Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Rozbudowa funkcji "Wiadomości"

  1. #1

    Rozbudowa funkcji "Wiadomości"

    Proponuję rozbudować możliwość wysyłania wiadomości (w grze) do innych graczy o dodawanie załączników. W załączniku będzie można umieszczać :
    1) Przedmioty za pobraniem.
    2) Przedmioty.
    3) Złoto.

    ad.1- Umieszczamy w załączniku przedmiot i zaznaczamy opcję "za pobraniem" i wpisujemy kwotę. Osoba która otrzyma taką wiadomość będzie mogła przeczytać ją i sprawdzić jakie są tam przedmioty. Gdy będzie jednak chciała odebrać te przedmioty będzie musiała za nie zapłacić tyle ile zostało wpisane przez osobę wysyłającą +10%. Osoba która wysyła przedmioty czy to za pobranie czy też nie, może je w wycofać do momentu odebrania przez odbiorcę. (przydatne w handlu na forum)
    ad. 2- W tej opcji wysyłamy przedmiot bez zaznaczonego pola "za pobraniem". Przydatne jeśli chcemu komuś coś podarować lub oddać a nie możemy załapać go w grze.
    ad. 3- Osoba która wysyła złoto płaci te 10%.

  2. #2
    To jest bardzo dobry pomysł, ja jestem za.

  3. #3
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Proponuję rozbudować możliwość wysyłania wiadomości (w grze) do innych graczy o dodawanie załączników. W załączniku będzie można umieszczać :
    1) Przedmioty za pobraniem.
    2) Przedmioty.
    3) Złoto.

    ad.1- Umieszczamy w załączniku przedmiot i zaznaczamy opcję "za pobraniem" i wpisujemy kwotę. Osoba która otrzyma taką wiadomość będzie mogła przeczytać ją i sprawdzić jakie są tam przedmioty. Gdy będzie jednak chciała odebrać te przedmioty będzie musiała za nie zapłacić tyle ile zostało wpisane przez osobę wysyłającą +10%. Osoba która wysyła przedmioty czy to za pobranie czy też nie, może je w wycofać do momentu odebrania przez odbiorcę. (przydatne w handlu na forum)
    ad. 2- W tej opcji wysyłamy przedmiot bez zaznaczonego pola "za pobraniem". Przydatne jeśli chcemu komuś coś podarować lub oddać a nie możemy załapać go w grze.
    ad. 3- Osoba która wysyła złoto płaci te 10%.
    Coś jak w innych grach. Ale coś w końcu można by zrobić. Jak nie wspólne depo, to chociaż to.

  4. #4
    1. nie, wystarczy mi już spam na chacie z ofertami sprzedaży, gdyby weszło byłaby masakra. nie mówiąc już o "popularniejszych" graczach, współczuję
    2. i 3. na tak, nie uważam żeby było to niezbędne, ale coś takiego znacznie ułatwiłoby handel, przekazywanie eq, itd.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    za!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    to głupie nie jest , jestem za

  7. #7
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Też chciałem kiedyś zaproponować coś podobnego . Jestem za

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wg mnie nie ma sensu. Standardowy handel wystarcza

  9. #9
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wg mnie nie ma sensu. Standardowy handel wystarcza
    Standardowym handlem nie możesz handlować między swoimi postaciami. Więc chyba jest sens ;D

  10. #10
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Standardowym handlem nie możesz handlować między swoimi postaciami. Więc chyba jest sens ;D
    to ma być też między swoimi postaciami? w takim razie na nie

  11. #11
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    to ma być też między swoimi postaciami? w takim razie na nie
    Dlaczego na nie oO? Dzięki temu nie było by problemu z przerzucaniem eq i kasy z głównej postaci, ale zawsze mogło by być to zablokowane jak handel na aukcji tylko dlaczego?

  12. #12
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Dlaczego na nie oO? Dzięki temu nie było by problemu z przerzucaniem eq i kasy z głównej postaci, ale zawsze mogło by być to zablokowane jak handel na aukcji tylko dlaczego?
    Ponieważ w planach jest wspólny depozyt, a do jego wprowadzenia jestem za tym żeby tak gra nie była aż tak łatwa, przerzucanie itemów i złota powinno kosztować. Jak u Mapy'ego

  13. #13
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Odświeżam.

    Uważam to za dobry pomysł, mógłby być w sumie i depozyt i to.

    Depozyt to głównie do przerzucania uzbrojenia/przedmiotów z swojej postaci na postać.

    Ta propozycja Belnel mogła by również wejść, ale nie między swoimi postaciami.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Na nie, jest funkcja Handel w grze umożliwiająca bezpośrednią wymianę przedmiotów między graczami.
    Jest również Targ. Rozbudowa Wiadomości jest nie tylko nie potrzebna ale i nie pożądana, minimalistyczna skrzynka wiadomości w obecnej formie jest przyjazna w użytkowaniu i ergonomiczna, zbytnie przeładowanie jej zbędnymi funkcjonalnościami tylko by jej zaszkodziło.
    Do zamknięcia i do kosza.

    Co do rozbudowy depozytu celem umożliwienia przelewów między własnymi postaciami w obrębie konta to oczywiście na tak, ale nie jest on przedmiotem dyskusji w tym temacie.

  15. #15
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    275
    Zgadzam sie ze wszystkimi wymienionymi punktami. Bo albo to albo wspolny depozyt

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •