Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Turniej Listopad 2015 (30-33level)

  1. #16
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał tok Zobacz post
    Dobry turniej skoro za 2 nie walczących, zapisanych graczy wchodzi ktoś kto się nie zapisał, pozdro.
    z tymi dwoma graczami nie było kontaktu wziełem gracza ktory bedzie aktywny oraz zeby w nastepnej rundzie bylo 8 graczy. a nie 7.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    z tymi dwoma graczami nie było kontaktu wziełem gracza ktory bedzie aktywny oraz zeby w nastepnej rundzie bylo 8 graczy. a nie 7.
    Pokaż mi wzmianke w Twoim ,,regulaminie" o tym co się dzieje gdy gracze nie stoczą walki w terminie.

    P.S po za tym, nie kłam, że ze mną nie było kontaktu, ja na mfo jestem online kilka godzin dziennie.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał tok Zobacz post
    Pokaż mi wzmianke w Twoim ,,regulaminie" o tym co się dzieje gdy gracze nie stoczą walki w terminie.

    P.S po za tym, nie kłam, że ze mną nie było kontaktu, ja na mfo jestem online kilka godzin dziennie.
    czas był do piątku i dzisaj dałem do 12;00 nie zawalczyłeś z nim oraz nie dałeś mi żadnej informacji///
    Ostatnio edytowane przez Spaav ; 14-11-2015 o 18:49

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    czas był do piątku i dzisaj dałem do 12;00 nie zawalczyłeś z nim oraz nie dałeś mi żadnej informacji/// jak tak ci zalezy mozesz zawalczyc z Neathis'em///
    Czas na zapis też był, Netahis się nie zapisał, więc czemu bierze udział?
    Nie moja wina, że nie potrafisz zorganizować turnieju, powinno być w regulaminie napisane co się dzieje w takim wypadku.
    Ostatnio edytowane przez tok ; 14-11-2015 o 18:53

  5. #20
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Poprostu odpadasz, za ciebie wchodzi inny zawodnik, obrażasz mnie i mój turniej nie będziesz brał w nim udziału dokończę ten turniej tak czy siak /// nie wypowiada się wiecej i nie rób niepotrzebnego spamu /// wyjasniłem ci jasno wszystko w grze.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    Skoro nie potrafisz zorganizować turnieju, to tego nie rób. Bo na chwile obecną wygląda to tak, że w 16 osobowym turnieju bierze udział 17 graczy.

    P.S. Jedyne co mi ,,wyjaśniłeś" w grze to to że ,, to Twój turniej i Twoje zasady".
    Ostatnio edytowane przez tok ; 14-11-2015 o 19:17

  7. #22
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tok Zobacz post
    Dobry turniej skoro za 2 nie walczących, zapisanych graczy wchodzi ktoś kto się nie zapisał, pozdro.
    Racja , powinien przejść ten co ma więcej ranka na manu. / ew zdyskwalifikowac obu graczy.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Nikt nie chce tworzyć turniejów, a jak już ktoś stworzy to nagle reszta musi sie dop*******ć do wszystkiego

  9. #24
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    jak Bozię kocham, next time postawię 10kk

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    https://scr.hu/55xt/zt6un
    https://scr.hu/55xt/y8615

    Te ss powinny wyjaśnić sprawę. No ale niestety to ,,Jego turniej i jego zasady".

  11. #26
    finał:
    gracz a vs gracz b /// wygrywa gracz c ponieważ z tymi graczami nie można się skontaktować ;D

  12. #27
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    finał:
    gracz a vs gracz b /// wygrywa gracz c ponieważ z tymi graczami nie można się skontaktować ;D
    Jak juz mowiłem skonczył sie termin walk i żaden z nich do mnie nie napisał/ wziełem gracza ktory napisał do mnie jako 17.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    22
    Cytat Napisał Spaav Zobacz post
    z tymi dwoma graczami nie było kontaktu wziełem gracza ktory bedzie aktywny oraz zeby w nastepnej rundzie bylo 8 graczy. a nie 7.
    https://scr.hu/55xt/eycov
    Dobry wybór. Gracz na 100% będzie aktywny.

  14. #29
    Użytkownik Avatar PeJoWiEc
    Dołączył
    01-03-2014
    Postów
    57
    hahah dobra spoko ale wy się kochacie kłócić a właśnie gdzie losowanie tylko kolejnych walk tych 4 co zostało

  15. #30
    Użytkownik Avatar Sylva
    Dołączył
    12-09-2013
    Postów
    10
    Powiem tak skoro tak się mądrujecie to sami ogarnijcie taki turniej bo jakoś inny nie wpadł na ten pomysł więc nie rozumiem tego spamu wyżej, pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •