Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Lista wrogów

  1. #1
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187

    Lista wrogów

    Długo ostatnio myślałem nad takim pomysłem jak Lista wrogów lub po prostu Wrogowie.
    Byłby to widżet położony po prawej stronie stronie ekranu i miałby na celu "unikanie graczów niekorzystnie wpływających na naszą grę. Pomogło by to ,bo jak wiecie niektórzy dodają wrogów do Obserwowanych ,a przez to można pomylić graczy mile widzianych z graczami niemile widzianymi Jeśli to by nie przeszło proponuję wtedy dodanie czerwonej czaszki w Obserwowanych do graczy unikanych.

    Mam jeszcze wiele pomysłów na zmianę gry ,ale kolejne dopiero po zakończeniu roku szkolnego

  2. #2
    Shinra
    Konto usunięte
    Ja jestem za, dobrze jest widzieć i mieć ową listę pod ręką.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jestem za, dodatkowo by się przydał taki bajer, że osoby z tej listy nie będą mogły wysyłać chęci pomocy w walce. Będzie mniej spamu.

  4. #4
    benerit
    Konto usunięte
    super pomysł z tą blokadą blokadą pomocy.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Można by było zrobić grupę przyjaciół/wrogów.

  6. #6
    Pomysł zabrany lekko z margonem , ale jestem za zrobieniem takiej listy wrogów i przyjaciół.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Oczywiście ja też jestem ZA i mam nadzieje że to wejdzie

  8. #8
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mozna w widzecie zrobil jakis bajer z opcjami-pomoc w walkach, wysylanie wiadomosci, handlowanie i co tam jescze jest.

  9. #9
    Felix
    Konto usunięte
    Świetny pomysł, nieraz o tym myślałem i mi tego brakowało. Popieram w 100 %. Mam nadzieję ,że to przejdzie i niedługo zostanie wprowadzone.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    1. możesz sobie "wrogów" dodać do obserwowanych
    2. jeśli mylisz ludzi na których powinieneś uważać z tymi na których jesteś pozytywnie nastawiony to może nie masz ani wrogów ani przyjaciół w grze (to nawet dobrze, ja np. wole kumpli z realnego świata )

    pomysł jest nie potrzebny, ale jakby został wprowadzony to by nie przeszkadzał ;]

  11. #11
    Jacek
    Konto usunięte
    Można by dodać po prostu opcję ignorowania pomocy tak jak się ignoruje gracza w innych miejscach.

  12. #12
    Lisz
    Konto usunięte
    Jestem za ignorowaniem pomocy, choć ogólnie "czarna lista" też by się przydała.

  13. #13
    NightShadow
    Konto usunięte
    Ogólnie pomysł zaciągnięty z innej gry, myślę że powinien zostać wprowadzony.

  14. #14
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    1. możesz sobie "wrogów" dodać do obserwowanych
    2. jeśli mylisz ludzi na których powinieneś uważać z tymi na których jesteś pozytywnie nastawiony to może nie masz ani wrogów ani przyjaciół w grze (to nawet dobrze, ja np. wole kumpli z realnego świata )
    1. Lista wrogów ma pomagać graczom - jeśli nie wiesz w jaki sposób przeczytaj pierwszy post w tym temacie.
    2. Wrogów wolałbym mieć wyodrębnionych by ich rozróżnić skoro w Obserwowanych mam napakowanych handlarzami itd. Tak na marginesie to w grze nie mam kumpli tylko znajomych
    Ostatnio edytowane przez lokin ; 11-11-2012 o 00:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •