Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Srebrny Pył

  1. #1

    Srebrny Pył

    Przepraszam bardzo. Obecnie nie ma źródeł Srebrnego Pyłu w grze. Questy? Tylko kilka. Mimic? Ta, tylko 65 lvl może go lac, a po upku będzie górna granica hitu dla niego i zwykły hit 75 lvla będzie dodawał mu 4000hp. Po za tym, aby jedni mieli wszystkie pyły drudzy muszą dochodzic na piechotę. A lepiej by było gdyby była fizyczna możliwośc aby wszyscy mieli wszystkie pyły.

    Proponuję 3 wyjścia.

    1. Dodac nowe źródło pyłu bez górnej granicy HP. Może leciec z pędraka z prawdopodobieństwem 1000 razy niższym niż karta, byle by był.
    2. Zlikwidowac u Mimica górną granicę HP a w zamian dac mu jakieś inne utrudnienie (ale aby na wyższych lvlach był możliwy w przyszłości)
    3. Za 1000 żetonów od mistrza areny (max żetonów dla min. lvla który może pyłu użyc)


    Wiem że pomysł nie przejdzie ,,za to że wymyśliłem go ja" ale coś czuję że potem usuną mój temat i po roku ktoś z elity napisze to samo co ja więc warto zaproponowac.

  2. #2
    ad 1. 1000 razy niższym niż karta oO. To i tak go bij bo na to samo ci wyjdzie xD. Skąd wiesz że po upku nie dojdzie kilka źródeł z których będzie można go zdobyć?
    ad 2. Mimicka można spokojnie bić na wyższych lvl: woj zakłada dużo słabszą broń a mag bije słabszym zaklęciem więc nie widzę tu problemu.
    ad 3. kupno za max żetonów dla min lvl- i każdy nagle zaczyna robić low levelowe postacie i zaczyna farmić pyły ;D

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    ad 1. 1000 razy niższym niż karta oO. To i tak go bij bo na to samo ci wyjdzie xD. Skąd wiesz że po upku nie dojdzie kilka źródeł z których będzie można go zdobyć?
    ad 2. Mimicka można spokojnie bić na wyższych lvl: woj zakłada dużo słabszą broń a mag bije słabszym zaklęciem więc nie widzę tu problemu.
    ad 3. kupno za max żetonów dla min lvl- i każdy nagle zaczyna robić low levelowe postacie i zaczyna farmić pyły ;D
    yyy, tak samo, jak to robili do blokady czasowej na stworzenie nowej postaci, tylko że w większej ilości

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    W sumie to srebrne pyły wielkimi krokami stają się inwestycją, która się nie zwróci. Bo jeden srebrny pył równa się teraz 300-400 błękitnym.
    Jedynym jego plusem będzie niedługo zaoszczędzanie dwóch kliknięć przy teleportach. (no bo nawet jeśli 2 razy dziennie się tepamy w to samo miejsce, to się zwróci po pół roku.)

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Pył jest jeszcze ze szkatułek necrona jak dobrze pamiętam.

    A co drogi lwie jest złego w tym, że srebrnych pyłów w fabule jest mniej niż portali? Dzięki temu przynajmniej mały level może sobie zarobić.

  6. #6
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    ad 1. 1000 razy niższym niż karta oO. To i tak go bij bo na to samo ci wyjdzie xD. Skąd wiesz że po upku nie dojdzie kilka źródeł z których będzie można go zdobyć?
    ad 2. Mimicka można spokojnie bić na wyższych lvl: woj zakłada dużo słabszą broń a mag bije słabszym zaklęciem więc nie widzę tu problemu.
    ad 3. kupno za max żetonów dla min lvl- i każdy nagle zaczyna robić low levelowe postacie i zaczyna farmić pyły ;D
    Nie przy każdym buildzie można go bić solo.

  7. #7
    Proponuję jeszcze jedno wyjście, też związane z Mimicem.

    Mianowicie: są 3 skrzynki. W jednej z nich jest Mimic, jak nie trafimy może się wylosowac eq, mikstury itd. z pozostałych dwóch skrzynek. I dac jakąś powiedzmy 1/5000 na Srebrny Pył w skrzynce w której nie ma Mimica. Wtedy chodzenie na Mimica będzie opłacalne na wysokich lvlach. Mamy 1/66 szans na 3 skrzynie, 2/3 szansy na skrzynie wolną od Mimica i 1/5000 na Srebrny Pył. Wtedy mamy fizyczną możliwosc na Srebrny od 70 i wyżej.

    Jeżeli jest już w grze Srebrny Pył w wolnych skrzyniach, to poinformujcie mnie (tylko od informatorów wiem coś o tych skrzynkach)

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przy takiej szansie to expiąc na królikach prędzej zdobędziesz złoto na srebrny pył niż wydropisz ze skrzynki

    Tu widać jak bardzo przemyślane są te Twoje "pomysły".

  9. #9
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    594
    Średnio 1 pył na 500 000 eny, czyli 1 pył na około 3,5 roku (przy założeniu, że biłbyś tylko mimica).

    - - - - - - - - - -

    Tak przy okazji, raz na 2 tyg możesz mieć srebrny za 200 eny. Zakładasz nową postać, wbijasz 10 lvl, ubijasz nimfę i proszę - gotowe.

  10. #10
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post

    Tak przy okazji, raz na 2 tyg możesz mieć srebrny za 200 eny. Zakładasz nową postać, wbijasz 10 lvl, ubijasz nimfę i proszę - gotowe.
    Ta. Ja może chcę wbic max lvl na wszystkich postaciach. W dodatku są spore problemy z przerzutem, odkąd zbanowano moich kumpli.

    A myśląc o innych, nowych graczach powiem o jawnej dyskryminacji i zmniejszeniu max postaci do 3-ch (sam się w ostatniej chwili załapałem na 5 postaci, już w newsach był zmniejszony limit). Czyli nawet mając Woja, Maga i bank nie mogą zdobywac nowych Pyłów.

    Teraz ten ZAAAAAA DUUUUUUŻYYYYY limit postaci aż 2 tyg, jakby wam przeszkadzało jedyne w grze (słabe ale zawsze) źródło pyłów.

    __________________________________________________ __________________________________________

    Potrzebne jest nowe źródło Srebrnego Pyłu, lub jak mówiłem zdjęcie u Mimica górnej granicy HP. Czy tak trudno jest wymyślic nowe utrudnienie na Mimica? Wymyślę je za was: jakaś zdolnosc co w przypadku ataku wyższego niż górna granica HP on używa status Redukcja ataku co zmniejsza atak na taki który wali mu normalne obrażenia a jemu JEDNORAZOWO dodaje wartosc ostatniego hitu za to że tak mocno dostał. I to samo dodac Bombowi (na czaszkę działa supercios i czek) --- ułatwi to życie WSZYSTKIM.

  11. #11
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Potrzebne jest nowe źródło Srebrnego Pyłu, lub jak mówiłem zdjęcie u Mimica górnej granicy HP. Czy tak trudno jest wymyślic nowe utrudnienie na Mimica? Wymyślę je za was: jakaś zdolnosc co w przypadku ataku wyższego niż górna granica HP on używa status Redukcja ataku co zmniejsza atak na taki który wali mu normalne obrażenia a jemu JEDNORAZOWO dodaje wartosc ostatniego hitu za to że tak mocno dostał. I to samo dodac Bombowi (na czaszkę działa supercios i czek) --- ułatwi to życie WSZYSTKIM.
    Zbroja turniejowa i słabsza broń. Jeśli ubranie tego jest dla kogoś za trudne, to pozostaje współczuć słabości intelektualnej i polecić bicie w uni grupie.
    Srebrnego pyłu jest dużo. Wystarczy poexpić parę dni i ma się na pył. Jeśli kogoś nie stać to niech używa błękitnego.
    Srebrny pył to wygoda, a nie obowiązek. Za wygodę się więcej płaci.

  12. #12
    Odświeżam temat. Niech ktoś się wypowie wreszcie.

  13. #13
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Na nie

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Odświeżam temat. Niech ktoś się wypowie wreszcie.
    tu masz idealną odpowiedź:
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Srebrny pył to wygoda, a nie obowiązek. Za wygodę się więcej płaci.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •