Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Odnawianie się bossów

  1. #1

    Odnawianie się bossów

    Przydałoby się, żeby odnawiały się raz dziennie o stałej porze (np. w nocy), a nie co 24 godziny (a tak chyba jest obecnie).

    Problem jest, kiedy chce się iść drużyną na bossy, a nie wszystkim minęły 24 godziny od ostatniej walki.

  2. #2
    VaanDee
    Konto usunięte
    Późnym wieczorem jak również w nocy gdzie dzieci smacznie śpią przytulone do pluszowego niedźwiadka
    może stanowić to pewne utrudnienie w skompletowaniu drużyny mogącej brać udział w walce.

  3. #3
    Źle do tego podchodzisz

    Załóżmy, że jest 22:00, idziecie we czterech na wywerny i ubijacie wspólnie 4 sztuki. Kończycie o 22:30. Jutro chcecie to powtórzyć, musicie zacząć później, niż dnia poprzedniego. Każdego kolejnego dnia to samo. W końcu wywerny będą odnawiać się na tyle późno, że odłożycie walkę na dzień następny. Jeśli boss odnawiałby się w nocy to moglibyście ubijać go codziennie o dogodnej dla was porze (np. dzisiaj o 22:00, jutro o 18:00, a nie o 22:30).

  4. #4
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    ale jak kazdy bedzie miał o 22 to pomysl se ile tam osob będzie...a tak to o kazdej porze dnia i nocy możesz u kogo się załapać na wywerne, tak to wszyscy sie rzucą o 22 i nie dość że lagi będą większe to jeszcze ubijecie swoje i na tym koniec, a tak to jak się pofarci to z 5-8 na dzień sie biło (szkoda że ja nie mam takiego farta)...

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    ja tylko dodam, że od strony technicznej może być zarówno tak jak jest, jak i o stałej porze

  6. #6
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Jeśli będą się odnawiały o 4, to raczej takie coś nie wystąpi, Gargamel

  7. #7
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    więc zróbmy ankietę, niech głos ludu przemówi
    niech kazdy dostanie wiad. systemową w grze o ankiecie na forum to zagłosuje sporo osób i przekonamy się co woli większość :P

  8. #8
    ale jak kazdy bedzie miał o 22 to pomysl se ile tam osob będzie
    W którym miejscu napisałem, że mają odnawiać się o tej porze?

    Przedstawiłem problem, podałem nawet przykład, a wciąż wydaje mi się, że nie rozumiecie problemu.

    To może inaczej: codziennie bijesz swojego bossa, codziennie robisz to później. W końcu będzie to na tyle późno, że nie zrobisz tego bossa tego dnia, tylko następnego - w ogólnym rozrachunku jesteś o jednego bossa do tyłu w porównaniu z opcją odnawiania się go codziennie w nocy.

    Już prościej nie potrafię tego przedstawić.

  9. #9
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    wiem o co chodzi...ale nie zaleznie od godziny (chyba że byłaby to 3-5 rano) będzie duuużo ludzi
    To może tak:
    Bossy odnawiały by się każdemu o godzinie w której zrobił swoją postać? Czyli jesli zrobiło sie postac o 15.22 to bossy będą sie respić zawsze o tej godzinie :P

  10. #10
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    A ja nie wiem o co Tobie chodzi.. Przecież bossa możesz ubić kiedy chcesz.

  11. #11
    wiem o co chodzi...ale nie zaleznie od godziny (chyba że byłaby to 3-5 rano) będzie duuużo ludzi
    Przecież napisałem w pierwszym poście, że powinno się to dziać w nocy. I kiedy pisze "w nocy", mam na myśli godziny, kiedy jest najmniej graczy online.

  12. #12
    mtnm
    Konto usunięte
    W mfo2 przeliczanie było o 3? To raczej wyklucza tłumy o 3, a nawet 7-8 (ze względu na długość walki). Odnawianie o stałej porze zwiększy częstotliwość "korzystania" z bossa. A to jednak "+"! No i w niektórych przypadkach BARDZO zwiększa przydatność teamu...

  13. #13
    tester
    Konto usunięte
    Tak, zrobimy to odnawianie o 3. Można już nie przekonywać

  14. #14
    Mapiątko
    Konto usunięte
    -ustalono stałą godzinę odnawiania się bossów na 24.00 (jutro jeszcze mogą się odnawiać różnie)
    Ja bym widział takie odnawianie ok. 3 w nocy. Najmniejsze obciążenie serwera i najmniej osób wybierze się na upolowanie tigera - o północy na pewno będzie dużo więcej chętnych i może się to odbić na zawieszkach serwera, zwłaszcza kiedy będzie kilkadziesiąt tysięcy graczy.

  15. #15
    tester
    Konto usunięte
    Myślę, że przesadzasz. O północy nie gra wcale tak dużo, a poza tym nie ma żadnego zysku z bicia potwora tuż po północy w stosunku do powiedzmy 16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •