kolejkę. Myślę że jest taka opcja. Przecież podam pierwszy przykład z brzegu: Błotnista Czaszka. 40g niby jedno Antidotum, ale jednak grosz do grosza i mamy po 100 czaszkach po 10 tur przed dublem i już 40000g. Skrypt PvP: czekajka, brak runek, kamyków, miksów 1 i już 100 walk i już 12000g (można jeszcze pomnożyć przez 2 bo przeciwnik też się czeka, to 24000g) Nie wspominając już o kilku innych przykładach które pamiętałem ale wyleciały mi z głowy. Opcja Opuszczenia kolejki w skrypcie się przyda niezależnie od tego czy będzie w lewym czy prawym menu.
    skrypt pvp: czekajka: ustaw, by twoja postać atakowała fizycznie(wtedy przepadnie jej tura), na czekajce przeciwnika nakładaj sb. statusy, albo atakuj niezniszczalnego przeciwnika

    btw. to nie był argument przeciw, a odpowiedź na czyjś post

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    A co jeśli 2 osoby które walczą na auto ciągle by opuszczały kolejkę ?
    Kiedys chyba dało się to jakos wywołać. Nierozstrzygnięta walka (de facto trwająca wiecznie, bez rozstrzygnięcia) powoduje "laga", a po odswieżeniu wyłącza się auto.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    Na nie. Po co wprowadzać do gry coś co używa się rzadko o ile nie w ogóle?

  11. #11
    Łukasz
    Konto usunięte
    [QUOTE=matissimos;221291]serwer nie wytrzymałby obciążenia, wywaliłoby grę, a lew by się chichrał, że znowu wygrał z elitą.
    jaki lew ?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Łukasz Zobacz post
    serwer nie wytrzymałby obciążenia, wywaliłoby grę, a lew by się chichrał, że znowu wygrał z elitą.
    jaki lew ?
    po pierwsze: Nazwa:  EktZXsl.png
Wyświetleń: 272
Rozmiar:  3.0 KB
    po drugie: nie odkopuj więcej starych tematów, zwłaszcza, jeśli chcesz mówić nie na temat.
    po trzecie: lew- spolszczenie słowa leon, do tego najbardziej kojarzone konto DEWASTATORa Leona Fulla, największego trolla tej gry.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •